(צילום: דוברות עיריית פתח תקווה)

פרויקט בר מצווה עירוני: 50 נערים יוצאי העדה האתיופית מפ”ת קיבלו ערכת תפילין

מחלקת זהות יהודית וקליטת יוצאי אתיופיה בניהולו של ישעיהו תמנו שבמינהל החינוך – אגף חינוך יסודי בעיריית פתח תקווה ממשיכה בעשייה מבורכת למען הקהילה האתיופית בעיר, זו השנה ה 11 לקיומו של הפרוייקט

טקס מרגש של קבלת ערכת תפילין ל- 50 נערים בני מצווה יוצאי העדה אתיופית שהתקיים אתמול (ב’) הגיעו והשתתפו כ- 130 הנערים והוריהם לטקס המיוחד שהנו מהלך ארוך טווח שזו השנה ה 11 לקיומו, שבו מחלקת זהות יהודית וקליטת יוצאי אתיופיה בשיתוף כולל אור ועם טובי המדריכים של הקרן למורשת הכותל מכינים את הילדים לקראת הבר מצווה ובסיוע של קבוצת מנהיגות חינוכית הפועלת במסגרת המחלקה למען קידומה של הקהילה בפתח תקוה.

תחילה אותרו נערי בר מצווה מרחבי העיר והשכונות ללימוד של כחצי שנה, וחולקו לפי קבוצות הלימוד שהתקיימו במרכזים שונים בעיר. במעמד המיוחד והמרגש מאוד בהנחייתו של ישעיהו תמנו אשר ציין בדבריו את ההתרגשות הרבה מעשייה הברוכה והמקצועית של כל הנוגעים בדבר.

הרב אריה יהודה אנגלמן ברך את הבאים וציין את היסודות שנקנו במהלך חשוב זה להמשך דרכם של הנערים, את ברכת המדריכים הביא הרב נריה אילוז. אירוע זה הוא הכנה לקראת טקס הנחת תפילין בכותל וסיום הפרויקט שיתקיים בע”ה בחודש סיוון בירושלים לנערים והוריהם.

0 0 votes
דרגו עכשיו את הכתבה
Subscribe
Notify of

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם

0
Would love your thoughts, please comment.x