מסדר הכנפיים של טייסת אלירז פתח תקווה

טייסת אלירז הפועלת בישיבת אמית אלירז פתח תקווה, ציינה השבוע במסדר כנפיים חגיגי את סיום מחזור א' בתוכנית היוקרתית.

טייסת אלירז היא תוכנית יחודית ובה תלמידי כיתות ז’-ח’ לומדים במשך שעתיים בשבוע עקרונות בסיסיים בעולם הטייס ודרך זה גם פיזיקה, אנגלית, מתמטיקה, גאוגרפיה ועוד. לקראת סיום השנה, התלמידים סיימו את ההכשרה הבסיסית של הקורס, לאחריו התחלקו לטייסות במטרה להמשיך ולהתמקצע בשלבים הבאים.

התלמידים התמקצעו ורכשו מיומנויות של טיסה, ניווט, הכרות עם נמלי תעופה בעולם, וביצוע תקשורת באנגלית עם מגדלי פיקוח בינלאומיים. בנוסף, התנסו הטייסים הצעירים במגוון משימות מורכבות, הכוללות יישום של פיזיקה, מתמטיקה ואנגלית. חבורת תלמידי הישיבה, שסיימו את מחזור א’ ימשיכו לאימונים מתקדמים יותר, ויוסיפו לעצמם יכולות, מיומניות וחוויה.

התלמיד רפאל בובליל שיתף: “להיות טייס בטייסת אלירז זו חוויה יוצאת דופן. בטייסת נחשפתי לפעולות ולהתנסות שאני לעולם לא אקבל, במהלך שיעור רגיל. במהלך הקורס, הפכתי לטייס מקצועי, בעל ידע בתעופה, שיוצר קשר באנגלית עם פקחי טיסה בעולם, ומצליח להביא את עצמי להשיג את המטרות שאני מציב בפני. התחושה לסיים את הקורס של הטייסת היא מיוחדת במינה, ונותנת לי הרבה כח להמשך הדרך”.

הרב עופר ארן, ראש ישיבת אמית אלירז: “להיות טייס היא שאיפתם של ילדים רבים. בישיבת אמית אלירז הפכנו את השאיפה למציאות. זכינו לסיים את המחזור הראשון של בוגרי הטייסת, שבמהלכו הטייסים הצעירים השקיעו מזמנם וממרצם, למדו את עקרונות הטיסה, האווירודינמיקה והתעופה בחוויה ותוך כדי למידה אחרת. אנו רואים בטייסת פרוייקט דגל, שמשקף את פריצת הדרך של הישיבה, ביישום דרכים מגוונות ומיוחדות למצויינות ומנהיגות של הבנים”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם