ניקוי שטיחים, ספות וריפודים עם חברת ניקיון

מתי מומלץ להסתייע בשירותיה של חברת ניקיון למטרות ניקוי שטיחים, ספות וריפודים? מהם היתרונות הנלווים לפעולות הניקוי המקצועיות המיושמות על ידי חברת ניקיון המתמחות בניקוי שטיחים, ספות וריפודים וכיצד מומלץ לבחור בחברת ניקיון מובילה בתחום זה? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.
צילום: יחצ
צילום: יחצ

ניקוי שטיחים, ספות וריפודים מבד או עור, הינה פעולת ניקיון הכרחית הנכללת במסגרת פעולות הניקוי והתחזוקה השגרתיות המיושמות על ידיכם בסביבת מגוריכם. פעולת ניקוי ספות זו מיושמת באמצעות מכשירים שונים לשאיבת אבק מהמשטח המיועד לניקוי (שטיח, ספה או מערכת ישיבה מרופדת) ובאמצעות תכשירי ניקוי ייעודיים אותם תוכלו לרכוש בכל חנות "עשה זאת בעצמך".

צילום: יחצ

יחד עם זאת, גם עבור אלו מביניכם המקפידים על ניקוי שוטף של מערכות הישיבה המרופדות, השטיחים והספות בסביבת המגורים, אנו ממליצים להסתייע בשירותי של חברה לניקוי ספות, שטיחים וריפודים וזאת לצרכי שמירה מקסימאלית על איכויות המוצר ולצרכי ניקוי יסודי והסרת לכלוך נוקשה או כתמים שאינם ניתנים להסרה באמצעים אחרים המיושמים על ידיכם.

את השטיחים, הספות ומוצרי הריהוט המרופדים השונים המוחזקים על ידיכם, אנו ממליצים לכם לשלוח לניקוי מקצועי מטעמה של חברת ניקיון העוסקות ומתמחה בניקוי משטחים אלו, וזאת אחת לשנה- שנתיים או בהתאם למצבו התחזוקתי של השטיח, הספה או המערכת המרופדת.

צילום: יח"צ

מהם היתרונות הנלווים לניקוי מקצועי של שטיחים, ספות וריפודים?

ניקוי שטיחים, ספות וריפודים שונים באמצעות חברות ניקוי העוסקות ומתמחות בכך, הינה פעולה מקצועית ויסודית המאפשרת לכם ליהנות מפתרונות התחזוקה והניקוי האופטימאליות ביותר של כל סוגי השטיחים, הספות והריפודים. ברוב המקרים, חברות הניקוי המקצועיות והמובילות בתחום, מסוגלות להעמיד לרשותכם פתרונות מעשיים לצרכי ניקוי כתמים וסימני לכלוך נוקשים אשר אינם ניתנים להסרה באמצעות תכשירי ניקוי רגילים ו/או באמצעות פעולות ניקוי שגרתיות המיושמות על ידיכם ברמה השוטפת.

כמו כן, חברה המתמחה בתחום תיקון שטיחים וריפודים מאפשרת לכם ליהנות מפתרונות תיקון לכל קרע בשטיח או פרימת הבד בספה ולכן פעולת הניקוי מאפשרת לכם ליהנות גם מפתרונות ניקוי אופטימאליים וגם בפתרונות תיקון השטיח או הספה במידת הצורך.

ניקוי שטיחים, ספות וריפודים שונים על ידי חברות ניקוי המתמחות בנושא, הינה פעולה מקצועית המיושמת בהתאם לסוג השטיח (שטיחי צמר, שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים, שטיחי שאגי וכדומה) ובהתאם לסוג הריפוד העוטף את מערכות הישיבה או הספות (ריפוד בד/עור על כל סוגיו). כמו כן, פעולת הניקוי מיושמת בהתאם למצבו התחזוקתי של השטיח/ספה ובהתאם להיקף וסוג הכתמים וסימני הלכלוך הנוקשה המופיעים על פני המשטח.

משירותיה של חברת ניקוי מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים, ריפודים וספות, תוכלו ליהנות גם במתוכנת שירות עד בית הלקוח וגם במתכונת שירות במפעלי החברה במסגרתו עומדת לרשותכם האפשרות לכך שנציגי החברה יגיעו לביתכם, ייטלו את הפריטים הנדרשים לניקוי וישיבו אותם לביתכם לאחר מספר ימים.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

איגדנו לכם שבעה מהמוצרים המסקרנים ביותר – ממקרן קומפקטי, דרך מנעול חכם ועד מחזיק לטלפון – וכדאי להזמין כבר בימים הקרובים כדי להנות מההנחות הגדולות

כל הפרטים>>
אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון "אבטחה היקפית בגני הילדים היא האבטחה המתאימה ביותר לעיר גדולה כמו פתח תקווה. חילקנו את העיר לגזרות, ובכל גזרה יפעל צוות מאבטחים מיומן, נייד וחמוש, שייתן מענה איכותי ומקצועי

כל הפרטים>>
צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

היום (ג') סמוך לשעה 14:00 בצהריים, בולען ענק נפער בנתיב לכיוון פתח תקווה בנס לא היו נפגעים

כל הפרטים>>
50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

ראש העיר רמי גרינברג "במסגרת המאמצים לפיתוח מרכז העיר ושינוי התדמית שלו, אנו מעוניינים למשוך ולעודד זוגות צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים, להעתיק את מקום מגוריהם למרכז העיר"

כל הפרטים>>
שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

כחלק משיתוף הפעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעיריית פ"ת בניהולו של שלומי ערה, לבין תחנת משטרת פתח תקווה, התקיימה בשבוע שעבר פגישה בין מדריכי חבורת הרחוב של הרשות למש"קי השיטור הקהילתיים.

כל הפרטים>>
דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

ראש העיר רמי גרינברג "ותיקי העיר המחזיקים בתו זהב יהיו רשאים מעתה לחנות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ברחבי העיר

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד