מאות השתתפו באירוע השקה של ‘סרוגים – פורום הציונות הדתית’ בפ”ת, בחסות ראש העיר גרינברג 

ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג אמר באירוע ההשקה "צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ"סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה".

(צילום: אלן מלכה)

כ-200 חברים מבני הציונות הדתית נכחו בחמישי בערב (21.12.18), באירוע ההשקה של “סרוגים – פורום הציונות הדתית בפ”ת” בחסות ראש העיר רמי גרינברג במתנ”ס שמואל הנגיד. באירוע החגיגי, נכחה גם חברת מועצת העיר ענת זנזורי. במסגרת האירוע נחשף שמו של הפורום סרוגים וכן הלוגו המבטא את ערכי המותג כגוף דינמי בעל מעוף, יוזמה ויצירתיות, ואשר יפעל בשוויוניות ובשמחה לטובת המגזר בכל שכונות העיר.

ראש העיר רמי גרינברג הודה ליונה אמרוסי יו”ר סרוגים, לעו”ד נילי טבצ’ניק סגן יו”ר סרוגים, וכן ליושבי ראש השכונות ולרכזי התחומים על כל פעילותם למען בני ובנות הציונות הדתית בעיר. הפורום הוא גוף התנדבותי שמייעץ לראש העיר לקדם את צרכי המגזר בכל שכונות העיר באופן שוויוני ביחד עם המערכת העירונית.

“ציבור הסרוגים תורם ורוצה להיות חלק מהעשייה בעיר, לא כסיסמה אלא כדרך חיים. צרכי המגזר בבתי כנסת, בחינוך, במתנ”סים, בתנועות נוער יהיו מונחים על סדר היום של העירייה. הצרכים ימופו ויטופלו בשיתוף פעולה ובקשר ישיר עם התושבים ונציגי הפורום. אני רואה בחשיבותן של ועדות הפורום, שעמם נבחן את הצרכים הנקודתיים בכל שכונה ושכונה: תלמוד תורה מוריה בהדר גנים, טיפול בסניף אריאל בכפר אברהם, תשתיות ברחוב שולזינגר ועוד. כל הסוגיות שהתנהלו עד היום על-פי קירבה וקשרים פנימיים יתנהלו מעתה בצורה מסודרת על ידי גורמים מקצועיים בעירייה, תוך הנגשת השירות של העירייה לציבור על מנת לקבל החלטות במשותף. בתוך כך, יזומנו פגישות קבועות של ועדות הפורום על מנת לזהות את הצרכים ולקדמם”, אמר ראש העיר רמי גרינברג.

ראש העיר ציין, בין השאר, כי הוא פועל להגדלת גבולות העיר בכדי לפתח אזורי תעשייה חדשים למסחר ולמשרדים ועל ידי כך להעלות את הכנסותיה של העירייה, ולהתמודד עם הגירעונות הכספיים שהותיר השלטון הקודם.

יונה אמרוסי – אשר משמש גם כיו”ר שכונות כפר אברהם דיבר על מטרות הפורום והגיש כתבי מינוי לעוה”ד נילי טבצ’ניק שתשמש כסגנו, וכן ליושבי ראש השכונות: מוישי פרידמן – בשכונת כפר גנים, בת גנים ונווה עוז, שלמה גלנץ – בהדר גנים, מתן מזור – במרכז העיר, משה שקד – באם המושבות, ואלי שטרן – בנווה גן. עוד הוגשו כתבי מינוי לרכזי התחומים: הדס קופר – תרבות ורווחה, עו”ד קלרה שמורק – נוער וצעירים, עו”ד אסף רובין – מבני ציבור ובתי כנסת, ישראל שוקרון – פיתוח ותשתיות ותומר אשואל – רכז חינוך.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם