פרסום ראשון: ראש העיר פ”ת איציק ברוומן נגד חברת התחבורה ‘אפיקים’

במכתב ששיגר ראש העיר פתח תקווה איציק ברוומן לשר התחבורה ישראל כץ טוען ברוורמן כי 'אפיקים' לא עומדים בתנאי המכרז: קיימת הפחתה של 205 נסיעות ליום
ראש העיר פתח תקווה איציק ברוורמן נגד חברת אפיקים

ביום שישי האחרון סיימה חברת ‘קווים’ את עבודתה בפתח תקווה, ובמקומה נכנסה חברת התחבורה החדשה שזכתה במכרז ‘אפיקים’. אלא שלטענת ראש העיר איציק ברוומן החברה לא עומדת בתנאי המכרז.

במכתב ששיגר ראש העיר פ”ת איציק ברוומן לשר התחבורה ישראל כץ בתחילת השבוע והגיע לידי ‘פתח תקוואי’, כתב ברוורמן: “במהלך השנים האחרונות יועץ העירייה לתחבורה ציבורית נפגש פעמים רבות עם נציגי משרד התחבורה וחברת עדליא האמונה על תכנון התחבורה הציבורית מטעם המשרד על מנת לייצר מכרז שיכלול תכנון תחבורה ציבורית טוב נכון ויעיל לעיר בסדר גודל של פתח תקווה.”

“המכרז החדש שפורסם ב2015 וזכתה בו חברת אפיקים קבע כי בשלב הראשון החברה הזוכה תכנס תוך שמירה על כמות הקווים ותדירות הנסיעות הקיימת כיום ובשלב שני יוטמעו התוספות והשינויים המבוקשים במסגרת תוספת הקווים והנסיעות”
“מנגד, משרד התחבורה ועדליא התחייבו כי המכרז מאפשר גמישות תכנונית וניהולית הכוללת את השינויים והתוספת אשר עליהם סוכם ואלו יוטמעו או יתלוו למכרז (תוספת קווים חדשים, שינויי מסלולים וכדו’)”

“לצערנו מסתבר לנו כי חברת אפיקים לא תפעל על פי התכנון ונראה ממסמכים שהוצגו בפנינו כי מצבת האוטובוסים תופחת באופן שאינו עולה בקנה אחד עם תנאי המכרז ובאופן שיפגע בשירות הניתן לציבור. בהשוואת הנתונים עולה כי מתוכנית הקיץ שעובדת כעת הופחתו 85 נסיעות ליום ואילו החל מנובמבר כאשר מצבת האוטובוסים הייתה צריכה לפעול במלוא היקפה מופחתות 120 נסיעות נוספות. כלומר שלא רק בקשותיה של עיריית פתח תקווה לתוספת נסיעות נדחות כרגע לחודש נובמבר אלא שקיימת הפחתה כוללת של 205 נסיעות ליום!”

“לפיכך אנו פונים לכבוד השר בבקשה לאשר את תוספת הקווים והנסיעות כבר בתחילת שנת לימודים 1.9.16 על מנת שנושא התחבורה הציבורית ככלל ותלמידי בתי הספר בפרט לא ימצאו עצמם עומדים מול אוטובוסים מלאים אשר אינם יכולים להעלותם, ולא ייאלצו להתמודד עם מצב בו כמות הנסיעות והקווים אשר היו עד כה במסגרת השירות שנתין עי חברת קווים לא רק שלא הוגדלה אלא הופחתה”

מחברת אפיקים נמסר ל’פתח תקוואי’ בתגובה: “חברת אפיקים נערכה להפעלת אשכול פ”ת בהתאם להנחיות משרד התחבורה .

בהזדמנות זאת נרחיב ונאמר כי אנו נרגשים לשרת את ציבור הנוסעים של פ”ת ועושים את מירב המאמצים לפעול לשביעות רצון הנוסעים.”

מכתב של ראש העיר איציק ברוורמן למשרד התחבורה

סוף עידן ‘קווים’: ‘אפיקים’ החלה להפעיל את התחבורה בפ"ת

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות
5/5

תגובה אחת

  1. וזה שחברת אפיקים נוסעים בשבת? הגב

    בושה וחרפה לעיר פתח תקווה!
    בשבת קודש נוסעים אוטובוסים ברחבי העיר!
    איפה קול הצעקה?!
    למה אתר פתח תקוואי לא זועק על כבוד השבת?

השארת תגובה

גרביים מושלמים לחורף – כל הסוגים וההדפסים בהנחה ומשלוח חינם!

גרביים מושלמים לחורף – כל הסוגים וההדפסים בהנחה ומשלוח חינם!

לא סתם פריט חיוני ויומיומי, ולא סתם גרב שעושה לך נעימי, אלא הרבה-הרבה מעבר: גרביים ססגוניים עם מאכלים, חיות, אמנות ואיורים הם הצהרה אופנתית בטוחה לגברים ולנשים. כל הגרביים עשויים כותנה בשילוב בדים באיכות גבוהה, כנסו לבחור!

כל הפרטים>>
אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
שבת אחים גם יחד: בכירי ש”ס ו’הבית היהודי’ בפ”ת נפגשו

שבת אחים גם יחד: בכירי ש”ס ו’הבית היהודי’ בפ”ת נפגשו

סמוך לכניסת השבת פרשת 'ויצא' התקיימה פגישה של אחדות בין איציק דיעי מהבית היהודי ונציגי ש"ס אוריאל בוסו והרב אליהו גינת

כל הפרטים>>
“תחושה קשה”: סופה של ההתיישבות החקלאית בכפר גנים פ”ת

“תחושה קשה”: סופה של ההתיישבות החקלאית בכפר גנים פ”ת

בלב אזור הפרדסים, שהפך לפנינת נדל"ן ומתחם הפגנות, נהרס השבוע הצריף האחרון של משפחת דגן, ממקימי כפר גנים בפ"ת. במידה רבה, מסמל הסיפור את היעלמות החקלאות לטובת רבי הקומות. צפו בכתבה של איטה גליקסברג באדיבות 'כאן' - תאגיד השידור הישראלי

כל הפרטים>>
‘הבית היהודי’ נשארת מחוץ לקואליציה של רמי גרינברג

‘הבית היהודי’ נשארת מחוץ לקואליציה של רמי גרינברג

רמי גרינברג ראש העיר: "למרות הצעתי האדיבה, החליט יו"ר הבית היהודי להיוותר בחוץ, אך החלטתו לא תפגע בתושבים, בני הציונות הדתית, להיפך". מחר תתכנס מועצת סניף הבית היהודי בפ"ת

כל הפרטים>>
בתי ספר נוספים בפ”ת הוסמכו כבתי ספר ירוקים

בתי ספר נוספים בפ”ת הוסמכו כבתי ספר ירוקים

ביום חמישי האחרון (15.11.18)  הוסמכו בתי הספר היסודיים הוברמן בניהולה של סמדר עוזיאלי, והס, בניהולה של מסדה נחמד, לבתי ספר ירוקים

כל הפרטים>>
יוצא לשטח: ראש העיר רמי גרינברג בסיור נרחב בשכונת ‘חצרות גנים’ בעיר

יוצא לשטח: ראש העיר רמי גרינברג בסיור נרחב בשכונת ‘חצרות גנים’ בעיר

כשבועיים לאחר שנבחר לראשות העיר פ"ת, ועוד בטרם נכנס לתפקיד באופן רישמי – קיים הבוקר ראש העיר רמי גרינברג סיור בשכונת 'חצרות גנים' ושמע מהתושבים על הצרכים לפיתוח השכונה

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן