ניהול בתים משותפים בתל אביב

ניהול ועד הבית הוא מפעל ששייך לעבר הרחוק. בימים ההם הייתה רוח התנדבות והדיירים היו ממושמעים יותר ולא נטו להתחמק מחובות שונים. כיום המצב הוא שונה וטיפול בבניין רב קומות אשר מכיל דיירים רבים הפך למשימה מורכבת ולא ממש מהנה. גם אם ישנם מתנדבים אשר מוכנים לקחת על עצמם את העול תמיד הם יתקלו בקשיים שונים שמתבטאים בהתחמקות מתשלום חובות, בעלי מקצוע לא איכותיים וטינה תמידית אשר מופנית כלפיהם שלא בצדק.

ניהול בית משותף בתל אביב הוא עסק מסובך מסיבות שונות. קומפלט הינה חברת ניהול מקצועית אשר תיקח על עצמה את כל המשימות המאתגרות ותוריד לכם מהראש את התיק שנקרא ניהול בניין.

מה עושה חברת ניהול?

ככל שמדובר על חברה איכותית ומנוסה אז ניתן לשער שמיד תחושו בהבדל. הבניין יתחיל להראות מטופח החל מהיום הראשון וכל מה שהפריע לכם בעין יעלם ויתוקן במהירות:

 • החברה תשקיע מזמנה לפגישת עם ספקים שונים.
 • חברת ניהול גם תדאג לפקח על כל המערכות אשר מפעילות את הבניין בכללן המעלית, פיר האשפה, האינטרקום ועוד.
 • כל מה שקשור לגביית כסף מהדיירים יתבצע על ידי החברה. כך ימנעו מצבים מביכים ולא נעימים של שכן שהוא גם במקרה הוועד שמעיר לשכנים על חובות שהם חייבים.
 • חברת ניהול תדאג להביא רק בעלי מקצוע מובילים בתחומם ולא תתפשר על האיכות שלהם. החברה גם תפקח על ביצוע העבודה וזאת בהתאם להנחיות שלכם.
 • ניהול התקציב והתראות על חריגות הם חשובים ועשויים למנוע מצב שבו אין כסף בחשבון.
 • במקרים חריגים כגון שיטפון, שריפה באחת הדירות, בעיות של עובש או מכת עכברים תדאג החברה לטיפול מהיר והולם שיחסל אותה במהירות.

מה כדאי לבדוק כשהולכים על חברת ניהול

ישנם כמה דברים שכדאי לוודא כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ניהול לבניין:

 • החוזה עשויה להיות לטווח ארוך ועדיף להגביל אותו לשנה אחת בכל פעם. החוזה הוא מחייב ולכן מומלץ להיות מרוכזים ולנהל את המשא ומתן באמצעות עורך דין.
 • החוזה אמור להיות גם מותאם באופן אישי לדיירים בבניין. במקרים רבים ישנם שירותים אשר לא כל בניין זקוק להם ואז הם הופכים ללא רלוונטיים.
 • מצד שני לעיתים ישנם צרכים אשר אינם מופיעים בחוזה. במקרה כזה יתכן שתיאלצו לקבל רק שירות חלקי.
 • תשלום חודשי קבוע הוא השיטה הבטוחה ביותר לתשלום. כך ניתן לקבל שירות ולא לחשוש מהיעלמותה הפתאומית של החברה יום אחד בהיר.
 • אמנם מדובר על אותיות קטנות אך למעשה הן הדבר החשוב ביותר בחוזה. יש לקרוא אותן בעיון ולהיעזר באנשי מקצוע. כל הפרטים הקטנים הם אלו שיקבעו את רמת השירות שתקבלו למשך תקופה ארוכה.

עיריית תל אביב היא זו שמחזיקה את כל המסמכים והאישורים שקשורים לבניינים ובתי משותפים ברחבי העיר. כל נושא שקשור לעניין ניתן למצוא עליו מידע על ידי פניה לעירייה ובקשת תדפיסים שונים או מסמכים שאתם זקוקים להם מול חברת הניהול.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן