מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

מדוע כולנו צריכים מתקן מים?

צילום: PIXABAY

בשנים האחרונות עם טרנד אורח החיים הבריא ותזונה נכונה המותאמת לנו אישית, נושא שתית מים מרובה הפך לחלק בלתי נפרד מההתנהלות היום היומית של אנשים רבים. אנשים רבים שהחלו לעסוק בספורט, לאכול בריא ולשתות פחות קפה ומשקאות ממותקים, החלו לשתות הרבה יותר מים לאורך כל שעות היום. בעקבות השינוי הזה אנשים רבים הכניסו לביתם מתקן מים דבר זה הוביל לשתיה מרובה יותר של מים בקרבם. גם מקומות עבודה רבים החלו לאמץ פתרון של מתקן מים כשירות בריא, טוב וחסכוני עבור עובדיהם. בריאותם של העובדים, ושביעות רצונם משפיעים באופן ישיר על תפקודם, על הצלחתם בעבודה ועל בריאותם של העובדים. עובדים בריאים יותר נדרשים להם פחות ימי מחלה וכך כולם מרוויחים.

שתית מים מרובה לכל אורך היום חשובה ביותר לבריאותנו ולאורח חיים בריא. מחקרים רבים מראים כי שתית מים מרובה תורמת ליכולות הפיזיולוגיות והקוגניטיביות שלנו. שתית מים מסייעת לשמירה על עור הפנים והגוף, לכושר שלנו ולמסת השריר שלנו, לרמת העירנות והריכוז שלנו, לאכילה ותזונה בריאה וגם ליכולת שלנו להיות רגועים ונעימים לסביבתנו. הם כניסתם של מתקני מים לשוק, נמצא כי אנשים שרכשו מתקן מים לביתם או שיש מתקן מים במקום עבודתם שותים יותר מים מאשר לפני כן.

מתקן מים יכול להיות בר מים או מכשיר מיני בר מים. בר מים הוא מתקן מים עם כדי מים בהיקף של 11-19 ליטרים לכל כד, כאשר מחליפים את הכד כאשר נגמרים המים בכד ואילו מיני בר מים הוא מכשיר קטן המאפשר בלחיצת כפתור אפשרויות חכמות מתקדמות, מזיגת כמות של כוס מים אחת קרים או חמים לשתיה, או כמות של קנקן מים, שינה גם אפשרות ללחיצה ממושכת לפי הכמות הספציפית המבוקשת. במכשירים המתקדמים ביותר ישנה אפשרות גם למים מוגזים מעבר למים חמים או קרים. כל המכשירים הללו מביאים לשתי מרובה של מים ובעקבות זאת לכל ההיבטים החיובים הנובעים משתית מים מרובה.

מתקן מים הופך יותר ויותר מתקדם
במכשירים הביתיים ישנו מנגנון הגנת ילדים אשר ניתן להפעיל כאשר ישנם ילדים קטנים בבית, וכך להמנע מאפשרות לכוויה בקרב ילדים. המנגנון המתקדם מביא לכך שהמכשיר מותאם לשעות הפעילות בבית או במשרד הספציפי, המכשיר למעשה לומד להכיר את דרי הבית או עובדי המשרד ומתאים עצמו לשעות הפעילות שלהם.
כך בבוקר ממתינים עבור דיירי הבית מים חמים להכנת קפה או תה בדיוק בשעה הקבועה בה הם קמים כל יום, לחלופין במשרד המכשיר עובר למצב חסכון בחשמל בעת שעובדי המשרד עוזבים בסוף יום העבודה לבתיהם.

שתית מים מרובה תורמת לבני כל הגילאים, החל מילדים קטנים, דרך מתבגרים, אנשים מבוגרים ועד לגיל הזהב. מים הם מרכיב חיוני וחשוב לבריאותנו.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה