מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

צילום בריתה

צילום: pixabay

נולדה לכם בת? מזל טוב! החלטתם לחגוג את בואה לעולם עם הקרובים אליכם בארוע בריתה? זהו הרגע לבחור צלם שיתעד את המאורע ויעניק לכם זכרונות יקרים מפז, שלא יחזרו. ארוע הבריתה ייזכר לשנים רבות, וידובר גם כשהנסיכה הקטנה שלכם תגדל ותצפה בארוע שנועד כל כולו – בשבילה. תכנון האירוע כמובן דורש היערכות מראש, וגם בחירת הצלם הנכון עבורכם, ועבור הארוע שלכם.

כיצד תדעו שבחרתם נכון?

מקצוע הצילום הוא החל עוד הרבה לפני קדמת הטכנולוגיה של ימינו. בעבר, לא היו תוכנות עריכה ותוכנות עזר רבות כמו שקיימות היום, ולכן רק צלמים מיומנים ומוסמכים הצליחו לספק צילום איכותי ומקצועי.

אם כך, למרות שהיום ניתן להיעזר בשלל תוכנות, אם הצלם אינו מוסמך ומקצועי מספיק, גם כל אמצעי הדיגיטציה הקיימים לא יעזרו לספק צילום איכותי ומקצועי ברמה גבוהה. צלם שלא התנסה בצילום “אולד סקול”, בערכי הצילום המקצועי הבסיסיים שהיו נהוגים פעם, וצלם שמתסתמך על אמצעי עזר שישפרו את איכות צילומו, אינו מקצועי מספיק ואינו יכול לספק לכם תוצר מושלם.

כיצד תוכלו לדעת שהצלם שלכם אכן מקצועי?

נסיון עבר ודעת קהל

כמו בשלל תחומים אחרים, דעת קהל יכולה להוות מקור מידע מהימן. אנשים רבים אוהבים לפרגן כאשר קיבלו שירות ותוצר מצויין, ודואגים להפיץ את הבשורה, להמליץ ולפרגן ברשתות החברתיות וכמובן מפה לאוזן. כשמדובר בצילום אירוע, ניתן למצוא המלצות רבות על צלמים טובים ומקצועיים, ואם קיבלתם המלצה על צלם כזה, כנראה שגם אתם תצאו מרוצים ומאושרים מבחירתו, מהשירות שלו, ומאיכות התמונות, ותמליצו עליו בעצמכם לבאים בתור.

עבודת הצילום של הצלם

בכדי לדעת אם צלם לבריתה הוא אכן טוב ומקצועי, הדבר הראשון והמובן מאליו הוא לצפות בעבודותיו. לצפות בתמונות שצילם, באירועים שצילם, ובפרט באירועי בריתה. כך תוכלו לבחון בעצמכם את רמת עבודתו, ולראות האם הוא משתמש בעריכה מוגזמת, או נאמן לאיכויות צילום מקצועיות. באם מדובר בצילום לא מקצועי, ניתן לראות זאת מיד, והדבר משתקף ברמת הצילום ובאיכות. צלם לא מקצועי ינסה לכפר על הצילום הלא מקצועי בעזרת עריכות למיניהן, והתוצר הסופי ייראה לא מקצועי. לעומת זאת, צלם מקצועי יספק תמונות איכותיות, וגם אנשים שאינם בקיאים בתחום הצילום, יזהו תמונה איכותית כשיתקלו בה.

האינטרקציה עם הצלם טרם האירוע

לאחר שבחרתם בצלם המתאים עבורכם, תצטרכו להחליט באיזה סגנון צילום תהיו מעוניינים. החל מסוג התמונות שיצולמו, וכלה בסוג עריכתן. למשל האם תרצו תמונות צבעוניות, תמונות בשחור לבן, או תמונות Sepia. סכמו עם הצלם את הפרטים הללו מבעוד מועד, בכדי לאפשר לצלם להתכונן בצורה הטובה ביותר לאירוע. כך הוא יוכל לדעת בדיוק מה עליו לארגן בעת הארוע ובשלבי הצילום, וגם יידע מבעוד מועד כיצד יערוך את התמונות, וכך יוכל לספק את התוצר הסופי במהירות וביעילות.

חשוב לציין, כי אינכם חייבים להחליט בעצמכם על סוג התמונות, ובהחלט ניתן להתייעץ עם הצלם ולסמוך על שיקול דעתו וניסיונו, וכך תבטיחו קבלת תוצר מקצועי ואיכותי.

השכרת שירותי צילום בריתה

מטרתנו היא לספק שירותי צילום איכותיים ומקצועיים במחירים נוחים ומפתיעים.

חברתנו מעסיקה צלמים איכותיים ומקצועיים בלבד, ותספק עבורכם תמונות לפי דרישתכם, במועד המדוייק שייקבע, ועם ציוד הצילום והעריכה המתקדם ביותר. מחירינו נוחים לכל כיס, ומהווים את המחיר המשתלם ביותר כיום לאיכות ומקצועיות העבודה שתקבלו.

דאגו עוד היום לצלם מקצועי ואיכותי ותגיעו לארוע בראש שקט, כי אצלנו, יש לכם על מי לסמוך.’

 

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה