יו”ר ועדת הפנים של הכנסת על הבניה במתחם סירקין פ”ת “תכנון תחבורה לפני בניה”

יו"ר ועדת הפנים דודי אמסלם בדיון שנערך אתמול: תומך בטענות ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן - "תכנון תחבורה לפני בניה"

במפגש שנערך אתמול (א’ ביוזמתו של יו”ר ועדת הפנים ח”כ דודי אמסלם, נפגשו ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן, ויו”ר המועצה האיזורית דרום השרון מוטי דלג׳ו יחד עם יו”ר מטה הדיור במשרד האוצר אביגדור יצחקי, יו”ר רשות מקרקעי ישראל עדיאל שמרון, ונציגים ממשרד הביטחון והאוצר.

הפגישה הינה המשך ישיר לדיון שנערך בועדת הפנים והסביבה לפני כחודש, ובמהלכו הודיע יו”ר הועדה ח”כ אמסלם כי יקיים פגישה בהקדם בין הצדדים. 

במהלך הדיון חזר ראש העיר איציק ברוורמן על דרישותיו הבלתי מתפשרות, לפיהן, תכנון פתרונות התחבורה במסגרת פרויקט מחנה סירקין, חייב להתבצע לפני ביצוע הבניה בפועל, ובמסגרת תוכנית שלבית, זאת על מנת לוודא תכנון נכון ועל מנת שלא ליצור לחץ פתאומי על הכבישים והתשתיות, ובכך לאפשר בניה מחושבת ומתוכננת שתמנע פתרון בעיית דיור על חשבון בעיה חמורה לא פחות – הפקקים.

אביגדור יצחקי מצידו חזר על טענותיו שיש צורך דחוף בבניה וכי תכנון התחבורה ייעשה בשלב מאוחר יותר.

ראש העיר ברוורמן הביע התנגדות נחרצת ודרש תכנון תחבורתי באופן מיידי, טרם הבניה. “לא יתכן שהאזור כולו יקרוס בגלל הלחץ לפתור את בעיית הדיור. את בעיית הדיור יפתרו היום או מחר. אבל הפקקים והקריסה בתשתיות ישארו איתנו לנצח. לא אתן לכך להתרחש. זו חובתי לתושבי עירי”  אמר ראש העיר.

יו”ר ועדת הפנים דודי אמסלם, הביע תמיכה בעמדת ראש העיר ברוורמן “תכנון תחבורה חייב לבוא לפני הבניה. אין אפשרות אחרת. לא יכול להיות מצב הפוך”. אמסלם גם קרא לאביגדור יצחקי ולנציגי האוצר והביטחון, למצוא דרך לגשר על הפערים בינו לבין ראש העיר ברוורמן. “שיתוף הפעולה ביניכם לראשי הרשויות חשוב מאוד כדי לקדם את תוכניות הבניה ולא לתקוע אותן”.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים

דילים משתלמים מאתרים מובילים בחו”ל תהליך הרכישה מתבצע בשפה העברית
הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן