מרגש: תלמידי החינוך המיוחד “בית יהודה” בפ”ת חגגו בר מצווה

במעמד מרגש ורב רושם חגגו בתלמוד תורה וישיבה קטנה לחנ"מ "בית יהודה" בפתח תקווה מסיבת "בר מצווה" לתלמידים שהגיעו לעול תורה ומצוות, כולל סעודת מצווה מכובדת שירים וריקודים

האירוע נפתח בטקס מרגש של קבלת עול מלכות שמים ודרשה שנאמרה ע”י חתני הבר מצווה. הר’ אורי עמר מנהל המוסד, עמד בדבריו על היום הגדול של קבלת עול תורה ומצוות. והדגיש שדווקא התלמידים הללו שהקושי שלהם כל כך גדול, השכר שיקבלו יהיה גדול עוד יותר. השתתפו בחגיגה גם הר’ אוריאל בוסו שליט”א סגן רה”ע, הר’ זאב יעקב, הר’ אליהו גינת שברכו את התלמידים עם הגיעם לעול מצוות.

בית יהודה - חינוך מיוחד (1)
מנהל “בית יהודה” אורי עמר, ומ”מ רה”ע אוריאל בוסו

התלמידים הגיעו בליווי הוריהם לאולם, בזמן קבלת הפנים התרשמו האורחים מתערוכה של יצירות מרהיבות שהוכנו ע”י התלמידים, בחוגים השונים.

בפן האומנותי של המסיבה צפו המשתתפים במקהלה מדהימה בה הופיע באופן מושלם תלמידי הישיבה והת”ת. וכן בקונצרט גיטרות בביצוע תלמידי התלמוד תורה. שיאה של התוכנית האומנותית, היה בהקרנת סרט בנושא כבוד השבת, שהופק במיוחד לאירוע זה, בו הופיעו תלמידים.

בית יהודה - חינוך מיוחד (2)_censored (1)

השמחה הרקיעה שחקים כאשר הזמר יניב בן משיח הגיע בהתנדבות לרקוד ולשיר עם התלמידים והחתנים. חתם את האירוע בדבריו הרב שמואל סבח שהביע את התרגשותו מהמעמד. הוא שיבח בפני האורחים וההורים הרבים את העשייה הברוכה בתלמוד תורה שקנה לעצמו שם של אחד ממוסדות החינוך המובילים בקידום כל תלמיד מיוחד בדרך הסלולה העולה בית ה’. ההורים והאורחים הרבים יצאו נרגשים תוך תחושת התרוממות הרוח והוקרה רבה להנהלה ולצוות החינוכי.

בית יהודה - חינוך מיוחד (4)

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן