כלי רכב נוספים הצטרפו למערך כלי העבודה העירוניים בפתח תקווה

במתחם אגף הרכב נערך השבוע טקס להשקת כלי רכב נוספים שהצטרפו למערך כלי העבודה בעירייה. הטקס התקיים במעמד איציק ברוורמן ראש העיר ויעקב ממן מנכ"ל העירייה.

למערך הפינוי אשפה נוספו שתי משאיות חדשות גדולות לפינוי אשפה ביתית, וזאת בהמשך להחלטה אסטרטגית של ראש העיר ומנכ”ל העירייה, לשפר את שרות פינוי האשפה הביתית לתושבי העיר. בנוסף בחודשיים הקרובים יצטרפו למערך הרכבים שני כלים נוספים: משאית פינוי אשפה ביתית קטנה לצורך פינוי אשפה ביתית מרחובות צרים ומנוף לאיסוף גזם.

כמו כן בתהליך רכישה שתי משאיות גדולות נוספות לפינוי אשפה ביתית וכן שמונה דחסנים חדשים ומתקדמים אשר יחליפו שמונה דחסנים ישנים המורכבים על משאיות קיימות.

במקביל, נוספו ניידות לשיטור העירוני והחל תהליך חידוש ושדרוג רכבים וקטנועים של האגף לפיקוח רב תכליתי. עד היום רכבי האגף לפיקוח רב תכליתי היו ידניים וישנים, והקטנועים היו ישנים ולא בטיחותיים, מה שגרם לזמני השבתה ארוכים של הכלים וכן לתאונות של פקחים שנפלו מהקטנועים הלא בטיחותיים. הרכבים החדשים אוטומטיים דבר שישפר את סביבת העבודה של הפקחים, והקטנועים בעלי 3 גלגלים, יציבים ובטוחים יותר.

ראש העיר איציק ברוורמן “כלי עבודה חדישים ומודרניים ישפרו באופן ניכר את איכות העבודה של הפקחים ועובדי מינהל שפ”ע וכמובן את השירות שיקבלו תושבי העיר. שמנו לנו למטרה לשפר את ניקיון העיר, לדאוג לרחובות נקיים ולסביבה נקיה ואנו לא חוסכים במשאבים לצורך כך. הוספנו גם רכבי עבודה ליחידות נוספות בעיר, כמו השיטור העירוני והפיקוח וזאת במטרה לשפר את השירות לתושבים מחד, ולהגביר את רמת הביטחון לתושבים מאידך”.

אדי קואז ראש אגף תברואה “ניקיון העיר עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. מערך הניקיון העירונית הולך ומשתדרג מיום ליום והדבר כבר ניכר ברחבי העיר”.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם