צילום: באדיבות מועדון הפועל פתח תקווה

קובי סבן מונה לדירקטור במועדון הפועל פתח תקווה

קובי חובב ספורט מושבע וכדורגלן עבר במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, שחקן בוגרים במכבי רמת עמידר ו20 שנה שחקן פעיל בליגות הנמוכות, בית"ר אריאל, הפועל אורנית, הפועל הוד השרון ובני רעננה.

קובי סבן, בן 46, נשוי +3 הוא המשנה למנכ”ל של חברת ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע”מ) – חברת הביטוח הישירה הראשונה בישראל והמובילה בתחומה כיום כשהיא מפעילה את המותגים ביטוח ישיר וביטוח 9000000. קובי עובד בחברת ביטוח ישיר כ14 שנים וב11 שנים האחרונות מנהל את אגף המכירות והשירות של החברה.

קובי חובב ספורט מושבע וכדורגלן עבר במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, שחקן בוגרים במכבי רמת עמידר ו20 שנה שחקן פעיל בליגות הנמוכות, בית”ר אריאל, הפועל אורנית, הפועל הוד השרון ובני רעננה.

קובי מסר לאחר המינוי: “אני שמח ונרגש להצטרף לדירקטוריון הפועל פתח תקוה ורואה בכך שליחות רבה. התרשמתי מאוד שיש כאן אנשים ערכים, שאוהבים את הקבוצה אהבת נפש ורוצים להביא משהו חדש ואחר לעולם הכדורגל ואותי זה מרגש. אני בטוח שניהול נכון הוא המפתח המרכזי להצלחות בכל תחום בחיים ובעיקר בכדורגל ואני פגשתי אנשים שיש להם חזון נהדר והכי חשוב ערכים! זה גרם לי לא לחשוב פעמיים ולהצטרף בשמחה לעשייה. אין לי ספק שאפשר יהיה להגיע להישגים מרשימים מאוד. בנוסף אני מאוד מזוהה עם עולם הכדורגל ומה שהפתיע אותי לטובה, שהפועל פתח תקוה הוא מועדון כדורגל ולא קבוצת כדורגל. ויש כאן הבדל גדול. אין בארץ הרבה מועדונים. והפועל פתח תקוה הוא בהחלט מועדון עם עבר מפואר ולדעתי עם פנים קדימה לעתיד מפואר לא פחות.”

“אני שנים רבות בתחום הניהול הבכיר ומחובר מאוד לעולם הכדורגל, ואת השילוב בין ניהול לכדורגל אנסה להביא בכל כוחי למועדון הפועל פתח תקווה. עם ניהול נכון אפשר להגיע להישגיים יוצאי דופן ובזה אתמקד. בנוסף אתרום מניסיוני בגיוס משאבים ומשקיעים שיהיו טובים למועדון הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית שזה לא פחות חשוב בעיני.”

קובי יהיה אחראי בדירקטוריון על גיוס הכספים למועדון ומחליף את מתן ציוני מהדירקטוריון הזמני.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם