מה עשה הרב הראשי במרכז מפתח – פתח תקווה?

ביקור מיוחד במרכז 'מפתח – פתח תקוה': רבה הראשי של העיר פתח תקוה, הגאון רבי מיכה הלוי, הגיע לביקור מיוחד במרכז, ובירך את הנהלת 'מיזם למעשה' וצוות 'מפתח' על הפעילות הברוכה לטובת קידום התעסוקה עבור תושבי העיר
מרכז מפתח - פתח תקווה

את פניו של הרב הראשי קיבלו מר מתי פיירמן, מנכ”ל ‘מיזם למעשה’, והרב חנוך רוגוז’ינסקי, מנהל מרכז ‘מפתח – פתח תקוה’, שהציגו בפניו את המרכז המתקדם, כולל עמדות האבחון האישי הממוחשב, חדרי מקדמי התעסוקה, כיתות הלימוד המרווחות וחדרי ההנהלה.  לאחר הסיור התכנסו המשתתפים, בהם מקדמי התעסוקה, לדיון וסקירה על הפעילות הענפה מול מחפשי עבודה ממגוון הקהילות והזרמים המרכיבים את הקהילה החרדית בעיר פתח תקוה.

מר מתי פיירמן, מנכ”ל ‘מיזם למעשה’, הציג בפני הרב הראשי את סל השירותים המוצע במרכז לטובת מחפש העבודה, ללא כל תשלום, כולל אבחונים וייעוץ תעסוקתי אישי, מבחר קורסים וסדנאות מקצועיות בתחומים מבוקשים, הדרכה והכוונה להתנהלות נכונה בעולם התעסוקה, עזרה וליווי בתהליכי ההשמה, כולל כתיבת קורות חיים, הצלחה במרכז הערכה ועוד. בדבריו הדגיש המנכ”ל כי “אנו מציעים לכל משתתף מעטפת מקצועית מקיפה ומותאמת במטרה לאפשר לו כניסה חלקה ונכונה לעולם התעסוקה, בדרך להצלחה וקידום מקצועי. גם הקורסים והסדנאות ב’מפתח’ נבחרים בהתאם לדרישות ולביקוש של המעסיקים, במטרה להכשיר ולהכין את העובד למשרה אליה ייכנס עם סיום הקורס בהצלחה”, דברי מתי פיירמן.

הרב חנוך רוגוז’ינסקי – מנהל מרכז ‘מפתח – פתח תקוה’, פירט באוזני הרב את מגוון הפעילויות המתקיימות במרכז, כאשר בימים אלו נערך הצוות לקיום יריד תעסוקה ייעודי לתושבי פתח תקוה, במטרה להרחיב את מעגלי המשתתפים הנעזרים בשירותי מפתח. מנהל המרכז אמר כי “אנו נגישים לכל קהילה המעוניינת לקיים פעילות הכשרה והכוונה לטובת מחפשי עבודה, כולל קיום קורסים והכשרות בתוך הקהילה, בשעות ובהתאמה לצרכי המשתתפים. מאז תחילת הפעילות כאן בעיר קיימנו מגוון רחב של פעילויות משותפות עם הקהילות החרדיות בפתח תקוה, ואנו פתוחים לשיתופי פעולה נוספים, במטרה לסייע ולעזור למחפשי עבודה להגיע לפרנסה בכבוד, בהתאמה מלאה לצרכיהם ברוח ההלכה. בנוסף אנו מעניקים שוברי מימון לקורסים והכשרה מקצועית בדרך לפרנסה בכבוד, וכן מענק ההתמדה של עד 1,700 ₪ מטעם משרד הכלכלה עבור משתתפים שהושמו והתמידו במקום העבודה החדש. ” דברי הרב חנוך רוגוז’ינסקי.

במהלך הדיון הביע הגר”מ הלוי את הערכתו הרבה לפעילות ‘מפתח’ לטובת מחפשי עבודה, וציין כי מיקום המרכז בעיר פתח תקוה תסייע לחזק ולבסס את חיי בקהילה החרדית בעיר, כאשר משפחות רבות מתקשות להתפרנס בכבוד, וחשוב להציע סיוע מקצועי שיאפשר להם לעלות על דרך המלך מבחינה כלכלית. הרב הראשי אף הציג מספר נקודות חשובות לייעול השירות לטובת מחפשי העבודה המגיעים למרכז. בהמשך אף נידונו מספר שיתופי פעולה אפשריים מול קהלים הזקוקים לסיוע והכוונה בדרך לפרנסה בכבוד. בסיום הביקור הביעו מנהלי מפתח את תודתם על הביקור המיוחד של הרב הראשי, ועל דבריו החמים שהעניקו עידוד וחיזוק להנהלה ולצוות מקדמי התעסוקה הפועלים במסירות להעניק לכל משתתף את הכלים הנדרשים עבורו בדרך לפרנסה בכבוד.

מרכז ‘מפתח – פתח תקוה’ מעניק שירות לתושבים החרדיים בערים: פתח תקווה, רמת גן, תל אביב, נתניה, כפר חב”ד, בת ים, לוד  ראשל״צ וחולון. ב’מפתח’ יועצי תעסוקה מקצועיים בעלי ניסיון רב בהתאמת מקום עבודה לכל משתתף, עם יועצים לגברים ויועצות לנשים. בימים אלו מסתיימת ההרשמה לקורסי ערב לגברים במגוון תחומים מבוקשים, ללא כל עלות עבור המשתתפים.

‘מפתח’ פתח תקווה, רחוב ברקת 9, בית דניאל. טלפון: 03-6228554


Booking.com

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

השארת תגובה

רחוב אורלוב: רוכב אופניים חשמליים נפגע קשה מפגיעת אוטובוס

רחוב אורלוב: רוכב אופניים חשמליים נפגע קשה מפגיעת אוטובוס

כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לרחוב אורלוב עקב דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע בתאונת דרכים.

כל הפרטים>>
תושבי פתח תקווה מחבקים ומארחים את תושבי הדרום

תושבי פתח תקווה מחבקים ומארחים את תושבי הדרום

בעקבות ההסלמה בדרום, לא מעט מתושבי הדרום מחפשים משפחות מארחות, עיריית פתח תקווה פתחה מוקד למשפחות המעוניינות לארח בביתם. כל הפרטים

כל הפרטים>>
בעקבות ההסלמה: עיריית פ”ת הורתה על החזרת תלמידים המטיילים בדרום הארץ

בעקבות ההסלמה: עיריית פ”ת הורתה על החזרת תלמידים המטיילים בדרום הארץ

למרות שאין הנחיה של הצבא לבטל טיול של תלמידים מפ"ת באזור הדרום, בעקבות פניית הורים מודאגים הורה ראש העיר על חזרתם הביתה

כל הפרטים>>
מועצת התלמידים של חט”ב אחד העם ורבר השתתפו בצעדה ועצרת תמיכה בדרום

מועצת התלמידים של חט”ב אחד העם ורבר השתתפו בצעדה ועצרת תמיכה בדרום

תלמידי מועצת התלמידים של חטיבת אחד העם ורבר השתתפו ביום חמישי בשבוע שעבר בצעדה ובעצרת תמיכה בתושבי עוטף עזה והדרום.

כל הפרטים>>
סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

תאונת דרכים אירעה הבוקר (ב') ברחוב הרב עובדיה יוסף סמוך לצומת סירקין בעיר, רוכב אופנוע נפגע באורח בינוני

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן