מדוע הפיקוח העירוני בפ”ת החרים ל”הסטוק ו”שיקשוק” סחורה?

סוחרים רבים הלינו על בתי העסק שמוציאים כמויות גדולות של מתקנים, דורסים ברגל גסה את החוק וגורמים לתחרות עסקית בלתי הוגנת לסוחרים שומרי החוק

ברח’ חובבי ציון פועלים בתי עסק בשם “הסטוק ו”שיקשוק”. על פי הודעת העירייה עסקים אלו החלו בתקופה האחרונה לעבור על החוק ואינם ממלאים אחר הוראות אגף הפיקוח בנושא הוצאת מתקנים/סחורה.

מנהלי בתי העסק מוציאים מידי יום כמות גדולה של מתקנים עם סחורה לשטח המדרכה, לעסקים אלו נרשמו התראות בכתב על הוצאת הסחורה לשטח הציבורי ועשרות דוחות נרשמו להם ע”י מפקחי המחלקה ולמרות זאת בעלי העסק לא נשמעו להנחיות הפיקוח.

בעירייה מציינים כי סוחרים רבים הלינו על בתי העסק שמוציאים כמויות גדולות של מתקנים, דורסים ברגל גסה את החוק וגורמים לתחרות עסקית בלתי הוגנת לסוחרים שומרי החוק.

אתמול (ב’) בשעה 12:00 נערך תדריך במשרדי הפיקוח ע”י מנהל מח’ פיקוח מרכז ניר כליף וסגנו, שלום שרעבי בנוכחות מפקחי מח’ פיקוח מרכז העיר.

התדריך התקיים לאחר סיור מקדים שנערך בעסק שבמהלכו נצפו מס’ רב של מתקנים שהוצאו ע”י בעלי העסקים לשטח הרחוב בניגוד לחוק ולהנחיות. כל המחלקה לרבות משאית לצורך החרמה חברה לכוח שיטור והגיעו לעסקים תוך ניצול גורם ההפתעה לביצוע החרמה בנחישות ללא פרובוקציות.

הוחרמו כל המתקנים והסחורה שהוצאו ללא אישור, סה”כ  20 מתקנים עם מאות פרטי לבוש כמו כן נרשמו 2 ברירות משפט על סך 730 ₪ כל אחת לבעלי העסק.

פעולה מוצלחת זו שהראתה לכלל הסוחרים במרכז העיר שפורעי חוק יענשו בצורה הקשה ביותר, התקיימה בשיתוף פעולה עם שיטור הקהילתי במרכז העיר בפיקודו של אסף בנו, והשיטור העירוני בניהולו של הדר ארדיטי שהגיע בכח גדול שמנע כל ניסיון של התנגדות.

יוסי יואלמן מנהל אגף פיקוח רב תכליתי “האגף ימשיך ויאכוף את החוק לשמירה על הסדר הציבורי לתמיכה בחיי מסחר תקינים בעיר בכלל ובמרכז העיר בפרט”.

הזמינו עכשיו זוג מברשות שיניים מסיליקון – משלוח חינם עד הבית בפ"ת

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם