סטודנטים מאוניברסיטת אריאל יבצעו התנסות מעשית בעיריית פתח תקווה

שיתוף פעולה בין ראשי אוניברסיטת אריאל לראש העיר איציק ברוורמן הוליד הרחבה משמעותית של הפרקטיקום, אותה התנסות שסטודנטים זוכים לעשות באופן מעשי במקביל ללימודיהם

עד כה סטודנטים מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל התקבלו לפרקטיקום בעיריית פתח תקוה כחלק מתוכנית הלימודים. הסטודנטים נהנו מלמידה מעשית והאגף לשירותים חברתיים נהנה מסטודנטים מוכשרים, חדורי מוטיבציה.

כעת, הוחלט על הרחבת הפרויקט למחלקות לימוד נוספות בפקולטה למדעי החברה. בשלב זה סוכם כי סטודנטים מצטיינים מלימודי משאבי אנוש יעשו פרקטיקום במנהל משאבי אנוש בעיריית פתח תקוה. הסטודנטים יתנסו חצי יום בשבוע במשך שנה סמסטריאלית (2 סמסטרים) וישתתפו באופן פעיל בפעילות האגף/המחלקה. בסיום ההתנסות יקבלו הסטודנטים תעודה שבוודאי תספק להם יתרון בשוק העבודה עם סיום לימודיהם.

ראש העיר איציק ברוורמן “ראינו כי יש מקום להרחיב את מספר הסטודנטים העושים עבודה מעשית בשטח, הם לומדים ואנחנו נהנים מעובדים פוטנציאליים בעלי מוטיבציה וזווית ראייה חדשה ומרעננת. אני מאמין שבעתיד נשאף להרחבת שיתוף פעולה פורה זה”.

גיא עפארי מנהל האגף לשירותים חברתיים “זוהי חובתנו כמנהלים לסייע בהכשרת סטודנטים, וזו דוגמא ליצירת שיתוף פעולה מועיל, שאינו דורש בהכרח משאבים כספיים”.

ד”ר ארז כהן, תושב העיר וחבר סגל בפקולטה למדעי החברה אשר נמנה עם יוזמי תהליכי השיתוף פעולה “מהלך זה מהווה סנונית ראשונה בשורה של תהליכי שיתוף פעולה פוטנציאלים עתידיים המתוכננים להתבצע בעתיד הקרוב. כבר כיום אנו פועלים להרחבת פעילות הפרקטיקום במוסדות העירייה לשנים הבאות, כדוגמת תלמידי המסלול במנהל ומדיניות ציבורית (מהמחלקה ללימודי המזרח התיכון ומדע המדינה) העתידים להתחיל בפעילות פרקטיקום בשנה הבאה.”

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן