צילום: באדיבות חברת אינטל

עיריית פתח תקווה וחברת אינטל מקדמים את שוק התעסוקה בעיר

מרכז הצעירים בפתח תקוה וענקית הטכנולוגיה אינטל יקיימו סדנאות הכשרה 'מתנה - מראה' לתושבי העיר

מרכז הצעירים ‘החממה’, בשיתוף פעולה ייחודי עם ענקית הטכנולוגיה אינטל יקיימו פרויקט הכשרה תעסוקתית פורץ דרך, לתושבי העיר – ‘מתנה- מראה’.

במסגרת הפרויקט, המשתתפים יעברו מפגשי זום, בהם יתקיימו סימולציות לדגשים בראיון עבודה על ידי בכירים בחברת אינטל. בסיום המפגש, כל משתתף צפוי לקבל משוב מקצועי לנקודות לשיפור. כמו כן, תתקיים סדנא מקצועית על השימוש ברשת לינקדאין – כלי לחיפוש וגיוס עובדים בהי-טק.

האירוע צפוי להתקיים ב-9.12 , בזום, בין השעות 9:00-13:00. ההרשמה הינה ללא עלות וכרוכה ברישום מראש. פרטים באתר העירייה, בחממה ויפורסמו שוב לפני המפגש.

ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג “אנו גאים על יוזמה משותפת עם חברת אינטל, מחברות ההייטק המובילות בארץ השוכנת אצלנו בעיר, ופועלת יחד איתנו לקידום הכשרה תעסוקתית לתושבי העיר. על אף שבימים אלה שוק התעסוקה העולמי והמקומי נמצא בתקופה מאתגרת ביותר, עדיין קיים ביקוש לעובדים ועובדות חדשים במגוון תפקידים. חברת אינטל במהלך הפרויקט תסייע למחפשי העבודה להתכונן לראיון בחברת הייטק ואף תיתן טיפים להצגה עצמית נכונה ברשת לינקדאין. אני מודה לחברת אינטל על שיתוף הפעולה הפורה ולצוות החממה על קידום הפרויקט. נמשיך לסייע לתושבות ותושבי העיר בכל תחומי החיים ולהעמיד לרשותם כלים מעשיים המתאימים לימים אלה, לרבות בתחום התעסוקתי”.

בלה אברהמס, סמנכ”לית קשרי ממשל, תקשורת ואחריות תאגידית באינטל ישראל: “שוק התעסוקה העולמי בכלל ובישראל בפרט נמצא בימים אלה באחת התקופות המאתגרות שידע בעשורים האחרונים. עוד ועוד סקטורים, ביניהן סקטור ההייטק וחברות המגייסות עובדים חדשים לשורותיהן,  מבינות שמעבר לניסיון המקצועי של מועמדים פוטנציאלים, יש חשיבות למיומנויות האישיות והערך המוסף לחברה. אחת מאבני היסוד שאינטל לקחה על עצמה לקדם בתחום, הן הכשרות ופיתוח המיומנויות האישיות של העובדים. אנו רואים בכך מפתח אמיתי להצלחת העובד וסינרגיה הכרחית עם פעילות החברה. לכן, אנו רואים את הפעילות המשותפת עם עיריית פתח תקוה ככלי משמעותי, חיוני ומתן ערך מוסף להשתלבות בשוק העבודה”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם