צילום: עיריית פ"ת

עם תחילת החופש הגדול התקיים מבצע אכיפה נרחב בפ”ת

אמש במוצאי שבת, עם פתיחת חופשת הקיץ התקיים מבצע אכיפה נרחב ברחבי העיר וזאת בהמשך להנחיית ראש העיר רמי גרינברג להגביר את האכיפה כנגד מעשי ונדליזם במרחב הציבורי, רכיבה לא בטוחה על אופניים וקורקינטים חשמליים, רעש ועוד.

את הפעילות הייחודית הוביל האגף לביטחון, פיקוח וחירום עם מחלקות השיטור העירוני, הסיירות, המשל”ט, הקב”טים והפיקוח העירוני. הצוותים התפזרו ברחבי העיר, בגינות, במרכזים המסחריים – בשכונות ובמרכז העיר ואכפו עבירות מתחומים שונים בדגש על עבירות בטיחות וכאלו הפוגעות באיכות חיי התושבים. כך למשל ניתנו:

  • 5 דוחות על רכיבה על קורקינט ללא קסדה
  • 11 דוחות על רכיבה על אופניים ללא קסדה
  • 3 דוחות על חניה באדום לבן
  • 10 דוחות על רכיבת אופניים על מדרכה
  • וכן דוחות על רעש, שתיית אלכוהול בגינה ועוד.

סך הכול ניתנו למעלה מ- 70 דוחות.

ראש העיר רמי גרינברג “אמש התקיים מבצע ייחודי ויוצא דופן בהיקפו. החופש הגדול התחיל ואנו רוצים שבני ובנות הנוער יבלו וייהנו אך יש לעשות זאת בצורה שאינה פוגעת בבטיחותם ואינה פוגעת באיכות חיי השכנים. אנו נמשיך להגביר את האכיפה כנגד הרוכבים ללא קסדה, כנגד ונדליזם, שתיית אלכוהול, רעש בגינות ועוד. חשוב לנו שבני הנוער ישמרו על שלומם וייהנו בחופש מבלי לפגוע באחרים ומבלי להפריע לאחרים. במהלך הקיץ יש שפע של אירועים ופעילויות בחינם או במחיר סמלי, יש הטבות והנחות משמעותיות בבתי עסק ומקומות בילוי, יש מגרשי ספורט שיישארו פתוחים עד מאוחר ובתי נוער הפעילים עד לשעות הלילה והאפשרויות לבילוי במרחבים בטוחים הן רבות. אני ממליץ לכל בני הנוער לבלות את הקיץ באופן בטוח ומודה לאגף הביטחון, הפיקוח והחירום על הפעילות המוגברת שהתקיימה אמש”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם