יט’ כסליו בפתח תקווה: התוועדות בבית מדרשו של האדמו”ר מבישטנא

יט' כסליו בפתח תקווה: רבים השתתפו בהתוועדות שנערכה בבית המדרש של האדמו"ר מבישטנט בשכנות עמישב בפתח תקווה.

בהתוועדות לרגל יט’ כסלו שנערכה בבית מדרשו של האדמו״ר מבישטנא בשכונת עמישב בפתח תקווה השתתפו רבים מתושבי העיר ומחוצה לה,
בין המשתתפים הרב יקותיאל רוזנבוים – רב קהל חסידים, הרב חיים פרוס – מו״צ בכפר חב”ד שהתוועד ודיבר על מעלת היום, הרב אליעזר ברוד – רב הישוב כרמי יוסף, הרב דובער לבקובסקי – ראש כולל 770 כפר חב״ד והרב ירוחם פוברסקי – ראש ישיבה בבני ברק.

ההתוועדות שהחלה בשעות הערב המוקדמות כאשר האדמו”ר מבאר את פרשת המאסר והגאולה והלקח שאנו צריכים ללמוד מכך לימינו אנו, הסתיימה לפנות בוקר בשירה ובזמרה ובנסיעה לירושלים להשתתף בהתוועדות בבית הכנסת צמח צדק שבעיר העתיקה.

דקות מרגשות עברו על הקהל בזמן ניגונו הקדוש והמיוחד של בעל התניא הנקרא בשם ד׳ בבות, שידוע שניגון זה מנגנים רק בזמנים מיוחדים כמו בי”ט כסליו ואח״כ במעבר חד לניגון ניע ז׳וריצ׳קי כלופצ׳י – ניגון שמחה של חסידי האדמו”ר האמצעי שניגנו אותו במשך למעלה מחצי שעה.

גם בשכונת כפר גנים חגגו את יט כסלו, אמש נערכה התוועדות יט’ כסליו לתושבי כפר גנים בבית משפחת דוידוביץ – רב בית כנסת נוסח ארי – כפר גוונים , אשר מתנהל במתנס עולמות בכל שבת. השתתף בהתוועדות הרב צחי נוימן מנהל ושליח חב”ד ביישוב מכבים רעות ומרצה בכיר בארגון פרדס, אשר דיבר והאיר בקשר לשמו של האדמו”ר הזקן רבי שניאור זלמן מליאדי.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן