מכבי שרותי בריאות משתדרגת: תפתח מרכז רפואי ענק על ציר ז’בוטינסקי בפתח תקווה

'מכבי שירותי בריאות', תקים מרכז רפואי בנכס שנרכש מקבוצת 'מגדלי ישראל', בבעלותם המשותפת של משפחת ווסרמן מארה"ב ומשפחת שפר. המרפאה תוקם במתחם הפרויקט היוקרתי GLOBAL TOWERS שנמצא על ציר ז'בוטינסקי בפתח תקווה. שווי העסקה מוערך בכ-34 מיליון ₪.

הדמיה: viewpoint

המבנה העצמאי ששטחו 3,300 מ”ר ממוקם בקצהו הדרומי של מתחם GLOBAL TOWERS, ממש מעל המרכז המסחרי שעתיד לקום בו. המיקום האסטרטגי שלו, בנפרד משני המגדלים במתחם ומעל לקומת המסחר נועד, בין היתר, להגביר את היקפי ותמהיל המסחר במתחם כולו.

מר ציון אוליאל, משנה למנכ”ל ‘מכבי שרותי בריאות’ מסר כי: “ההחלטה על רכישת המבנה והעתקת המרפאה האזורית אליו נובעת מתוך רצון לשדרג את השירותים שמוענקים לתושבי פתח תקווה והאזור. אנו רואים יתרון גדול בהקמת המרפאה במיקום החדש, שכן מדובר במבנה עצמאי בתוך מתחם מפואר שנמצא במיקום אסטרטגי שמאפשר נגישות תחבורתית קלה ונוחה בכל סוגי התחבורה, בעיקר בזכות ה’קו האדום’ של הרכבת הקלה שיעבור בסמוך למתחם, ויהווה עורק התחבורה המרכזי של גוש דן”.

הבעלים של רשת התיווך והייעוץ ‘מאן’ נכסים, ג’קי מוקמל, שתיווך בין הצדדים: “‘מכבי שרותי בריאות’ רכשו מבנה עצמאי -ייחודי, בתוך קמפוס של מספר בניינים, מדובר ביתרון עצום עבורם וגם עבור דיירי המתחמים הסמוכים שיוכלו לקבל שירות בקרבת מקום עבודתם. בנוסף, המיקום של המתחם על ה’קו האדום’ של הרכבת הקלה, שעל פי ההערכות של נת”ע (נתיבי תחבורה עירוניים) ישתמשו בו עשרות מיליוני נוסעים מידי שנה, מהווה יתרון מבחינת נגישות אליו וממנו, זהו פתרון מצוין לתושבי פתח תקווה והאזור כולו”.

מתחם GLOBAL TOWERS נמצא על קרקע פרטית בגודל של כ-19 דונמים, עליו יוקם המבנה העצמאי עבור ‘מכבי’ ושני מגדלי משרדים יוקרתיים המתנשאים לגובה של 32 ו-36 קומות כל אחד, בקומת הקרקע תוקם שדרת מסחר, קניות, מסעדות ובילויים. לטובת באי המתחם ומגדלי המשרדים יעמדו כ- 1600 מקומות חניה. לאחרונה סיימה החברה את שיווקו של שלב א’ של הפרויקט. כמו כן, מתנהל משא ומתן מתקדם עם מספר חברות גדולות בתחום ההייטק ותחומים מובילים אחרים, על רכישת יתרת השטחים. על תכנון המתחם אמון משרד האדריכלים המוביל יסקי-מור-סיון אדריכלים ומתכנני ערים, לאחרונה החלו עבודות החפירה במתחם ע”י קבלנית הביצוע של הפרויקט – חברת ‘אפקון’.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם