ירדנה חדד נבחרה לתפקיד מנהלת האגף לחינוך על יסודי בעיריית פ”ת

ירדנה חדד נבחרה לתפקיד מנהלת האגף לחינוך על יסודי ותחליף את רויטל שפירא המסיימת בימים אלה את תפקידה. ירדנה צמחה בחינוך העל יסודי, ושימשה במגוון תפקידי הוראה וניהול.

ירדנה בעלת PhD במנהל ציבורי, M.A בהוראת המדעים, B.A במתמטיקה ובחינוך, בוגרת קורס מנהלי מערכות מידע ראשי (מנמ”רים), קורס מנהלי אגפי חינוך וקורס “מאיצים דיגיטליים”.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את ירדנה חדד ואמר “ירדנה חדד מביאה איתה רוח חדשנית ורעננה למערכת החינוך העירונית והיא בעלת ראייה אסטרטגית רחבה וניסיון עשיר בתחומי החינוך והניהול. אני מאמין כי ירדנה תשתלב היטב במערכת החינוך המצוינת שלנו ותוביל את החינוך העל יסודי לשיאים חדשים ולהישגים רבים. אני מאחל לה הצלחה רבה ומודה מקרב לב לרויטל שפירא המסיימת בימים אלה את תפקידה”.

ירדנה מגיעה לפתח תקוה לאחר ניסיון רב שנים בניהול מחלקות חינוך בקריית אונו ובאשדוד. הקימה וניהלה את מערך החינוך של בתי הספר בקריית אונו בדגש על חדשנות, יצירתיות ומצוינות, הובילה תכניות לפיתוח מקצועי של צוותי חינוך ומנהלים, וקידמה את נושא התקשוב לצד פיתוח מיומנויות המאה ה- 21 בבתיה”ס.

במסגרת הקורס “מאיצים דיגיטליים” הובילה וקידמה פיתוח של מערכת לפניות תושבים בנושאי חינוך Ono- line. ירדנה מרצה באקדמית אונו, הנחתה וליוותה מנהלים בתכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה.

רון כץ מ”מ רה”ע וראש מינהל החינוך “אני שמח לבשר כי ירדנה חדד הצטרפה למינהל החינוך המצוין שלנו ותוביל את החינוך העל יסודי. בשנה הקרובה נכונו לנו אתגרים רבים בחינוך העל יסודי ואין ספק כי לירדנה יש את היכולות והניסיון לעמוד באתגרים אלה בהצלחה. אני מברך אותה עם הצטרפותה למערכת ומאחל המשך הצלחה לרויטל שפירא המסיימת בימים אלה את תפקידה”.

ירדנה חדד “אני נרגשת לקראת התפקיד המאתגר ושמחה להצטרף לנבחרת המצוינת של מינהל החינוך בפתח תקוה. אלברט איינשטיין אמר כי ‘מטרת החינוך צריכה להיות: אנשים המצטיינים בעצמאות, במחשבה ובמעשה ועם זאת רואים בשירות למען הכלל את משימת חייהם’, אני לגמרי מאמינה בדברים אלו ואפעל כל יכולתי להמשך קידום וטיפוח החינוך העל יסודי בעיר”.

ירדנה נשואה ליורם ואם ל- 4, בתקופת שהותם בציריך, עסקה בלימודי הדוקטורט, בכתיבה ועריכת המחקר. במקביל פעלה בתחומי החינוך בקהילת ביה”ס הבינלאומי בציריך ב- ZIS בו למדו ילדיה.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם