ראש העיר נפגש עם שר האוצר בנוגע לתקצוב פרוייקטים משמעותיים להתפתחות העיר

במהלך הפגישה, הציג שר האוצר בפני ראש העיר את המתווה המתוכנן לסיוע לעסקים בתקופת הקורונה שיתקיים על פי מדרג וכן יאפשר סיוע גם בתשלומי הארנונה. ראש העיר מצידו הביע נכונות לקדם כל מתווה לטובת העסקים.

שר האוצר ישראל כץ נפגש הבוקר עם ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג ודן איתו על תקצוב וקידום פרוייקטים שונים בעיר. בפגישה השתתפו גם ראש מינהל מקרקעי ישראל עדיאל שומרון , סמנכ”ל פיתוח במינהל ומנהל המחוז וכן גורמים מאגף התקציבים ומהחשב הכללי באוצר ורפרנטים ממשרדי החינוך והתחבורה.

הנושא המרכזי שעלה בפגישה הוא תקצוב וקידום תשתיות העל להתפתחות העיר. מדובר בתקציבים מאוד גדולים שגורמים במשרד האוצר בודקים בימים אלו כיצד לקדמם תכנונית ותקציבית. בנוסף, דנו בפגישה גם על אופן תקצובם של הפרוייקטים התנועתיים בעיר ועל החשיבות שלהם בפיתוח העיר והאזור בכלל.

כמו כן, ראש העיר העלה בפגישה גם את הצורך בהרחבת התקצוב לבניית מוסדות החינוך בעיר במקביל להתפתחות העיר. בנוסף, ראש העיר העלה את הצורך לסייע בהסדרים שונים בנוגע לתאגיד המים האזורי מיתב במסגרת כלל התאגידים העירוניים, כדי שאלו יוכלו להוזיל עלויות בחשבונות המים של התושבים.

ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג “במסגרת סבב פגישות העבודה שאנחנו עורכים עם שרים וגורמי מקצוע בחברות הממשלתיות, נפגשתי היום עם שר האוצר ישראל כץ ודנו יחד בפרוייקטים שונים הקשורים להתפתחות העיר. ביניהם, קידום תשתיות העל, קידום פרוייקטים תנועתיים והוספת מבני חינוך, טיפול בנושא משק המים וסיוע לעסקים בתקופת הקורונה. אני מודה לשר כץ על שיתוף הפעולה עם הרשות ועל העובדה שהוא נרתם לסייע לנו בקידום העיר.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם