צפו: חנוכיות כאלה עוד לא ראיתם – התערוכה של ת"ת 'שירת יוסף' פ"ת

השבוע נערכה מסיבת חנוכה בתל בתלמוד תורה שירת יוסף פתח תקווה בהשתתפות חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב דוד יוסף שהתפעל במיוחד מהחנוכיה שנעשתה מספריו של אביו. תיעוד מיוחד
חנוכיה שירת יוסף

לקבלת עדכונים חינם בוואטספ

אל תפספסו: 6 חבילות חיתולים של האגיס רק ב 199 ש"ח – וגם: יכולים לזכות בחיתולים לחצי שנה! כנסו עכשיו>>

למעלה מ 350 איש השתתפו השבוע במסיבת חנוכה שהתקיימה על ידי ת"ת שירת יוסף פ"ת. בהדלקת החנוכיה כובד הרב אליהו גינת יו"ר האגף לחינוך תורני שהתייחס בדבריו לאווירה ולחינוך המוענקים לתלמידי שירת יוסף על ידי הצוות החינוכי.

מייד לאחר הנעימה בשירי חנוכה מקהלת התלמוד תורה במחרוזת שמחה כשאותם מלווה בנגינה אחד מרבני הת"ת.

התלמידים השתתפו בחידון התבצע על ידי מערכת קליקרים ממוחשבת בה כל תלמיד מקבל שלט רחוק וומשיב תשובות. ההורים הביעו את התפעלותם על עוצמת הידיעות שהפגינו התלמידים שכן החידון שנערך בשני חלקים היה מוגבל בזמן לכל שאלה בפרט בחלקו השני שניתנו 5 שניות לענות, ומי שאינו בקי היטב בחומר לא מסוגל להתמודד עם מבחן מסוג זה.

ברגעי השיא בהם שוקללו הנקודות וכולם המתינו לזוכה שיקח לביתו את הקורקינט החשמלי שהוצב באולם, עלו לבמה חלק מתלמידי כתה ז' שפתחו בקומזיץ של שירי נשמה לאור נרות. ההורים נסחפו אחרי השירה המיוחדת והצטרפו אף הם למקהלה אחת גדולה.

את המעמד כיבדו בנוכחותם הרב יוסף בוסו מנכ"ל מעיין החינוך התורני פ"ת, הסמנכ"ל הרב שמואל יצחק, הרב ישי יזדי סמנכ"ל רשת החינוך בני יוסף.  כמו" במהלך הערב הוכרז הזוכה בתחרות החינוכיות שנערכה בת"ת, החנוכיה הוצבה בכניסה לאולם להתפעלותם של המשתתפים.

גולת הכותרת של המסיבה הייתה כניסתו לאולם של חבר מועצת חכמי התורה הרה"ג ר' דוד יוסף שנעצר להתבונן בחנוכיה הזוכה, המורכבת מכל ספרי אביו הגדול מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל.

הרב נשא דברים אודות מהות ימי החנוכה והביע את התפעלותו מכך שכל הילדים יושבים בשקט זמן ארו. הוא פנה להורים ואמר כי הנה רואים איזה ילדים מושקעים אלו, איזה דרך ארץ למופת, ואיזה רצון לשמוע דברי תורה מרב שאינו עוסק בחינוך ואינו מדבר ב"שפת הילדים"  וניכר כי הם מקבלים חינוך מעולה. הרב יוסף פנה להורים ואמר "תגידו לכל חבריכם אמר הרב כמה אתם מאושרים ממקום הלימודים של בניכם, כל אחד כאן הוא שגריר של ה' ועם כל מילה למשפחה ידידים וחברים אפשר להכניס עוד ילד לחינוך תורני ועוד ילדה לבית יעקב"

בסוף הערב לאחר דברי ברכתו של מ"מ ראש העיר הרב אוראל בוסו, התקיים טקס חלוקת תעודות למצטייני השליש לקול למחיאות כפיים של ההורים המאושרים.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

איגדנו לכם שבעה מהמוצרים המסקרנים ביותר – ממקרן קומפקטי, דרך מנעול חכם ועד מחזיק לטלפון – וכדאי להזמין כבר בימים הקרובים כדי להנות מההנחות הגדולות

כל הפרטים>>
אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון "אבטחה היקפית בגני הילדים היא האבטחה המתאימה ביותר לעיר גדולה כמו פתח תקווה. חילקנו את העיר לגזרות, ובכל גזרה יפעל צוות מאבטחים מיומן, נייד וחמוש, שייתן מענה איכותי ומקצועי

כל הפרטים>>
צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

היום (ג') סמוך לשעה 14:00 בצהריים, בולען ענק נפער בנתיב לכיוון פתח תקווה בנס לא היו נפגעים

כל הפרטים>>
50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

ראש העיר רמי גרינברג "במסגרת המאמצים לפיתוח מרכז העיר ושינוי התדמית שלו, אנו מעוניינים למשוך ולעודד זוגות צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים, להעתיק את מקום מגוריהם למרכז העיר"

כל הפרטים>>
שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

כחלק משיתוף הפעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעיריית פ"ת בניהולו של שלומי ערה, לבין תחנת משטרת פתח תקווה, התקיימה בשבוע שעבר פגישה בין מדריכי חבורת הרחוב של הרשות למש"קי השיטור הקהילתיים.

כל הפרטים>>
דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

ראש העיר רמי גרינברג "ותיקי העיר המחזיקים בתו זהב יהיו רשאים מעתה לחנות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ברחבי העיר

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד