צילום: יניב שמידט

כבוד: תלמיד ותלמידה מפ”ת קיבלו אות הפעיל המצטיין ממשרד החינוך

השבוע (ביום ג') התקיים טקס אות הפעיל המצטיין של מנהל חברה ונוער מחוז תל אביב במשרד החינוך. בין הזוכים, תושבי העיר הדר יואלמן וצור הנדל

הטקס, במסגרת התכנית “התפתחות אישית ומעורבות חברתית” העלה על נס 19 מצטיינים בתחומי התנדבות שונים, ביניהם שני תלמידי מפתח תקווה צור הנדל והדר יואלמן.

הדר יואלמן תלמידת אולפנית ישורון שלוותה לבמה לקבלת האות  ע”י הרב יניב כהן מנהל האולפנית ואלה זילברמן מנהלת המחלקה ל”התפתחות אישית ומעורבות חברתית” באגף החינוך העל יסודי. להדר ניתן האות על תרומתה לחברה ולקהילה באמצעות העשייה החינוכית במגוון מסגרות. על הדרכה בתנועת “בני עקיבא” והובלת צוות נחשון, על התנדבות בבית אבות, על פועלה בהדסים” – קייטנה לילדים עם צרכים מיוחדים ועל חונכות אישית ב”כנפי רוח”, “להושיט יד”  ו”שמחה לילד”.

צור הנדל תלמיד תיכון בן גוריון לווה לקבלת האות ע”י מיכל אפרתי מנהלת בית הספר וגיא אליהו מנהל אגף חברה ונוער. לצור ניתן האות על יוזמה מקורית לעידוד וחיזוק הרגלי הקריאה של ילדים צעירים באמצעות התאטרון בפרויקט “זמן מסך” בהובלתו ויוזמתו, על פעילותו בתפקידים משמעותיים במועצת הנוער העירונית, תנועת הנוער הצופים” , שגרירים צעירים וארגון lead  .

ראש העיר רמי גרינברג בירך את הדר וצור ואמר כי “מרגש לראות תלמידים המשקיעים בקהילה והם עוסקים מתוך כוונה מלאה ובמלוא המרץ למען הקהילה ולמען האחר. הדר וצור הם שני תלמידים ערכיים, מובילים בתחומם המהווים דוגמא ומופת לעשייה חברתית בגיל צעיר. יישר כוח להם ולכל העושים במלאכה”.

אתי רביאן המפקחת הרשותית שיבחה את העשייה החברתית – חינוכית בעיר בהובלת הצוותים החינוכיים, ואמרה כי התלמידים המצטיינים הם דוגמא ומופת לתהליך משמעותי של התפתחות אישית ומעורבות חברתית. שירי בראון מנחה רשותית חמ”ד ציינה כי התלמידים הפעילים שזכו מפתח תקוה עושים למען הקהילה באופן קבוע כאורח חיים וערבות הדדית שלא על מנת לקבל פרס והם הראויים ביותר.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם