עושים סדר: קיצוץ רוחבי בשעות נוספות ושעות כוננויות למאות עובדים בעיריית פ"ת

שעות נוספות יינתנו רק למי שאכן יבצע שעות אלו ובאישור מראש לפי דרישת העירייה. רכבים צמודים או תשלומי אחזקת רכב יינתנו לפי התקנים ולפי הצורך של אופי העבודה של העובד.
עיריית פתח תקווה - פתח תקוואי

עובדי עירייה רבים נדהמו השבוע, כי מיד עם כניסת ראש העיר פ"ת, רמי גרינברג נערך קיצוץ רוחבי בשעות נוספות וכוננויות שניתנו בשנים האחרונות כהטבות ללא קשר לעבודה של העובד ואם בכלל הייתה מוצדקת. כמו כן עובדים ועובדות שקיבלו רכבי ליסינג על חשבון העירייה ולא הייתה לכך הצדקה התבקשו להחזירם.

גם תוספות שכר של אחזקת רכב בוטלו למי שאין הצדקה לכך. עובדים הורגלו לקבל תוספות תחת סעיפים שונים של כונניות, שעות נוספות, הוצאות רכב, ואף רכבים צמודים ללא קשר לאופי וחשיבות עבודתם. התוספות אפשרו להעלות שכר לעובדים שרצו לכאורה בייקרם ובכך הגדילו את שכרם מול עובדים אחרים שפחות רצו בהם.

השבוע גילו עובדים רבים כי ההטבות הללו הופסקו באופן מידי וחד. שעות כוננות יינתנו רק לעובדים שאכן יש הצדקה בעבודתם לכך. שעות נוספות יינתנו רק למי שאכן יבצע שעות אלו ובאישור מראש לפי דרישת העירייה. רכבים צמודים או תשלומי אחזקת רכב יינתנו לפי התקנים ולפי הצורך של אופי העבודה של העובד.

עובדי עירייה מסרו לנו כי הקיצוץ למעשה ישלח עובדים הביתה שלא יוכלו להישאר בעירייה עם שכר נמוך יותר לאחר שהורגלו לשכר גבוה יותר. ההטבות שניתנו אפשרו להגדיל שכר בפועל באופן ניכר לעובדים מסוימים. לצד זה עובדי עירייה אחרים  מרוצים מהשינוי שישווה אותם ליתר העובדים ויצור צדק תעסוקתי בעיריית פתח תקווה.

גם ועד העובדים בעירייה לא יוכל לסייע בנושא זה לעובדים שנהנו מתוספות שלא הייתה להן הצדקה בפועל מול העבודה, ולכן הקיצוץ הרוחבי עבר ללא כל התנגדויות. שינוי נוסף שיכנס הוא ביטול משרות כאשר במקומות מסוימים פחות עובדים יבצעו את העבודה וחלק מהפעולות יועברו לספקים חיצוניים כחלק מההתייעלות שתעבור העירייה.

בעיריית פתח תקווה מצבת כח אדם גדולה מאוד יחסית לגודלה ולא יהיה מנוס מצמצום מסיבי בהוצאות השכר כדי להגדיל את הפעולות לתושבים.

מקור: פתח תקווה אונליין

מחזיקי מפתחות
תחתיות שתיה

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

שיתוף בwhatsapp
שיתוף בtelegram
שיתוף בfacebook
שיתוף בtwitter
שיתוף בemail
שיתוף בprint

השארת תגובה

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

מתנה שכל אחת תרצה לקבל בזארה הום

לאמא, לחמות, למורה – כולנו רוצים לכבד עם משלוח מנות  מחמם את הלב. ברשת Zara Home תוכלו להנות, מהיצע איכותי ויוקרתי של פריטי אירוח והלבשה לבית וממגוון עשיר של מוצרים, בעולמות עיצוב הבית השונים כמו: מצעים, מפות, שטיחים לסלון הבית ולחדר האמבטיה, רהיטים, הלבשת שולחן, סכו"ם ומערכות אוכל ופריטים מעוצבים

כל הפרטים>>
איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי טילים לגוש דן: ראש העיר, רמי גרינברג כינס ישיבת הערכות

בעקבות ירי הטילים אל עבר גושן דן הערב מרצועת עזה, כינס ראש העיר פתח תקווה ישיבת הערכות. לפי שעה, אין הנחיות מיוחדות לתושבים

כל הפרטים>>
ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש העיר, רמי גרינברג ביקר בתחנת כבאות והצלה פ"ת

ראש עיירית פתח תקווה רמי גרינברג ביקר אתמול בתחנת כבאות והצלה פ"ת,אל ראש העיר הצטרפה אלה זילברמן מנהלת מחלקה למעורבות חברתית אשר מלווה פרויקט זה.

כל הפרטים>>
מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

מבצע אכיפה נערך במרכז העיר פ"ת

בתחילת השבוע (א') התקיים מבצע אכיפה במרכז העיר בהובלת מינהלת מרכז העיר ובהשתתפות אגף הפיקוח, האגף לרישוי עסקים, השיטור העירוני, אגף הביטחון ובגיבוי שיטור מרכז העיר.

כל הפרטים>>
תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

תקציב עיריית פ"ת 2019: לראשונה גדל התקציב וירדה הארנונה

ראש העיר רמי גרינברג "שנים טענו שלא ניתן להוריד את הארנונה, הוכחנו שזה אפשרי ולא רק זאת, אלא שניתן גם לייעל את התקציב ולהגדיל אותו באמצעות צמצומים, צעדי התייעלות ותקציבי ממשלה!"

כל הפרטים>>
אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

אדוני הגבאי, המועצה הדתית פ"ת תקיים כנס מיוחד לגבאי בתי הכנסת בעיר

המועצה הדתית פ"ת, נערכת בימים אלו לקראת יום עיון וכנס גבאים מיוחד. בין הנושאים שידונו בכנס: תופעת עלוני השבת המוכרת. במסגרת הכנס תתקיים תצוגת יצרנים מתחום בתי הכנסת. גבאים? הכתבה הזו בשבילכם

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד