צילום: דוברות המשטרה

כתב אישום נגד 3 פורצים לדירות בפ”ת שנתפסו על חם

פעילות נחושה והגעה מהירה של שוטרים בעקבות דיווח למוקד על התפרצות לדירה בפתח תקוה, הביאה למעצרם על חם של 3 פורצים. היום הוגש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר

ביום רביעי ה-19.12.18 התקבלה שיחת טלפון למוקד 100 של המשטרה של אזרח שדיווח כי הוא מבחין בגבר חשוד ברח’ החצב בפ”ת, שמטפס אל הקומה הראשונה בבניין ונכנס לתוך דירה. שוטרים שהגיעו במהירות למקום הבחינו בחשוד שנמלט מהמקום וניהלו אחריו מרדף רגלי, בסיומו הוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

בהמשך ובמהלך סריקה ששוטרים עשו במקום הם איתרו חשוד נוסף שהסתתר בגג הבניין. גם הוא נלקח לתחנת המשטרה כאשר במקביל, נשאר שוטר בדירה לגביית גרסתה של אחת הדיירות בבניין לאירוע ההתפרצות. כשסיים וירד לכיוון האופנוע שלו, השוטר מבחין בגבר חשוד והוא עוצר אותו. זמן קצר לאחר מכן, התברר כי חשדו של השוטר היה מבוסס וכי למעשה, עצר את החשוד השלישי בהתפרצות לדירה, שהסתתר בדירת השכנים.

מהחקירה התברר כי החשודים התפרצו לדירה בקומה הראשונה בבניין, גנבו תכשיטים והכניסו אותם לשקית תוך שהם גורמים לאי סדר רב בדירה. כאשר השוטרים הגיעו למקום, שניים מהחשודים נמלטו לקומת הגג של הבניין, משם קפצו למרפסת השכנים, ששהו באותה עת בדירה. החשודים נכנסו לדירת השכנים והסתתרו בחדרון פנימי. כשבעלת הדירה נכנסה לחדר, היא הבחינה באחד החשודים כשהוא יוצא ממקום המסתור שלו בחדר, נעמד מולה וסימן לה עם ידו להיות בשקט. בעלת הדירה צעקה והחשוד נמלט תוך כדי שהוא דוחף אותה הצידה. בהמשך כאמור, הוא נעצר ע”י השוטר שעה שניסה להימלט מהמקום.

3 החשודים (27, 25, 28 מלוד ופ”ת) נעצרו ונחקרו בתחנת המשטרה. מעצרם הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת והיום הוגשו נגדם כתב אישום בעבירות, בין היתר, של התפרצות לדירת מגורים, הסגת גבול פלילית והפרעת שוטר במילוי תפקידו. יחד עם כתב האישום הוגשו נגד השלושה גם בקשות למעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדם.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם