מאות השתתפו באירוע השקה של 'סרוגים – פורום הציונות הדתית' בפ"ת, בחסות ראש העיר גרינברג 

ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג אמר באירוע ההשקה "צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ"סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה".
פורום הציונות הדתית - פתח תקווה, רמי גרינברג (1)

(צילום: אלן מלכה)

כ-200 חברים מבני הציונות הדתית נכחו בחמישי בערב (21.12.18), באירוע ההשקה של "סרוגים – פורום הציונות הדתית בפ"ת" בחסות ראש העיר רמי גרינברג במתנ"ס שמואל הנגיד. באירוע החגיגי, נכחה גם חברת מועצת העיר ענת זנזורי. במסגרת האירוע נחשף שמו של הפורום סרוגים וכן הלוגו המבטא את ערכי המותג כגוף דינמי בעל מעוף, יוזמה ויצירתיות, ואשר יפעל בשוויוניות ובשמחה לטובת המגזר בכל שכונות העיר.

ראש העיר רמי גרינברג הודה ליונה אמרוסי יו"ר סרוגים, לעו"ד נילי טבצ'ניק סגן יו"ר סרוגים, וכן ליושבי ראש השכונות ולרכזי התחומים על כל פעילותם למען בני ובנות הציונות הדתית בעיר. הפורום הוא גוף התנדבותי שמייעץ לראש העיר לקדם את צרכי המגזר בכל שכונות העיר באופן שוויוני ביחד עם המערכת העירונית.

"ציבור הסרוגים תורם ורוצה להיות חלק מהעשייה בעיר, לא כסיסמה אלא כדרך חיים. צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ"סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה. הצרכים ימופו ויטופלו בשיתוף פעולה ובקשר ישיר עם התושבים ונציגי הפורום. אני רואה בחשיבותן של ועדות הפורום, שעמם נבחן את הצרכים הנקודתיים בכל שכונה ושכונה: תלמוד תורה מוריה בהדר גנים, טיפול בסניף אריאל בכפר אברהם, תשתיות ברחוב שולזינגר ועוד. כל הסוגיות שהתנהלו עד היום על-פי קירבה וקשרים פנימיים יתנהלו מעתה בצורה מסודרת על ידי גורמים מקצועיים בעירייה, תוך הנגשת השירות של העירייה לציבור על מנת לקבל החלטות במשותף. בתוך כך, יזומנו פגישות קבועות של ועדות הפורום על מנת לזהות את הצרכים ולקדמם", אמר ראש העיר רמי גרינברג.

ראש העיר ציין, בין השאר, כי הוא פועל להגדלת גבולות העיר בכדי לפתח אזורי תעשייה חדשים למסחר ולמשרדים ועל ידי כך להעלות את הכנסותיה של העירייה, ולהתמודד עם הגירעונות הכספיים שהותיר השלטון הקודם.

יונה אמרוסי – אשר משמש גם כיו"ר שכונות כפר אברהם דיבר על מטרות הפורום והגיש כתבי מינוי לעוה"ד נילי טבצ'ניק שתשמש כסגנו, וכן ליושבי ראש השכונות: מוישי פרידמן – בשכונת כפר גנים, בת גנים ונווה עוז, שלמה גלנץ – בהדר גנים, מתן מזור – במרכז העיר, משה שקד – באם המושבות, ואלי שטרן – בנווה גן. עוד הוגשו כתבי מינוי לרכזי התחומים: הדס קופר – תרבות ורווחה, עו"ד קלרה שמורק – נוער וצעירים, עו"ד אסף רובין – מבני ציבור ובתי כנסת, ישראל שוקרון – פיתוח ותשתיות ותומר אשואל – רכז חינוך.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
Booking.com

צרכנות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

עיצוב: כך תבחרו ותתקינו פסי לד שישדרגו את עיצוב הבית

פסי לדים מהווים פתרון מושלם לתאורה באזורים חשוכים ומוסתרים. לדוגמה, ניתן להתקין פסי לד על מדרגות בעליה לבית או לקומה שניה – אם תכוונו את עוצמת התאורה לנמוכה, תוכלו להשאיר את פס הלדים דלוק גם בלילה ע"מ שיאיר את המדרגות ולא יפריע לאף אחד. המדריך המלא לפסי לד

כל הפרטים>>
אחרי שנים של מאבק: חינוך ממלכתי-חרדי בפתח תקווה

אחרי שנים של מאבק: חינוך ממלכתי-חרדי בפתח תקווה

עיתון 'השבוע' בפתח תקווה מקבוצת קו עיתונות מדווח כי עיריית פ"ת תפתח רישום לבית ספר ממלכתי-חרדי לבנות ומתחייבת לסייע בהקמתו. בשנה שעברה נרשמו 40 בנות, אך המהלך נבלם בגלל התנגדות פוליטית

כל הפרטים>>
הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

בשבוע שעבר (ג') התקיים טקס הענקת תעודות לבתי ספר ירוקים וירוקים מתמידים מכל הארץ, בהשתתפות כ-90 בתי ספר ובמעמד מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה מר גיא סמט.

כל הפרטים>>
מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מזל טוב ללואיז נאון שחגגה 99: לואיז נולדה וגדלה בטוניס, התבגרה בזמן מלחמת העולם השנייה ומוגדרת כניצולת שואה, היא למדה לימודי סיעוד עוד בטוניס, ומשעלתה לארץ והייתה בעלת מקצוע החלה לעבוד כאחות בבי"ח בלינסון.

כל הפרטים>>
שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות יריב לוין התארח השבוע בלשכתו של ראש העיר, רמי גרינברג ודן עמו בפיתוח פרויקטים ומיזמים תיירותיים עירוניים

כל הפרטים>>
סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

השבוע נפתח סניף שלובות פתח תקוה, שהיה הראשון להזמין אליו גם גברים.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד