מסיבת חומש לילדי כיתה א' במוסדות 'פרי מגדים' בשכונת גני הדר פתח תקווה

מסיבת החומש היתה בסימן העלאת זכרו הטהור של מרן הרב שטיינמן שחלק מילדי הכיתה זכו שיהיה סנדק שלהם וחלק מהתלמידים זכו לעשות חלאקה בביתו נאוה קודש. אורח מיוחד באירוע, ראש העיר פ"ת רמי גרינברג
תלמוד תורה פרי מגדים - פתח תקווה - רמי גרינברג (2)

(צילום: יעקב נחומי)

כהכנה למסיבה סיירו ילדי הכיתה יחד עם רבם הנערץ המלמד הרב בירנצוויג שליט'א והמפקח החינוכי הרב הקלמן שליט'א עם המנהל החינוכי הרה'ג רבי נפתלי שימבורבקי שליט'א  בביתו הצנוע של מרן הרב שטיינמן זצוק'ל לראות כיצד הגה בתורה וכיצד היה עמוד התורה וההוראה בכזה בית דל וצנוע. בבית הוכנה להם הפתעה כשבנו של מרן הרה'ג רבי שרגא שטיינמן שליטא מראשי ישיבת אורחות תורה דיבר לילדים על מתיקות בעמל התורה וסיפר על גדלותו העצומה של הגראי'ל שטיינמן זצוק'ל.

כמו כן נכנסו הילדים להרה'צ רבי שמעון גלאי שליט'א שבירך כל ילד וילד בפרטיות להיות גדולים בתורה. בשעות אחה'צ הילדים החגיגיים הגיעו לאולם מתנס עמישב ואחריהם ההורים, הסבים והסבתות ובני המשפחה של ילדי חגיגת התורה. דברי חיזוק השמיע המרא דאתרא  הגאון רבי שלמה גוטפריד שליט'א שדיבר על כך שהחיבור לתורה הוא רק על ידי נקיות ללא דברים פסולים ומכשירים פסולים וכשרוצים לראות את הילדים גדלים בתורה חייב שהבית יהיה נקי מהדברים האלו.

בעיצומו של הארוע הגיע ראש העיר הנבחר רמי גרינברג שזה לו האירוע התורני הראשון בעיר מאז בחירתו ראש העיר התקבל על ידי חברי המועצה של יהדות התורה ומנהל היחידה לחינוך חרדי בעיריה הרב מנחם שוורץ שהזמין את ראש העיר לשאת דברים. הרב שוורץ סיפר על הקשר המיוחד לאורך השנים הקיים בין ראש העיר מאז ומתמיד עוד בהיותו עוזר נאמן לאיציק אוחיון שכבר אז פעל גדולות ונצורות למען עולם התורה בעיר ובירך אותו שיצליח במשימה הגדולה בפיתוח ושגשוג העיר ברוח ובגשם.

ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג בירך את הילדים החמודים ותיאר את פרשיות השבוע על אברהם אבינו שכולו היה חסד ושרה אמנו שגם בפטירתה עדיין נקראה חיי שרה שמעשיה ממשיכים לדורות וכל זאת בזכות התורת חסד שעל לשונה.

גינברג סיפר על תוכניותיו הרבות להצעיד את העיר קדימה ולתת לכל תושב ותושב ללא הבדל בין מגזר למגזר את כל מה שצריך ומתחייב גם לילדים כאן ולהוריהם שיקבלו את כל המגיע להם. חבר מועצת העיר הרב ישראל פרידמן בירך את התלמידים ואת ראש העיר ואמר כי מובטח הוא שראש העיר יהיה קשוב לצרכי הציבור החרדי והשקעתו תישא פירות.

המסיבה ננעלה בהתרגשות עצומה ובריקוד של שמחה כאשר כלל הילדים רקדו על כתפי אבותיהם. ההורים והסבים התפעלו והודו למחנך הרב בירנצוויג שכל כולו מסור לילדים בצורה שלא נראית כלל, כמו כן הודו למנהל הרב יעקב ורנר שמצעיד את התת קדימה ודואג לרווחת התלמידים ברוח ובגשם עד בלי די.

צילום: יעקב נחומי

מחזיקי מפתחות
תחתיות שתיה

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

שיתוף בwhatsapp
שיתוף בtelegram
שיתוף בfacebook
שיתוף בtwitter
שיתוף בemail
שיתוף בprint

השארת תגובה

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

לאמא, לחמות, למורה – כולנו רוצים לכבד עם משלוח מנות  מחמם את הלב. ברשת Zara Home תוכלו להנות, מהיצע איכותי ויוקרתי של פריטי אירוח והלבשה לבית וממגוון עשיר של מוצרים, בעולמות עיצוב הבית השונים כמו: מצעים, מפות, שטיחים לסלון הבית ולחדר האמבטיה, רהיטים, הלבשת שולחן, סכו"ם ומערכות אוכל ופריטים מעוצבים

כל הפרטים>>
איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
בקרוב: חנוכת ספריית 'מנגינות' בשכונת נווה גן פתח תקווה

בקרוב: חנוכת ספריית 'מנגינות' בשכונת נווה גן פתח תקווה

ביום ראשון ה-24/3 בשעה 16:30 תפתח הספרייה החדשה – 'מנגינות' בשכונת נווה גן, ברחוב מבצע דקל 3, בסמוך לשירות הפסיכולוגי החינוכי.

כל הפרטים>>
ברוך דיין האמת: הרב חיים ניסן הרשברג זצ"ל

ברוך דיין האמת: הרב חיים ניסן הרשברג זצ"ל

ברוך דיין האמת: הרב חיים ניסן הרשברג זצ"ל, מחשובי האברכים והמקרבים בפתח תקווה - הלך לעולמו לאחר מחלה קשה בחודשים האחרונים • בן 60 בלבד בפטירתו

כל הפרטים>>
בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי הטילים אל עבר גושן דן הערב מרצועת עזה, כינס ראש העיר פתח תקווה ישיבת הערכות. לפי שעה, אין הנחיות מיוחדות לתושבים

כל הפרטים>>
ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש עיירית פתח תקווה רמי גרינברג ביקר אתמול בתחנת כבאות והצלה פ"ת,אל ראש העיר הצטרפה אלה זילברמן מנהלת מחלקה למעורבות חברתית אשר מלווה פרויקט זה.

כל הפרטים>>
מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

בתחילת השבוע (א') התקיים מבצע אכיפה במרכז העיר בהובלת מינהלת מרכז העיר ובהשתתפות אגף הפיקוח, האגף לרישוי עסקים, השיטור העירוני, אגף הביטחון ובגיבוי שיטור מרכז העיר.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד