ראש העיר פ”ת: “בנייה בסירקין ללא תשתית תחבורתית היא מחדל”

בסוף השבוע התכנסה הועדה המחוזית בה עלה שוב הנושא של פינוי מתחם סירקין והכשרתו לבניה. ראש העיר ברוורמן "אני דוחה על הסף את תוכנית התחברורה המוצעת"

“בנייה בסירקין ללא תשתית תחבורתית היא מחדל” כך אמר ראש העיר איציק ברוורמן בישיבה של ועדת ההיגוי המחוזית שהתקיימה ביום חמישי האחרון, בעת שהועדה העלתה שוב את סוגיית תוכנית פינוי מתחם מחנה סירקין והכשרתו לבנייה. על פי דרישתה של עיריית פתח תקוה הוצגו בדיון התכניות התחבורתיות.

בישיבה נכחו ראש העיר איציק ברוורמן, מנכ”ל העירייה יעקב ממן, מהנדסת העיר הגב’ חוה ארליך וכל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים במינהל הנדסה.

ראש העיר פתח תקוה ברוורמן דחה באופן מוחלט את התכנית כפי שהוצגה בפניו, משום שהיא לא נותנת כלל מענה תחבורתי הולם לעומסים הצפויים כתוצאה מהבנייה בסירקין.

ראש העיר ברוורמן הבהיר את עמדתו בחריפות ובאופן ברור “התכנית שאתם מציגים כאן לפנינו לא נותנת שום מענה לבעיות התחבורתיות הקשות שעתידות להיות כתוצאה מהבנייה והאכלוס העתידי במתחם סירקין. אני דוחה את התכנית כל עוד זו התכנית התחבורתית, ואני מבהיר באופן שאינו משתמע לשתי פנים אם התכנית לא תשונה לא אתן יד לאישור תכניות הבנייה ולמימושן. אני דורש בתוקף את שינוי התכנית התחבורתית, שינוי שיציג פתרונות אמיתיים לעומסים הצפויים, ולא על חשבון תושבי עירי. אני מעריך את רצונה של המדינה לבנות ולפתור את מצוקת הדיור. הדבר חשוב מאד, אך עלי מוטלת האחריות לדאוג לחיי תושבי העיר ואני אאבק בכל דרך חוקית כדי לעמוד במשימה בהצלחה!”.

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן