צילום: צילום אירועים יגאל

נחנך בניין חטיבת הביניים באולפנית אמית ישורון

בטקס מכובד, שמח ורב משתתפים חגגה אולפנית אמית ישורון את המעבר לבניין חטיבת הביניים ששופץ בהשקעה גדולה של עיריית פתח תקווה. את הטקס ליוו בכשרון בנות מגמת מוסיקה, שחממו את האווירה ביום הגשום והחורפי בו התקיים הטקס.

ראש העיר פתח תקווה, רמי גרינברג, שיזם את המהלך, פנה בדבריו לתלמידות והדגיש בפניהם את המחויבות של עיריית פתח תקווה לחינוך בעיר ואת האתגרים שעומדים בפני בני הנוער ואף שיתף ביוזמות העירוניות הרבות שמטרתן להעשיר את הלמידה ולהפוך אותה למשמעותית יותר.

ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית, בירך על העבודה החינוכית המשמעותית ועל פיתוח וקידום החדשנות הפדגוגית באולפנית. יו”ר וועד ההורים, אלי שטרן, הזכיר בדבריו את הגלגולים השונים שעבר בניין החטיבה, ששימש כבית הספר הראשון בפתח תקווה, עד לימינו. לסיום, מבשרת יעקבס ראש האולפנית קבעה את המזוזה בבניין המשופץ.

מבשרת יעקבס: “שיפוץ המבנה התאפשר בזכות אכפתיות וחזון של שותפים רבים, עיריית פתח תקווה, רשת אמית, קהילת הורי האולפנית וכל עובדי האולפנית וצוות ההוראה, שהפך חלומות פדגוגיים ואקלימיים למציאות. יש לנו נבחרת מצוינת של צוות ותלמידות ואני בטוחה שהמבנה המחודש יתורגם לחדשנות פדגוגית ולאווירה טובה ושמחה בקרב התלמידות”.

ראש העיר רמי גרינברג: “החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני ובהתאם לכך נגזרת גם ההשקעה שלנו בתחום. אני מודה למנכ”ל רשת אמית ד”ר אמנון אלדר, ולכל הצוות על שיתוף הפעולה הפורה למען התלמידות. נמשיך לקדם ולפתח את העיר בכל פרמטר ובעיקר בתחום החינוך שמהווה נדבך חשוב ביותר בעיצוב דור העתיד”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם