ראש העיר פ”ת: “בנייה בסירקין ללא תשתית תחבורתית היא מחדל”

בסוף השבוע התכנסה הועדה המחוזית בה עלה שוב הנושא של פינוי מתחם סירקין והכשרתו לבניה. ראש העיר ברוורמן "אני דוחה על הסף את תוכנית התחברורה המוצעת"

“בנייה בסירקין ללא תשתית תחבורתית היא מחדל” כך אמר ראש העיר איציק ברוורמן בישיבה של ועדת ההיגוי המחוזית שהתקיימה ביום חמישי האחרון, בעת שהועדה העלתה שוב את סוגיית תוכנית פינוי מתחם מחנה סירקין והכשרתו לבנייה. על פי דרישתה של עיריית פתח תקוה הוצגו בדיון התכניות התחבורתיות.

בישיבה נכחו ראש העיר איציק ברוורמן, מנכ”ל העירייה יעקב ממן, מהנדסת העיר הגב’ חוה ארליך וכל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים במינהל הנדסה.

ראש העיר פתח תקוה ברוורמן דחה באופן מוחלט את התכנית כפי שהוצגה בפניו, משום שהיא לא נותנת כלל מענה תחבורתי הולם לעומסים הצפויים כתוצאה מהבנייה בסירקין.

ראש העיר ברוורמן הבהיר את עמדתו בחריפות ובאופן ברור “התכנית שאתם מציגים כאן לפנינו לא נותנת שום מענה לבעיות התחבורתיות הקשות שעתידות להיות כתוצאה מהבנייה והאכלוס העתידי במתחם סירקין. אני דוחה את התכנית כל עוד זו התכנית התחבורתית, ואני מבהיר באופן שאינו משתמע לשתי פנים אם התכנית לא תשונה לא אתן יד לאישור תכניות הבנייה ולמימושן. אני דורש בתוקף את שינוי התכנית התחבורתית, שינוי שיציג פתרונות אמיתיים לעומסים הצפויים, ולא על חשבון תושבי עירי. אני מעריך את רצונה של המדינה לבנות ולפתור את מצוקת הדיור. הדבר חשוב מאד, אך עלי מוטלת האחריות לדאוג לחיי תושבי העיר ואני אאבק בכל דרך חוקית כדי לעמוד במשימה בהצלחה!”.

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם