מיוחד: תערוכת פסלים של ניצולות השואה תוצג בהיכל התרבות פ”ת

לאחר שנדחתה התערוכה לאור מגבלות הקורונה, תוצג כעת התערוכה של עשר ניצולות שואה, המשתתפות בחוג פיסול במסגרת פעילותן במועדון עמך

מידי שנה מוצגת בהיכל התרבות תערוכת פסלים של משתתפות חוג הפיסול. בשנה שעברה הדבר לא התאפשר לאור הקורונה והתערוכה תוצג רק כעת. תערוכת הפסלים היא תולדה של עבודה שקדנית ומסורה של עשר בנות חוג הפיסול, בהדרכתה של הגב’ בטי שונפלד, ניצולות שואה, הפעילות במועדון עמך.

תערוכת הפסלים בסימן “אנו באנו ארצה – לבנות ולהיבנות” מתארת את הווי חיינו במדינת ישראל, מאז הקמתה ועד היום. כל אחת על פי חווייתה וסיפור חייה, כל אחת מתארת בפסלים שיצרה את אשר ראו עיניה. לכל אלו נוספו פסלים חדשים שנוצרו בשנה האחרונה במהלך תקופת הקורונה.

ראש העיר רמי גרינברג “חוג הפיסול של מועדון עמך מאפשר למשתתפות לבטא את תחושותיהן באופן יצירתי ומקורי ומעודד אותן לחלוק את הרגשות והחוויות עם החברות, המשפחה והציבור הרחב. שנת הקורונה לא איפשרה להן להציג בשנה שעברה את התערוכה אבל אני שמח שכעת הדבר מתאפשר והתערוכה הנהדרת תוצג לקהל. אני מודה למדריכה בטי שונפלד, למרכז להנצחת השואה – מינהל התרבות וכמובן מאחל המשך יצירה ובריאות לכל המשתתפות”.

התערוכה תוצג במרכז להנצחת השואה בהיכל התרבות פתח תקווה, רחוב המכבים 5,  בין התאריכים 3.6-3.7.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם