מאות מנות דם הותרמו אמש בערב התרמת דם בשכונת גני הדר בפתח תקווה

כמידי שנה בשנה לאחר תקופות החגים (פסח וסוכות) נרתמים בארגון 'מד"א - הצלה פתח תקווה' בשיתוף פעולה עם אגף שירותי הדם של 'מגן דוד אדום' ועורכים ערב התרמת דם המוני בעיר פתח תקווה.

אמש (יום ג’) נערך מבצע התרמת דם , בבית הכנסת ‘זכור לאברהם’ בשכונת הדר גנים עד לשעות הקטנות של הלילה.

מאות מתושבי העיר והאזור נענו ובאו בהמוניהם לתרום דם, ובסיום הערב הופתעו אף המתנדבים ואנשי בנק הדם ממספר המנות שהותרמו שעמד על 346! מנות דם (מספר מנות זה מהווה שיא חדש בערב התרמה אחד), כאשר כל מנת דם אחת מצילה חיים של מספר בני אדם.

כאמור ארגון מד”א- הצלה פתח תקווה באמצעות מתנדבי הארגון, ובשיתוף פעולה של גבאי בית הכנסת – נטלו על עצמם את הארגון וההכנות למבצע ההתרמה, בתיאום מלא עם אגף שירותי הדם- של מגן דוד אדום.

מג”מ ליאור אלטמן מנהל מחלקת התרמות דם ארצית בשירותי הדם במד”א שהה במהלך ההתרמה במקום והביע את התפעלותו מכמות התורמים והארגון המופתי.

במהלך ההתרמה הגיע למקום ח”כ הרב ישראל אייכלר בליווי חבר מועצת העיר הרב ישראל פרידמן אשר התפעלו מעבודת הקודש והמסירות של המתנדבים. ח”כ הרב אייכלר אף עלה להתרשם משיעור דף היומי הקבוע שנערך מידי ערב למתנדבי הארגון, והתקיים גם במהלך ערב ההתרמה על מנת לשמר את הקביעות והבטיח כי תמיד יסייע ויעמוד לצד ‘מד”א – הצלה פתח תקווה’ בכל עניין ודבר.

יו”ר מד”א- הצלה פתח תקווה ישראל גודלבסקי: כחלק מהתרומה והקשר שלנו לקהילה, אנו יוזמים אחרי החגים התרמת דם וב”ה הציבור נענה ומגיע בהמוניו. אני מודה לאגף שירותי הדם במד”א על שיתוף הפעולה הקבוע, וכן לחברי הנהלת הארגון ולמתנדבים היקרים על הסיוע הרב במהלך הערב, ובפרט להנהלת מד”א במחוז ירקון בראשות מנהל המחוז תמ”ג חיים דורי וסגנו סמ”ג אביחי חדד.

(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה)

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם