מאות השתתפו ביריד התעסוקה הגדול למגזר החרדי בפתח תקווה

היריד נערך ע"י 'מפתח' והאגף לשירותים חברתיים בהשתתפות רב העיר, נציגי ציבור ומאות תושבי העיר

כ – 800 תושבים נטלו חלק ביריד התעסוקה הגדול שהתקיים ביום רביעי האחרון באולמי החושן, יוזמת מרכז ‘מפתח’ והאגף לשירותים חברתיים בראשות הרב אשר שוקר.

במהלך היריד, שהסתיים בהצלחה מסחררת, השתתפו מגוון חברות בכירות במשק, ביניהם מכבי, קוקה קולה, גוגל, אפיקים, בנק לאומי ועוד, שגייסו עשרות עובדים חדשים תושבי העיר.

מארגני האירוע הופתעו מכמות המשתתפים ביריד שנפתח בשעות הבוקר לציבור הנשים. עד לשעות צהרים הגיעו מאות נשים תושבות העיר, אשר קיבלו מגוון שירותים בנושאים הקשורים לתעסוקה, החל מאבחון וייעוץ תעסוקתי, גרפולוגית תעסוקתית וכתיבת קו”ח, אליהם הצטרפו אחה”צ מאות גברים שלראשונה קיבלו אפשרות לפגוש את המעסיק באופן בלתי אמצעי ולהתנסות בכתיבת קורות חיים מקצועיים עם נציגי ‘מפתח’.

הרב חנוך רוגוזינסקי מנהל ‘מפתח’ – מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים סיפר כי ביריד נכחו יועצי השמה ופסיכולוגיים תעסוקתיים אשר נתנו שירותי הכוון תעסוקתי ועזרה בכתיבת קורות חיים, אבחונים שונים ומתן ייעוץ לבחירת מסלולי תעסוקה מגוונים.

“ההיקף הגבוה של משתתפי היריד, כמות המשרות האיכותיות שהוצעו ומגוון ההכשרות המקצועיות, מעידים מאידך על הצורך הרב מצד האוכלוסייה החרדית לקבלת השירותים השונים ומאידך גיסא על רמת האיכות והמקצועיות הרבה של צוות מפתח”, דברי רוגוזינסקי.

גם המעסיקים שהשתתפו ביריד דיווחו על הצלחה גדולה בגיוס עובדים איכותיים, כאשר חלק מהחברות ערכו ראיונות עבודה במקום וחלקם זימנו את המשתתפים לראיון עבודה ומרכז הערכה במקום העבודה.

בנוסף, למשתתפים ביריד המתינו נציגי מכללות ואקדמיה והציעו לתושבים מסלולי לימוד מותאמים לתושבי העיר. “היריד מבחינתי הוא הגשמת חלום” מספר לנו הרב שוקר, האפשרות לדאוג שכל אחד יקבל שוויון הזדמנויות להשתלב בעבודה איכותית ומכובדת זה חזון אישי המלווה אותי לכל שנות פעילותי הציבורית”.

רב העיר, הגאון ר’ מיכה הלוי, נכח ביריד והתרשם מהיקף הפעילות המבורכת לתושבי העיר. ביריד נערך סיור משותף של מנהלים ממשרד הכלכלה ומשרד הרווחה, יחד עם נציגים מעיריות נוספות כגון לוד, חולון, בת ים ועמנואל, אשר הגיעו ללמוד על שיתוף הפעולה בין מרכז מפתח והאגף לשירותים חברתיים.

“אני רואה בחשיבות ראשונה את מתן המענה האישי והייחודי לכל דורש עבודה”, אומר לנו אהרון גפני, רכז קשרי מעסיקים במרכזי ‘מפתח’ ומי שהפיק את היריד. ואכן, ניכרה היתה ההשתדלות לייצר אווירה נינוחה ומקצועית בין הדוכנים, מה שגרם לכמות משתתפים גדולה מהצפוי ולתחושה נעימה בזמן ראיון העבודה. בנוסף, מציין גפני לשבח את ראש העיר מר איציק ברוורמן ומנכ”ל העירייה מר יעקב ממן על העזרה והסיוע לכל אורך הדרך.

לסיכום מציינים במרכז מפתח את עשרות ההשמות שבוצעו במהלך היריד, והשתלבותם של עשרות תושבים לראשונה במעגל התעסוקה, המצטרפים למאות השמות שבוצעו על ידי מרכז ‘מפתח’ בשנה הראשונה לקיומו בפתח תקווה.


קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים

דילים משתלמים מאתרים מובילים בחו”ל תהליך הרכישה מתבצע בשפה העברית
הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן