פעולות אכיפה נרחבות למניעת פתיחת גן ילדים ללא היתר בפתח תקוה

במהלך הביקורת אותרו חריגות בנייה נרחבות הבולט מבין החריגות הגדלת מרתף הבית ושימוש בנכס ללא טופס 4 ותעודת גמר מזה כ 6 שנים כל זאת ללא היתר.

בעקבות תלונת תושבים על כוונת תושב העיר לפתוח גן ילדים ללא היתר, בוצעה ביקורת ע”י המפקח האזורי של האגף לפיקוח על הבנייה, מינהל הנדסה, מר יונתן קרצר.

נמצא כי נעשו פעולות להכשרת גן ילדים ובנוסף בנייה ללא היתר של סככה בשטח של כ 66 מ”ר.במהלך הביקורת אותרו חריגות בנייה נרחבות הבולט מבין החריגות הגדלת מרתף הבית ושימוש בנכס ללא טופס 4 ותעודת גמר מזה כ 6 שנים כל זאת ללא היתר.

התושב סיפח מקרקעין בשטח של כ – 400 מ”ר, בבעלות מינהל מקרקעי ישראל אשר החל בהליכי תביעה מול התושב במקביל להליכי החקירה של אגף פיקוח על הבנייה בגין שימוש ללא היתר. התושב מסר גרסתו במשרדי הפיקוח והבטיח לעצור פעולות הבנייה ולהפסיק כל שימוש ללא היתר.

המפקח מסר צו הפסקה מנהלי להפסקת הבנייה הטעונה היתר וצו הפסקה מנהלי להפסקת השימוש בנכס. הצו הופר והיה חשש שהתושב יפתח גן ילדים למרות פניותינו אליו וההתראה שקיבל.

משהופר הצו המנהלי כאמור והתושב המשיך במרץ רב להכשיר את הקמת גן הילדים נעשו מס’ נסיונות בסיוע משטרת ישראל לעצור את המשך ביצוע העבודות.

מפקח האגף מר יונתן קרצר בסיוע תובע עירוני פנו לבית המשפט בבקשה לקבל צו הפסקה שיפוטי וכן צו שיפוטי למניעת פעולות להקמת גן ילדים.

בית המשפט נעתר לבקשת העירייה והצו שהתקבל נמסר באופן אישי לתושב ולקבלנים בנכס. במקביל הודבק צו הריסה מנהלי בגין חריגות הבנייה לשם מניעת עובדות מוגמרות.

התושב המשיך בהכשרת המבנה והפר גם את צווי בית המשפט, בביקורת נוספת בסיוע משטרת ישראל עוכב התושב בשל הפרות חוזרות ונשנות ונלקח לתחנת המשטרה להמשך חקירה ובירור.

בתחנת המשטרה מסר גרסתו שוב בגין אי קיום צו ושוב הבטיח שיפעל ויכבד את החוק. בתום 24 שעות מהדבקת צו ההריסה המנהלי הגיעו מפקחי האגף בסיוע כוחות נוספים וביצעו הריסה של החריגה. חשוב לציין כי הבנייה שנהרסה נבנתה ע”י התושב בצורה רעועה ורשלנית ביותר והייתה מסכנת את שלום הילדים אם הגן היה פעיל.

תיק פיקוח בגין החריגות, הפרות צו ההפסקה וצווים שיפוטיים הועבר למחלקה המשפטית בהמלצה להגשת כתב אישום.

פעולות החקירה כללו הכנסת בעלי תפקידים להמלצה לכתב האישום המחוייבים למנוע ביצוע החריגות, אדריכל מגיש הבקשה להיתר, קבלן המבצע, האחראי לביקורת מטעם היזם, מהנדס קונסטרוקטור שאישר ביצוע החריגות.

בנוסף הועברה דרישה לחברת החשמל ותאגיד המים לנתק תשתיות עד קבלת אישור עירייה ועמידה בהוראות החוק.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן