מתקדמת העבודה לחידוש השוק העירוני בפתח תקווה

חבר הנהלת העיר הרב אליהו גינת ומנכ"ל העירייה יעקב ממן נפגשו עם נציגי הסוחרים בשוק העירוני. הרב גינת: "שמח לבשר שביצענו את כל מה שהבטחנו". רפי פריינטה, ראש ועד סוחרי השוק: "מעולם לא נעשה כזה שיפוץ בשוק העירוני"

עיריית פתח תקווה בראשות ראש העיר עו”ד יצחק ברוורמן, חבר הנהלת העיר וראש אגף מבנים במינהל ההנדסה הרב אליהו גינת, ומנכ”ל העירייה יעקב ממן – ממשיכה לקדם בימים אלו את שדרוגו ופיתוחו של השוק העירוני כמתחם מסחר, תרבות, בילוי ותיירות. לאחרונה הוצגה לסוחרים תוכנית שלב ב’ של פיתוח וחידוש השוק העירוני.

הרב אליהו גינת בירך על העשייה שנעשתה בשוק עד כה והתייחס לשיתוף הפעולה המעולה עם מית”ב ועם המנכ”ל ירון מזרחי לקידום הפרויקט המורכב. בפתח דבריו, אמר הרב גינת לסוחרים, כי הוא שמח על ההתקדמות של התכנית שיזם והדגיש כי מדובר בפרויקט מורכב כמוהו לא נעשה בעיר בשלושים השנים האחרונות.

“במסגרת השלב הראשון שהסתיים בהצלחה, הותקנה מערכת אוורור חדישה, שופץ הגג וטופלה בעיית ניקוז הגשמים, הוחלפו קווי מים וביוב ובוצעו הכנות לחיבור פרטני אל מערכות המים והביוב”, אמר הרב גינת והוסיף: “מדובר בפרויקט חסר תקדים במורכבותו ובהצלחתו. הצלחנו גם לסדר רישיונות עסק לסוחרים שנתקלו שנים בבירוקרטיה. אני רוצה להודות לראש העיר, עו”ד איציק ברוורמן, על הרגישות וההתחשבות בסוחרים”. הרב גינת אף הודה לאנשי קשרי קהילה על העבודה הנפלאה שעושים בניהול פרויקט השוק.

באישור ראש העיר, הוקם צוות לקדם את ההערכות לביצוע שלב ב’ מתוך חשיבה לטווח רחוק של קידום השוק והכנסת עסקים חדשים שיהפכו את השוק למרחב עסקי נעים ומוצלח.

יעקב ממן, מנכ”ל העיריה, אמר: “חיברנו את כולם לתשתיות חדשות ומסודרות של מים וביוב, וכל זאת בעבודת לילה אינטנסיבית ומייגעת, על מנת שלא לפגוע בעבודה של הסוחרים. במעבר לשלב השני של התכנית, העירייה תפעל ברגישות תוך התחשבות מקסימלית בסוחרים אך תהיה נחושה לקדם את הפרויקט”.

לדברי ממן, “האחריות הבלעדית לביצוע השיפוץ היא על העירייה, אך יש ציפייה מהסוחרים לשיתוף פעולה מלא. העירייה תדע לתת מענה לכל בעיה, יצירתי ככל שתידרש”.

רפי פריינטה, ראש ועד סוחרי השוק, אמר כי “מעולם לא נעשה כזה שיפוץ בשוק העירוני במינימום הפרעות לעבודה השוטפת של הסוחרים בשוק. באמת שלא האמנו אבל הרב גינת והמנכ”ל קיימו כל מה שהבטיחו. עבדו רק בלילה ולא הפריעו לנו בכלל”.

במסגרת תהליך השיפוץ, יחולו שינויים לטובת התושבים. בימים אלו העירייה מקדמת פתרון לנושא החניה באזור השוק: חניה שעתיים ראשונות בחינם ורק לאחר מכן העלות לתושב תהיה 8 שקלים בלבד. בעקבות בעיות הניקוז בימים של גשם, חברת מיתב תגברה את מספר המרזבים בגג וחיברה אותם למערכת הביוב. כמו כן , גורמי העירייה יסיירו בשוק בזמן גשם, על מנת לאתר את הבעיות ומיד לאחר מכן הן יטופלו. באשר לתשתיות החשמל והתקשורת, העירייה תסדיר את כלל התשתיות בשוק וכחלק מזה התשתיות יהיו נסתרות ולא נראות לעין.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

השארת תגובה

סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

סמוך לצומת סירקין: רוכב אופנוע נפצע בינוני מפגיעת מכונית

תאונת דרכים אירעה הבוקר (ב') ברחוב הרב עובדיה יוסף סמוך לצומת סירקין בעיר, רוכב אופנוע נפגע באורח בינוני

כל הפרטים>>
מי תהיה נשיאת ארגון המתנדבים בקדנציה של רמי גרינברג?

מי תהיה נשיאת ארגון המתנדבים בקדנציה של רמי גרינברג?

מקובל שאשת ראש העיר היא זו שנושאת בתפקיד נשיאת ארגון המתנדבים, אלא שראש העיר הנבחר שלנו רמי גרינברג לבנתיים רווק. אז מי תיבחר הפעם לתפקיד? מוזמנים להציע שמות בתגובות

כל הפרטים>>
האם פתח תקווה וסביבתה מסוכנות לקשישים בכבישים?

האם פתח תקווה וסביבתה מסוכנות לקשישים בכבישים?

מנתוני עמותת אור ירוק עולה כי מתחילת השנה נהרגו 59 קשישים (65+) בתאונות דרכים – כמעט כל הרוג רביעי הוא קשיש. 

כל הפרטים>>
חנוכת בית סובל בגבעת השלושה פ”ת

חנוכת בית סובל בגבעת השלושה פ”ת

שיתוף פעול בין המרכז הגריאטרי גבעת השלושה לבין בית הספר דעת מבינים בחנוכת המבנה החדש

כל הפרטים>>
עושים סדר: קיצוץ רוחבי בשעות נוספות ושעות כוננויות למאות עובדים בעיריית פ”ת

עושים סדר: קיצוץ רוחבי בשעות נוספות ושעות כוננויות למאות עובדים בעיריית פ”ת

שעות נוספות יינתנו רק למי שאכן יבצע שעות אלו ובאישור מראש לפי דרישת העירייה. רכבים צמודים או תשלומי אחזקת רכב יינתנו לפי התקנים ולפי הצורך של אופי העבודה של העובד.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן