מדריכי עיר ללא אלימות מכל המגזרים בפ”ת התכנסו להכשרה

בשבוע שעבר התקיימה הכשרה בה השתתפו מדריכי עיר ללא אלימות, עלם וסיירת הורים שהועברה ע"י קרן גולן מעיר ללא אלימות וויק קטן מעלם, שהתמקדה בהעשרת עמיתים בדגש על נושא ההקשבה.

כניסת התכנית עיר ללא אלימות לרשות הובילה לגיבוש תפיסת הפעלה של עבודת הרחוב בעיר, המתבססת על שיתופי פעולה של כלל הגורמים הרלוונטיים ברשות ומתוכללת על ידי קרן גולן אחראית תחום עבודת הרחוב בעיר.

בשבוע שעבר התקיימה הכשרה בה השתתפו מדריכי עיר ללא אלימות, עלם וסיירת הורים שהועברה ע”י קרן גולן מעיר ללא אלימות וויק קטן מעלם, שהתמקדה בהעשרת עמיתים בדגש על נושא ההקשבה.

במפגש נחשפו העובדים לנקודות מחשבה מגוונות על מנת להעשיר את הידע ולהעמיק את הקשר בין העובדים.

2 כניסות לבחירה ממגוון שיעורי הסטודיו בפתח תקווה: פיטנס קיקבוקס, ג’וג’יטסו ברזילאי ו-MMA ב-49 ₪ בלבד במקום 100 ₪

שלומי ערה מנהלת תכנית עיר ללא אלימות “אני רואה חשיבות רבה בהיכרות האישית של העובדים אחד את השני מעבר לחלוקת גבולות הגזרה בה כל אחד פועל. הנוער נמצא היום בכל מקום ובהכרות אישית ניתן להעביר מידע ואינפורמציה בצורה יעילה ומהירה ובכך לצמצם פערים בטיפול בבעיות שעולות מהשטח”.

קרן גולן מתכללת תחום עבודת הרחוב “הכשרות אלו חשובות ביותר לעובדי השטח. מדובר בקבוצה גדולה ומגוונת של עובדים ומתנדבים, וחשוב שכולם יכירו זה את זה וידברו בשפה דומה. הוחלט לפתוח את סבב ההכשרות בנושא הקשבה כי היא הבסיס לכל קשר וכמו שריר צריך לאמן אותו. נתנו למדריכים כלים איך להימנע מהקשבה המבוססת על דעות קדומות, שיפוטיות ותבניות של מחשבה וכלים להקשבה פעילה”.

ויק קטן מנהל ניידת עלם פתח תקוה “כחלק מפעילות ניידת עלם בעיר, שיתופי הפעולה עם כלל הגורמים חשובה לנו ומאפשרת מתן מענה טוב יותר”.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן