מאות השתתפו באירוע השקה של 'סרוגים – פורום הציונות הדתית' בפ"ת, בחסות ראש העיר גרינברג 

ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג אמר באירוע ההשקה "צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ"סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה".
פורום הציונות הדתית - פתח תקווה, רמי גרינברג (1)

(צילום: אלן מלכה)

כ-200 חברים מבני הציונות הדתית נכחו בחמישי בערב (21.12.18), באירוע ההשקה של "סרוגים – פורום הציונות הדתית בפ"ת" בחסות ראש העיר רמי גרינברג במתנ"ס שמואל הנגיד. באירוע החגיגי, נכחה גם חברת מועצת העיר ענת זנזורי. במסגרת האירוע נחשף שמו של הפורום סרוגים וכן הלוגו המבטא את ערכי המותג כגוף דינמי בעל מעוף, יוזמה ויצירתיות, ואשר יפעל בשוויוניות ובשמחה לטובת המגזר בכל שכונות העיר.

ראש העיר רמי גרינברג הודה ליונה אמרוסי יו"ר סרוגים, לעו"ד נילי טבצ'ניק סגן יו"ר סרוגים, וכן ליושבי ראש השכונות ולרכזי התחומים על כל פעילותם למען בני ובנות הציונות הדתית בעיר. הפורום הוא גוף התנדבותי שמייעץ לראש העיר לקדם את צרכי המגזר בכל שכונות העיר באופן שוויוני ביחד עם המערכת העירונית.

"ציבור הסרוגים תורם ורוצה להיות חלק מהעשייה בעיר, לא כסיסמה אלא כדרך חיים. צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ"סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה. הצרכים ימופו ויטופלו בשיתוף פעולה ובקשר ישיר עם התושבים ונציגי הפורום. אני רואה בחשיבותן של ועדות הפורום, שעמם נבחן את הצרכים הנקודתיים בכל שכונה ושכונה: תלמוד תורה מוריה בהדר גנים, טיפול בסניף אריאל בכפר אברהם, תשתיות ברחוב שולזינגר ועוד. כל הסוגיות שהתנהלו עד היום על-פי קירבה וקשרים פנימיים יתנהלו מעתה בצורה מסודרת על ידי גורמים מקצועיים בעירייה, תוך הנגשת השירות של העירייה לציבור על מנת לקבל החלטות במשותף. בתוך כך, יזומנו פגישות קבועות של ועדות הפורום על מנת לזהות את הצרכים ולקדמם", אמר ראש העיר רמי גרינברג.

ראש העיר ציין, בין השאר, כי הוא פועל להגדלת גבולות העיר בכדי לפתח אזורי תעשייה חדשים למסחר ולמשרדים ועל ידי כך להעלות את הכנסותיה של העירייה, ולהתמודד עם הגירעונות הכספיים שהותיר השלטון הקודם.

יונה אמרוסי – אשר משמש גם כיו"ר שכונות כפר אברהם דיבר על מטרות הפורום והגיש כתבי מינוי לעוה"ד נילי טבצ'ניק שתשמש כסגנו, וכן ליושבי ראש השכונות: מוישי פרידמן – בשכונת כפר גנים, בת גנים ונווה עוז, שלמה גלנץ – בהדר גנים, מתן מזור – במרכז העיר, משה שקד – באם המושבות, ואלי שטרן – בנווה גן. עוד הוגשו כתבי מינוי לרכזי התחומים: הדס קופר – תרבות ורווחה, עו"ד קלרה שמורק – נוער וצעירים, עו"ד אסף רובין – מבני ציבור ובתי כנסת, ישראל שוקרון – פיתוח ותשתיות ותומר אשואל – רכז חינוך.

מחזיקי מפתחות
תחתיות שתיה

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

שיתוף בwhatsapp
שיתוף בtelegram
שיתוף בfacebook
שיתוף בtwitter
שיתוף בemail
שיתוף בprint

השארת תגובה

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

לאמא, לחמות, למורה – כולנו רוצים לכבד עם משלוח מנות  מחמם את הלב. ברשת Zara Home תוכלו להנות, מהיצע איכותי ויוקרתי של פריטי אירוח והלבשה לבית וממגוון עשיר של מוצרים, בעולמות עיצוב הבית השונים כמו: מצעים, מפות, שטיחים לסלון הבית ולחדר האמבטיה, רהיטים, הלבשת שולחן, סכו"ם ומערכות אוכל ופריטים מעוצבים

כל הפרטים>>
איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי הטילים אל עבר גושן דן הערב מרצועת עזה, כינס ראש העיר פתח תקווה ישיבת הערכות. לפי שעה, אין הנחיות מיוחדות לתושבים

כל הפרטים>>
ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש עיירית פתח תקווה רמי גרינברג ביקר אתמול בתחנת כבאות והצלה פ"ת,אל ראש העיר הצטרפה אלה זילברמן מנהלת מחלקה למעורבות חברתית אשר מלווה פרויקט זה.

כל הפרטים>>
מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

בתחילת השבוע (א') התקיים מבצע אכיפה במרכז העיר בהובלת מינהלת מרכז העיר ובהשתתפות אגף הפיקוח, האגף לרישוי עסקים, השיטור העירוני, אגף הביטחון ובגיבוי שיטור מרכז העיר.

כל הפרטים>>
תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

ראש העיר רמי גרינברג "שנים טענו שלא ניתן להוריד את הארנונה, הוכחנו שזה אפשרי ולא רק זאת, אלא שניתן גם לייעל את התקציב ולהגדיל אותו באמצעות צמצומים, צעדי התייעלות ותקציבי ממשלה!"

כל הפרטים>>
אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

המועצה הדתית פ"ת, נערכת בימים אלו לקראת יום עיון וכנס גבאים מיוחד. בין הנושאים שידונו בכנס: תופעת עלוני השבת המוכרת. במסגרת הכנס תתקיים תצוגת יצרנים מתחום בתי הכנסת. גבאים? הכתבה הזו בשבילכם

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד