מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

כך תמצאו טכנאי מקררים זול בפתח תקווה

תמונה: Allan Mas באתר PEXELS

כמה מילים על מציאת הטכנאי הנכון

אם אתם מחפשים טיפים למציאת טכנאי מקררים זול, ישנם בימינו לא מעט אתרי אינטרנט אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר ממספר טכנאים בפתח תקווה או בכל עיר ואיזור אחרים בארץ. לכן, אמנם אפשרי הצעות מחיר טלפוניות, אבל בימינו הרבה יותר קל לעשות זאת באמצעות גוגל. ממש בכמה קליקים בודדים, תוכלו ליצור קשר עם טכנאים שונים וככה לברר לגבי מחיר ביקור ותיקון התקלה. כאשר אתם עורכים את סקר השוק הזה, זכרו כי טכנאים פרטיים נוטים להיות זולים יותר מאשר חברות תיקונים גדולות.

בדיקת אפשרויות נוספות לתיקון מקרר

לא מוכנים עדיין לשלם על תיקון מקרר? בסדר גמור, ייתכן שישנן אופציות אחרות אשר עשויות להיות לכם רלוונטיות. לצורך העניין, תוכלו לבדוק את הדברים הבאים כדי לנסות להימנע מלשלם על תיקון מקרר:

  • ביטוח: ייתכן שביטוח הדירה שלכם מכסה תיקוני מקררים, בהנחה שיש לכם ביטוח תכולת דירה. על מנת לברר זאת, תצטרכו ליצור קשר ישירות עם חברת הביטוח שלכם ולברר מה היא אומרת בנושא.
  • אחריות: אם המקרר שלכם עדיין באחריות, ייתכן שתיקון התקלה יתבצע ללא עלות. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי נזקי חבלה בד”כ מחויבים בתשלום גם אם ישנה אחריות על המכשיר.
  • תיקון עצמי: ניסיון לתקן את התקלה בעצמכם הוא אפשרי, כי ישנן תקלות פשוטות שניתן לתקן לבד כמו החלפת נורות. אבל אם מדובר במשהו מורכב יותר, התרחקו מכל ניסיון להתעסק עם המקרר – זו סכנת חיים פוטנציאלית (עקב המתח הגבוה של המקררים).
  • החלפת מקרר: בפועל, לעיתים זו ההחלטה הכי טובה שאפשר לקבל, במיוחד אם מדובר במקרר מאוד ישן או במקרר שמתקלקל בכל “שני וחמישי”. כמו כן, יש צורך לקחת בחשבון כי מקררים ישנים מצריכים חלקי חילוף מאוד מסוימים, ואלו לעיתים אינם זמינים או מאוד יקרים.

לסיכום, מס’ מילים על מחיר ביקור טכנאי

בין אם אתם מחפשים טכנאי מקררים בפתח תקווה עבור סוג כזה או אחר של מקרר, בראש ובראשונה, בררו לגבי מחיר ביקור. בתוך כך, יש לקחת בחשבון כי גם אם אתם מחליטים לא לתקן את התקלה לאחר בדיקתה, הטכנאי עדיין יגבה ממכם מחיר ביקור. מנגד, אם תחליטו להמשיך עם הטכנאי את התיקון, הוא בדרך כלל יכלול בתוך עלות התיקון את מחיר הביקור. לכן, אם כבר הזמנתם טכנאי לבדיקה, הנטייה הטבעית בד”כ צריכה להיות להמשיך להעסיק אותו. לסיכום, בין אם תחליטו לבסוף להזמין את הטכנאי הזה או האחר, בקשו תמיד הצעת מחיר בכתב, חתמו על חוזה התקשרות ביניכם וקבלו אחריות על העבודה.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה