fbpx

מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

מבצעים חמים לניקוי ספות ושטיחים בפתח תקווה

צילום: PIXABAY

בגלל משבר הקורונה, תוכו לזכות במבצעים חמים לניקוי שטיחים וספות. גם ניקוי השטיחים והספות וחיטויים, יגרמו לכם לבריאות טובה יותר. ראשית תוכלו לנצל את ההזדמנות של משבר הקורונה לטובתכם וכך, באמצעות סקר שוק, תוכלו לבדוק את טווחי המחירים עבור שירותים כמו  ניקוי ספות בפתח תקווה, כאשר הספות שאנו שוכבים ויושבים עליהן, יהיו הראשונות שתספוגנה חיידקים ולכלוך, מה שלבטח לא יסייע, כאשר אנו מנסים לשמר על היגיינה גבוהה יותר בימים טרופים אלה.  מומלץ לבדוק בנוסף, מידע שיהיה לכם יעיל , בנוגע לחברת ניקיון ספות ושטיחים, היות וחברות וותיקות שיש עליהן חוות דעת טובות, תהיינה לכם בעדיפות ראשונה.

לרוב, עבודה כגון ניקוי ספות או ניקוי שטיחים בפתח תקווה הינה באחריות מלאה ומתבצעת בבית הלקוח. כבר בניקוי ספות ושטיחים, ניתן יהיה לראות את התוצאות, כאשר ההבדל הינו מהותי בין שטיח או ספה מוזנחים לבין מראה חדש ומבהיק והכי חשוב, נקי של שטיחים וספות. יש לדעת, כי ניקוי של ספות ושטיחים בפתח תקווה ובשאר הערים בארץ, ישמור על אורח חייהן של הספות  והשטיחים לאורך זמן וזאת, באמצעות תחזוקה נכונה, קבועה ושוטפת של שאיבה אחת לשבוע של הספות והשטיחים.

רוב חברות ניקוי ספות מנקות ביסודיות ובמקצועיות גם שטיחים

יש לדעת, כי חברות של ניקוי ספות וריפודים, מבצעות גם  ניקוי שטיחים בפתח תקווה  ובשאר הערים בארץ. השיטה הינה אותה שיטה של שאיבה מאסיבית באמצעות שואב אבק עוצמתי, התאמת חומרי ניקוי ייעודיים לריפוד או לשטיח על פי סוג הריפוד לספות וסוג הסיבים לשטיחים. חומר ניקוי מתאים המהול עם מים, הפעולה הבאה היא קרצוף הספות והשטיחים באמצעות מברשות רכות, על מנת לא למנוע נזק מצד אחד, אך לנקות את הריפוד והשטיחים באופן יסודי. הפעולה השלישית, הינה יניקת החומר. במכשור המשוכלל של חברות ניקוי ריפודים ושטיחים, קיים מכל שקוף, כך שניתן יהיה לראות את גוו המים. פעולה זו חוזרת על עצמה מספר פעמים עד שהמים הופכים לנקיים, משמע- הספות והשטיחים נקיים לחלוטין.

אם הספות שלכם, ראו ימים טובים יותר, זה הזמן להחזיר עטרה ליושנה באמצעות הזמנת שירותי ניקוי ספות בפתח תקווה, במידה ואתם גרים בעיר זו.  פעולה זו, תגרום לספות שלכם, להיראות ממש כמו ביום הראשון שרכשתם אותן מחנות הרהיטים. יש לנקות את הספות באופן יסודי, ע"י ניקוי ספות מקצועי אחת לשנה, כשאר תתבצע פעולה נוספת לאחר הניקוי שהיא חיטוי הספות בחומרים מקצועיים שמשתמשת בהם חברת ניקוי ספות ושטיחים

אתם אוהבים שטיחים? –  דאגו לניקיונם ותחזוקתם השוטפת

ישנם רבי שאוהבים שטיחים שמעצבים את הבית וגורמים להם מראה של חמימות וביתיות. אך על מנת שהשטיחים לא יצברו חול, אבק, פירורים וקרדית האבק, יש לדאוג לתחזוקתם השוטפת, כגון שאיבה לפחות אחת לשבוע, הפיכתם אחת לחודש, כך שהלכלוך יוסר מהם. אם הופיע כתם בשטיח, אל תמהרו לנקות אותו עם חומרי ניקוי בלי תרכובת כימית חזקה שתהרוס אותם, כי אם יש לאבחן את סוג סיבי השטיח ואז, ניתן יהיה להחליט באיזה חומר ניקוי ניתן יהיה להסיר את הכתמים. על השטיח אנו דורכים עם נעליים מלוכלכות והוא צובר בקטריות חיידקים ואבק. זו הסיבה, כי מומלץ לא לאכול בסמוך לשטיחים, או אפילו לשתות לידם. מומלץ לדרוך יחפים על השטיח, מה שימנע ממנו להתלכלך יותר ולהישמר נקי.

אם אתם באמת אוהבים את השטיחים שלכם, פשוט שימרו עליהם, נקו ותחזקו אותם לעיתים קרובות ואחת לשנה, הזמינו חברת ניקוי שטיחים שתטפל בהם באופן יסודי ואף תיתן לכם הוראות תחזוקה נכונות, עד לניקוי היסודי הבא.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה