fbpx

מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

פורץ דלתות – מקרים נפוצים שבהם תזדקקו לשירותיו

FREEPIK

ישנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך להזמין את שירותיו של פורץ דלתות מקצועי ואמין. בין אם נתקעתם מחוץ לדלת הבית שלכם ללא אפשרות להיכנס לביתכם בשל העובדה שהמפתח שלכם אבד ואין לכם מפתח ספייר. בין אם אחת מדלתות הפנים שבביתכם ננעלה ואינכם מצליחים לפתוח אותה, בין אם דלת הכספת שלכם איננה נפתחת גם כאשר אתם מקישים את הקוד הסודי, אם שכחתם או הקוד הסודי, אם איבדתם את המפתח או בכל סיבה באשר היא ובין אם מצאתם עצמכם נעולים בתוך חדר השירותים שבביתכם ואינכם מצליחים לפתוח את הדלת מכל סיבה באשר היא, הרי שאלו מקרים קלאסיים שבגינם תדרשו לבחור בשירותיו של פורץ דלתות מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום. על אף שלא פעם כאשר עולה הצורך בשירותיו של פורץ דלתות, מדובר על מקרים בהם השירות הנדרש הוא דחוף, הרי שעדיין בהחלט לא כדאי לבחור את פורץ הדלתות הראשון שאתם מוצאים את הפרטים שלו. בכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר, צריך להקפיד לבחור פורץ דלתות מיומן, בעל ותק וניסיון בתחום, מקצועי ובעל המלצות.

מקרים שבהם תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות

אז אם אתם תוהים באיזה מקרים ניתן להיעזר בשירותיו של פורץ דלתות. הנה כמה מקרים:

  1. פריצת דלת טרוקה- דלת טרוקה היא דלת אשר נסגרת מאחורי גבו של האדם שנכנס לחדר והוא איננו מצליח לפתוח אותה למרות שהיא כלל לא נעולה. על אף שלא פעם אנשים שננעלים מאחורי דלת טרוקה אינם חושבים שמדובר על מקרה שבגינו כדאי לקרוא לפורץ דלתות וכל שעליהם לעשות זה לנסות באופן עצמאי ובכוח לפתוח את הדלת המדוברת, חשוב מאוד לדעת שלא פעם הפעלת כח לצורך פתיחת הדלת תפגע בדלת, ובגין זאת תדרשו לתקן את הדלת ולא פעם גם להחליף אותה לחלוטין. לכן, גם עבור פריצת דלת טרוקה כדאי וחשוב לבחור בשירותיו של פורץ דלתות מקצועי ומיומן בתחום אשר יפתח עבורכם את הדלת בקלות, במהירות ומבלי להסב נזק כלשהו לדלת.
  2. הנעילה של דלתות הכניסה במרבית הבתים בנויות משני חלקים. החלק הראשון הוא מנעול הדלת, אשר מחזיק את הבריחים והחלק השני הוא כמובן הצילינדר שהוא הצינור שאליו אנו מכניסים את המפתח לצורך פתיחת דלת נעולה. ישנם לא מעט מקרים שבהם תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות עבור פריצת דלת הכניסה שלכם: אם המפתח אשר מטרתו לפתוח את הדלת איננו נכנס לצילינדר או לא מסתובב בדלת ואינכם מצליחים להבין מה הבעיה או לספק לה פתרון באופן עצמאי, ככל הנראה תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות. במקרה שבו הבעיה נובעת מהצילינדר שלכם ויש צורך להחליף אותו לגמרי, תדרשו לוודא שאתם מזמינים מנעולן אשר עוסק בין היתר גם בהחלפת צילינדרים לדלתות באופן המקצועי ביותר. לעיתים מצב הצילינדר יהיה תקין והבעיה כלל לא תהיה בו, ותוכלו להבין זאת מכך שהמפתח שלכם נכנס לצילינדר ומסתובב ממש מעט, אך נתקל בהתנגדות. במקרה שכזה המנעולן לא יצטרך להחליף את הצילינדר אלא לבדוק את הבריחים, כאשר סיכוי טוב שאחד מהן תקוע בתוך המשקוף בשל לכלוך או שחיקה. מנעולן מקצועי יקדח בתוך הדלת במקרה שכזה, יחזיר את הבריח פנימה ויוציא אותו מכלל פעולה.

במקרה שבו הבעיה היא במנעול של הדלת שלכם והוא איננו מאפשר לכם לפתוח את הדלת הנעולה בשל העובדה שהוא שחוק או לא תקין, המנעולן שתזמינו יחליף לכם את המנעול עצמו. כמו כן, במידה והמפתח שלכם נשבר בתוך הדלת, המנעולן יצטרך להוציא אותו ולבחון מהי הבעיה שבגינה המפתח נתקע בדלת. כאשר מפתח נתקע בדלת ואתם לא מצליחים להוציא אותו, מומלץ שלא להפעיל כוח בכדי להוציא אותו על מנת שלא ישבר בתוך הדלת, אלא לפנות באופן מידי למנעולן מקצועי.

  • מקרה נוסף שבגינו תזדקקו לשירותיו של מנעולן הוא: אם דלתות הפנים בביתכם, בבית העסק שלכם או בכל מבנה אחר אינן נפתחות מכל סיבה באשר היא. חשוב מאוד לדעת שברוב דלתות הפנים מותקנים מנעולים ללא צילינדר. התקלות הנפוצות ביותר בדלתות הללו הן: לשונית דלת שבורה, מנעול מגנטי אשר נתקע מכל סיבה באשר היא או ידית נפולה.

במקרה שבו דלת פנים ננעלה בשל לשונית שהתנתקה בתוך המשקוף מרבית הסיכויים שמדובר בתקלה כלשהי במנגנון הדלת ועל כן איש מקצוע העוסק בתחום פריצת דלתות ידרש לפרוץ את הדלת ולהחליף את המנגנון. במקרה שבו דלת פנים איננה מצליחה להיפתח בשל מנעול מגנטי בעייתי, המנעולן יפרוץ את הדלת ולאחר שיבחן את התקלה יחליט האם יש צורך להחליף את המנעול המגנטי או שמא מדובר בתקלה חד פעמית בלבד.

במידה והידית של דלת פנים נפולה ומנותקת מהמנעול, מרבית הסיכויים שמדובר בבעיה במנעול עצמו שכן, הידית ברוב דלתות פנים מחוברת באופן ישיר למנעול עצמו. לכן, גם במקרה הזה המנעולן יפרוץ את הדלת ולאחר מכן יחליף את המנעול בכדי שהתקלה המדוברת לא תחזור על עצמה שנית.

פריצת דלת כספת

על אף שפורץ דלתות עוסק לא מעט בפריצת דלתות חוץ ופנים במבנים שונים, הרי שהוא עוסק גם בפריצת דלתות של כספות. כספות הן תא בטיחותי המשמש לצורך שמירה והגנה על ציוד יקר ערך. ניתן למצוא כיום כספות בבתי עסק, בבתים פרטיים, בבנקים ועוד. לכל כספת יש מנגנון נעילה משלה. לעיתים מדובר בהקשת קוד סודי, לעיתים מדובר על נעילה באמצעות מפתח ולעיתים מדובר גם על הקשת קוד וגם על נעילה באמצעות מפתח. לא משנה אם שכחתם את הקוד של הכספת, איבדתם את המפתח או שהמפתח שלכם נתקע בתוך המנעול ולא מצליח ולצאת, הרי שלרוב תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות שיפרוץ את דלת הכספת בצורה הטובה ביותר ולאחר מכן, יבחן את מקור הבעיה שבגינה דלת הכספת לא הצליחה להיפתח ויציע לכם פתרון. אם מדובר בבעיה כלשהי במנעול הכספת, המנעולן יידרש להחליף את המנעול לחלוטין. מכיוון שמדובר בכספת שלכם שמכילה ציוד יקר ערך, חשוב מאוד לבחור במנעולן אמין, מקצועי ומוסמך לעסוק בתחום לצורך פריצת דלת הכספת.

כיצד בוחרים פורץ דלתות?

אם אתם זקוקים לשירותיו של פורץ דלתות, אין ספק שעליכם לבחון היטב את איש המקצוע הרלוונטי לכם בטרם תבחרו בו. פורץ דלתות חייב להציג תעודה המסמיכה אותו לעסוק בתחום. תעודה זו יכולה להיות תעודת יושר ממשטרת ישראל או תעודה מגורם רשמי אחר המעידה על כך שמדובר במנעולן שהוסמך לעסוק בתחום. כמובן שמעבר לעובדה שחשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע אשר הוסמך לעסוק בתחום, יש לוודא כי מדובר בפורץ דלתות אשר מעניק שירותים נוספים מעבר לפריצת הדלת שכן, לא פעם מעבר לתהליך הפריצה עצמו יהיה צורך לבצע פעולה כלשהי על מנת שהדלת תשוב להינעל בצורה תקינה. כמו כן, חשוב מאוד לקבל המלצות על פורץ דלתות וכן, לוודא שמדובר באיש מקצוע אשר זמין לכל פניה בכל שעה ביממה וידוע ביכולת המקצועית המשמעותית שלו לזהות כל סוג של בעיה במנעולים שונים בצורה מהירה ואיכותית ולטפל בה בצורה המיטבית.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה