מאות מנות דם הותרמו במבצע ‘התרמת דם’ המסורתית בשכונת גני הדר-הדר גנים בפתח תקווה

אמש נערך מבצע התרמת הדם בבית הכנסת 'זכור לאברהם' אשר בשכונת גני הדר-הדר גנים משעות אחה"צ ועד לשעות הקטנות של הלילה. שיא חדש של תרומות דם בערב אחד

(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה)

זה כבר הפך למסורת קבועה בשנים האחרונות. פעמיים בשנה, לאחר תקופת החגים (פסח וסוכות), נרתמים מתנדבי ארגון ‘מד”א- הצלה פתח תקווה’ יחד עם אגף שירותי הדם של ‘מגן דוד אדום’ ועורכים ערב התרמת דם המוני בפתח תקווה.

אמש נערך מבצע התרמת הדם בבית הכנסת ‘זכור לאברהם’ אשר בשכונת גני הדר-הדר גנים משעות אחה”צ ועד לשעות הקטנות של הלילה.

הנהלת ארגון מד”א- הצלה פתח תקווה באמצעות החובשים -מתנדבי הארגון, ובשיתוף פעולה של גבאי בית הכנסת – נטלו על עצמם את הארגון וההכנות למבצע ההתרמה, בתיאום מלא עם אגף שירותי הדם -במגן דוד אדום.

מאות מתושבי העיר והשכונה נענו לקריאה ובאו לתרום דם ולהציל חיים, ובסיום הערב הופתעו המתנדבים ואנשי בנק הדם ממספר המנות שהותרמו במהלך הערב שעמד על 371! מנות דם (מספר מנות זה מהווה שיא חדש בערב התרמה אחד). כאשר לוקחים בחשבון כי כל מנת דם אחת יכולה להציל חיים של מספר בני אדם הרי שבערב זה של התרמה ניצלו חיים רבים.

תמ”ג חיים דורי מנהל מרחב ירקון במד”א הגיע במהלך ערב ההתרמה למקום והביע את התפעלותו מכמות התורמים, הארגון המופתי והמסירות של החובשים המתנדבים.

סגן מנהל מרחב ירקון סמ”ג אביחי חדד הגיע אף הוא להתרמה לחזק את ידיהם של התורמים והמתרימים גם יחד ואמר כי היקף הצלת החיים של מתנדבי מד”א הצלה פתח תקוה מעורר התפעלות, כאשר הם אינם מסתפקים ביציאה למקרי חירום בלבד, כי אם פועלים לעזור ולסייע בכל דרך אפשרית למען המטרה המקודשת.

יו”ר מד”א- הצלה פתח תקווה ישראל גודלבסקי: כחלק מהקשר שלנו לקהילה והפעילות למען הצלת החיים, אנו יוזמים אחרי החגים את התרמת הדם המסורתית. הציבור נענה ומגיע לתרום וזוכה להיות שותף אמיתי להצלת חיים. אני מודה לאגף שירותי הדם במד”א על שיתוף הפעולה ההדדי, תודה מיוחדת לחברי הנהלת הארגון, ולמתנדבי החסד היקרים על הסיוע במהלך כל ערב ההתרמה, ובפרט למנהלת מד”א במרחב ירקון בראשות מנהל המרחב חיים דורי וסגנו אביחי חדד על הסיוע התמידי במהלך כל השנה.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

פעוט כבן שנה פונה במצב קשה מגן ילדים בפ”ת

כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לגן ילדים במרכז העיר עקב דיווח על פעוט שנמצא בחצר הגן כשהוא מחוסר הכרה

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן