נמשכת האכיפה נגד דירות מפוצלות בפתח תקווה

מבצע אכיפה נוסף של עיריית פתח תקווה נגד דירות מחולקות הביא לתפיסת 24 יחידות דיור מפוצלות באופן לא חוקי

בהנחיית ראש העיר רמי גרינברג, בימים האחרונים ביצעו גורמי האגף לפיקוח על הבנייה בעיריית פתח תקוה סדרת מבצעי אכיפה כנגד תופעת פיצולי הדירות (דירות מחולקות ומפוצלות) וכנגד חיבורי התשתיות שנעשות באופן פיראטי ומסכנות את חיי הדיירים.

במסגרת המבצע אותרו 9 נכנסים שפוצלו ל-24 יחידות דיור לא חוקיות. בתוך כך, נאכפו העבירות ויפתחו הליכים משפטיים כנגד בעלי הדירות. בנוסף, בהמשך לקריאה שנתקבלה במוקד העירוני לבדיקת מסוכנות דירה שנגרם בה נזק כתוצאה משריפה, עלה החשד כי חיבורי החשמל לדירה נעשו באופן פרוביזורי, לטובת שימוש פלילי לכאורה. בהמשך לכך הוחלט כי שאר הדיירים בקומה בה נשרפה הדירה יורשו להיכנס לאחר אישור מהנדס מבנים מסוכנים רשותי.

ראש העיר רמי גרינברג “עם כניסתי לתפקיד, הצבתי בעדיפות גבוהה את הטיפול בפיצולי הדירות ובעבירות הבנייה ברחבי העיר. כפי שניתן לראות אנחנו לא מתפשרים ופועלים ביתר שאת כדי למגר את התופעה ברחבי העיר. פיצולי הדירות והחיבורים הפרוביזורים שנעשים באופן פיראטי ובניגוד לחוק, מסכנים את הדיירים הגרים בדירות ואף את שאר דיירי הבניין. עיריית פתח תקוה תמשיך לאכוף נושא חשוב זה, בעיקר למען ביטחונם של תושבי העיר.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם