עונת החתונות: עלייה בנרשמים לנישואין במועצה הדתית פ”ת

לקראת ט"ו באב, עם פתיחתה של עונת החתונות והשיח הציבורי סביב הרשמה לנישואין ברבנות, נראה כי במועצה הדתית פ"ת אחוז הנרשמים במגמת עלייה

(צילום: פולו אפ יח”צ)

עם סיומם של ימי בן המצרים ולקראת ט”ו באב ופתיחת עונת החתונות, חושפת המועצה הדתית פ”ת את מספר הנרשמים לנישואין ברבנות פ”ת.

מהנתונים עולה כי בשנת תשע”ז נרשמו ברבנות פ”ת – 475 זוגות, כאשר הממוצע החודשי עמד על 40 זוגות בחודש, מתחילת שנת תשע”ח נרשמו 450 זוגות במשך תשעה חודשים בלבד – והממוצע הוא 50 זוגות בחודש מה שמראה על עלייה משמעותית במספר הנרשמים לנישואין ברבנות פ”ת.

עופר אברהם, מנכ”ל המועצה הדתית פ”ת: המועצה הדתית משתדלת כל הזמן לשפר את קבלת הפנים לזוגות שמגיעים לרישום הנישואין ולתת למפגש הראשון משמעות חיובית, הזוגות שמגיעים למחלקת הנישואין מקבלים יחס מעולה שעובר מפה לאוזן. אנו שואפים תמיד ליותר ובימים אלו אנו פועלים לתכנון משרדי מחלקת נישואין מהיפות בארץ. בנוסף אנו דואגים כי ההליך יהיה מהיר נח וטוב וגם תעודות הנישואין יגיעו לזוגות בזמן. המועצה הדתית מביאה שי מיוחד לשבע ברכות ביום החופה, בנוסף יש הדרכת כלות וחתנים מהטובים ביותר וכל זה ללא עלות לזוג רק כדי לתת כלים לתחילת חיי הנישואין פעילויות אלו ועוד אחרים מוכיחים בצדק מגמה חיובית זו. ואנו שמחים על כך”

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן