מיתב תחל במבצע מחיקת ריביות והצמדה

מיתב תחל במבצע מחיקת ריביות והצמדה לצרכנים שיסדירו את החוב עד ה-31.3.21

רשות המים הכריזה בימים האחרונים על מבצע מחיקת ריבית והצמדה לצרכנים אשר צברו חוב בגין חיובי המים והביוב. בתוך כך, המבצע להסדרת החוב ללא הריבית יהיה תקף בין התאריכים 10.12.20 – .31.3.21 בלבד. בתקופה זו יהיה ניתן להסדיר מול תאגיד המים מיתב את החוב בגין תשלום חשבון מים בפתח תקווה שנצבר עד לתאריך ה-30.11.20.

במידה והצרכן יתחייב לפרוע את החוב שצבר עד ל-30.11, תאגיד מיתב יאפשר פריסה של קרן החוב על פני 36 חודשים ובמקרים חריגים, על פי שיקול הדעת של התאגיד, יהיה ניתן לפרוס את התשלומים גם מעבר לשלוש שנים. כדי לקבל את ההטבה ולהסדיר את החוב ללא הריבית, הצרכן יהיה חייב לעמוד בהסדר תשלומי החוב ולשלם עבור חיובי המים והביוב השוטפים. במידה והצרכן לא פרע שני תשלומים לפי הסדר התשלומים שנעשה עימו או שלא שילם את החשבון התקופתי השוטף, רשאי תאגיד המים מיתב לבטל את ההסדר, לרבות הויתור על הריביות והפרשי הצמדה.

ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג, המשמש גם כיו”ר דריקטוריון מיתב, מסר “אני מברך את רשות המים על המבצע אשר יקל על בעלי החוב. בשל משבר הקורונה והשלכותיו הכלכליות, מדובר בהסדר חשוב ונצרך במיוחד בעת הזו ועל כן אני קורא לבעלי החוב לנצל את ההטבה שניתנה בנושא ולמהר להסדיר את החוב ללא ריבית והצמדה.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם