נערכים לבחירות? רל”ש חדש בלשכתו של יו”ר ש”ס פתח תקווה

בלשכתו של יו"ר ש"ס בפתח תקווה נכנס לתפקיד רלש חדש, סגן ראש העיר לשעבר איציק עובדיה. אוריאל בוסו: "אנחנו שמחים על הצטרפותו"

מועצת העיר פתח תקוה אישרה השבוע את המינוי של איציק עובדיה לתפקיד ראש הלשכה של מ”מ רה”ע ויו”ר ש”ס בפתח תקוה אוריאל בוסו. עובדיה שימש בעבר כחבר מועצת העיר, סגן ראש העיר וכן כיו”ר דירקטוריון בחברת מיתב.

עובדיה מחליף בתפקידו את ראש הלשכה הפורש אייל שגיב, שקיבל לאחרונה תפקיד ניהולי במקפ”ת (מרכזים קהילתיים פתח תקוה).

איציק עובדיה הינו איש ציבור מוכר ומוערך בפתח תקווה. מכריו מעידים עליו כי הוא מקפיד על שמירת המצוות, קלה כחמורה. מדובר באיש עשייה בעל ניסיון גדול וידע נרחב ויכניס רוח חדשה ללשכה. גורמים בסיעת ש”ס סבורים כי הצטרפותו של עובדיה ללשכתו של יו”ר ש”ס בעיר תביא קהלים נוספים ותוסיף כוח אלקטורלי לתנועה.

איציק עובדיה הוא תושב קרית מטלון מזה 35 שנה והוא ה’לוי’ בבית הכנסת, בעיקר במניין הנץ החמה”, אומר הרב בוסו. “מדובר באדם ישר כסרגל, חרוץ מאוד ועם ניסיון עשיר בעשייה למען הציבור. אנחנו שמחים על הצטרפותו ומקבלים את בואו מתוך אמונה ותקווה גדולה. בהזדמנות זו ברצוני לאחל לראש לשכתי היוצא, אייל שגיב, הצלחה רבה בהמשך דרכו ולהודות על השנים שליווה אותנו בפעילותנו העניפה”.

מהלך זה מצטרף לפעילות נוספת שביצעה ש”ס ברמה המקומית לאחרונה החתמת אלפי מתפקדים תושבי פתח תקווה לליכוד כפי שפורסם לראשונה כאן באתר ‘פתח תקוואי’.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ


הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם