נקבעו מזוזות במשרדי המועצה הדתית המחודשים ונחנכה מחלקת הנישואין המורחבת והנגישה

לאחר סיום חידוש משרדי המועצה הדתית ברחוב חובבי ציון במרכז העיר, נקבעו מזוזות במשרדי המועצה הדתית המחודשים ונחנכה מחלקת הנישואין המורחבת והנגישה.
קביעת מזוזה מועצה דתית פתח תקווה (2)
באירוע השתתפו ראש העיר – עו"ד רמי גרינברג, הרב הראשי לפ"ת – הרה"ג מיכה הלוי שליט"א, רב השכונות- הרה"ג משה פינטו שליט"א, ראש המועצה הדתית, פלטיאל איזנטל, מנכ"ל המועצה הדתית, עופר אברהם, חבר מועצת העיר – הרב ישראל פרידמן, רבני ועובדי המועצה הדתית המסורים אשר דואגים למתן שירותי דת לרווחת תושבי העיר.

לפני כחודש, שבה המועצה הדתית פ"ת למשרדים המחודשים, במקום משכנה הוותיק ברחוב חובבי ציון 37 בעיר, לאחר ששריפה גדולה השביתה את הבניין כולו ואילצה להעביר את השירות  למשרדים זמניים באופן חלקי.

כאמור, בשעה טובה חודשו ושופצו המשרדים הקודמים וכעת הם נחנכו באירוע קביעת מזוזה מרגש. במשרדים המחודשים, ניתן דגש מיוחד למחלקת הנישואין. עד היום פעלה המחלקה בתוך משרדי המועצה הדתית ומעתה היא פועלת באופן נגיש, במשרדים מרווחים הנמצאים בכניסה לבניין ברחוב חובבי ציון, לרווחת  הזוגות הבאים להירשם לנישואין. את המזוזה בכניסה למחלקת הנישואין החדשה, קבעו הרב הראשי וראש העיר.

את האירוע הנחה בטוב טעם, מנהל מחלקת הכשרות ינון פרסיק. ראשון הדוברים הרה"ג משה פינטו שליט"א שהדגיש בדבריו כי הלב של העיר נמצא במועצה הדתית "מכאן מתחילה טהרת המשפחה. הכשרות. הממונה על המועצה הדתית פלטיאל איזנטל, והמנכ"ל עופר אברהם פועלים רבות יחד עם עובדי המועצה כדי לשפר ולייעל כמה שיותר את שירותי הדת בעיר. ב"ה עכשיו השקיעו במחלקת נישואין חדשה לזוגות שמגיעים להירשם לנישואין זהו צעד חשוב לקבל בסבר פנים יפות ובסביבה מכבדת, יש כאלה שזה המפגש הראשון להם עם היהדות"

הרב הראשי, הגאון הרב מיכה הלוי אמר בדבריו "נוי זו התאמה ויופי זה מראה חיצוני. דירה נאה, המתאימה ותואמת בין עולמנו הפנימי והרוחני לבין מעשינו מחבר את הדעת אל המעשים, זכינו בזכות הנהלת המועצה הדתית למבנה נאה אשר ירחיב את דעתנו לעשות מעשים מקדשי שם שמים והארת פנים אל על הבא בשערינו"

ראש העיר, רמי גרינברג "אני מברך את עובדי המועצה הדתית שבמשרדים החדשים תמשיכו לקדש שם שמים ולתת את השירות הטוב ביותר בנושא הדת, אם זה כשרות, נישואין מקוואות ועוד לתושבי העיר. העבודה שלכם חשובה והיא לפעמים גם סביב השעון. ואנחנו בעיריית פתח תקווה נהיה לכם לעזר בכל מה שצריך".

הממונה על המועצה הדתית, מר פלטיאל איזנטל אמר בדבריו:  "אנחנו בוחנים את עצמנו כל הזמן בכדי לראות איך לשפר עוד את שירותי הדת לתושבי העיר. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו שהאווירה במקוואות תהיה נינוחה, מאירת פנים ואדיבה. כמו כן, אנחנו פועלים כדי לטפל מידית בכל ליקוי ומשפרים את הנראות של המקוואות הישנים. בעז"ה, בנוסף למקווה החדש שנבנה עתה בהדר גנים אנו נפעל להקמת מקוואות נוספים בהתאם לנדרש.  כמו כן אנו משפרים ומשקיעים רבות בקו העירוב. לאחר השריפה הגדולה נאלצנו לחדש את המקום על ידי כלים נאים שירחיבו את דעת העובדים והעושים במלאכה. במשרדינו המחודשים שמנו דגש מיוחד על מחלקת הנישואין שהיא למעשה מהווה את המפגש העיקרי של הקהל המגוון עם המועצה הדתית. שיהיה מכובד, נגיש, נח לבאים והכי חשוב שירות אישי סבלני, מסייע ופותר בעיות אם ישנן"

מנכ"ל המועצה הדתית, עופר אברהם "אנו רואים בראש ובראשונה את תושבי העיר להם אנו מעניקים שירות, כולי תקווה כי המשרדים המחודשים והמזמינים יסייעו לנו להמשיך ולשפר את השירות למען תושבי העיר, אנו בשאיפה תמיד לשפר עוד את השירות, שיהיה יותר אדיב ויותר סבלני בבחינת דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום. אני מודה לכל מנהלי המחלקות ולעובדים המסורים אשר עושים מאמצים רבים לקדש שם שמים בעבודתם. אנחנו מזמינים את תושבי העיר הצעירים לבוא ולהירשם לנישואין במחלקת הנישואין המחודשת שלנו עם הצוות המיוחד ומדריכות הכלות המסורות, כל אלה חודשו למענכם"

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

איגדנו לכם שבעה מהמוצרים המסקרנים ביותר – ממקרן קומפקטי, דרך מנעול חכם ועד מחזיק לטלפון – וכדאי להזמין כבר בימים הקרובים כדי להנות מההנחות הגדולות

כל הפרטים>>
הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

הכירו את סטולג' – חיפוש קורסים אונליין ותתחילו ללמוד מכל מקום

ישראלים רבים רוכשים הכשרה מקצועית או משפרים את הידע המקצועי שלהם באמצעות קורסים אונליין במגוון תחומים. הכירו את סטולג' – האתר שמרכז אלפי קורסים איכותיים ללמידה אונליין

כל הפרטים>>
אחרי שנים של מאבק: חינוך ממלכתי-חרדי בפתח תקווה

אחרי שנים של מאבק: חינוך ממלכתי-חרדי בפתח תקווה

עיתון 'השבוע' בפתח תקווה מקבוצת קו עיתונות מדווח כי עיריית פ"ת תפתח רישום לבית ספר ממלכתי-חרדי לבנות ומתחייבת לסייע בהקמתו. בשנה שעברה נרשמו 40 בנות, אך המהלך נבלם בגלל התנגדות פוליטית

כל הפרטים>>
הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

הישג: בתי ספר ירוקים בפ"ת – 3 קיבלו תעודה, עוד 4 עוברים הסמכה

בשבוע שעבר (ג') התקיים טקס הענקת תעודות לבתי ספר ירוקים וירוקים מתמידים מכל הארץ, בהשתתפות כ-90 בתי ספר ובמעמד מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה מר גיא סמט.

כל הפרטים>>
מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מרגש: מזל טוב – לואיז נאון חגגה 99

מזל טוב ללואיז נאון שחגגה 99: לואיז נולדה וגדלה בטוניס, התבגרה בזמן מלחמת העולם השנייה ומוגדרת כניצולת שואה, היא למדה לימודי סיעוד עוד בטוניס, ומשעלתה לארץ והייתה בעלת מקצוע החלה לעבוד כאחות בבי"ח בלינסון.

כל הפרטים>>
שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות: ״הגיע הזמן לצרף את פתח תקוה למפת התיירות״

שר התיירות יריב לוין התארח השבוע בלשכתו של ראש העיר, רמי גרינברג ודן עמו בפיתוח פרויקטים ומיזמים תיירותיים עירוניים

כל הפרטים>>
סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

סניף "שלובות" למתמודדות ולמתמודדים עם מחלת הסרטן נפתח בעיר

השבוע נפתח סניף שלובות פתח תקוה, שהיה הראשון להזמין אליו גם גברים.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד