רה”ע ברוורמן בדיון על גל הרציחות בפ”ת: כותרות העיתונים עשו עוול לעיר

בדיון חירום שכינס ברוורמן בעקבות גל הרציחות בפתח תקווה אמר ברוורמן "על פי נתוני המשטרה, למרות שהעיר פתח תקוה גדלה משנה לשנה, אירועי הפשיעה בה הלכו ופחתו בחמש השנים האחרונות וגם נתוני הלמ"ס מראים זאת"

(צילום: דוברות עיריית פ”ת)

בעקבות הרצח של אריאל וואסי בסוף השבוע, כינס ראש העיר איציק ברוורמן באולם המועצה את בכירי העירייה מהאגפים השונים, כגון מינהל החינוך, עיר ללא אלימות, אגף חברה נוער וצעירים, לשכת בריאות הנפש, ביקור סדיר, המוקד העירוני, אגף הקליטה, השיטור העירוני ורבים אחרים ובהשתתפות סגני ראש העיר, מנכ”ל העירייה ומפקד משטרת פתח תקוה סנ”צ ברק מרדכי.

ברוורמן אמר במהלך הדיון “חווינו בחודש האחרון שורה של אירועי רצח נוראיים שהפכו את פתח תקוה למוקד בתקשורת ובציבור. רצף האירועים והמקבץ הוא בהחלט חריג”

לדברי ברוורמן “כותרות העיתונים עשו עוול לעיר. ברוב המעשים הקשים שהתרחשו בחודש האחרון בפתח תקוה מעורבים בגירים שאינם תושבי העיר והם מקריים ואינם מאפיינים את אורח חייה של העיר, אבל רצף האירועים הפכו את המקרים המצערים האלו לבעייתיים ופגעו שלא בצדק בתדמיתה של העיר.”

עוד אמר ברוורמן בדיון “כינסתי אתכם למפגש ראשון בסדרת מפגשים שנקיים, כשהמהות היא לפעול במסגרות החינוכיות ובקרב בני הנוער במיגור השיח האלים ברשתות החברתיות ובכלל. גם כאן בישיבות המועצה כשהרוחות מתלהטות נאמרים דברים אישיים קשים ומתלהמים. דבר נוסף שמצריך חשיבה ופעולה הוא בשימוש הגובר באלכוהול גם בגילאים צעירים יותר וזו תופעה ארצית מדאיגה מאוד.”

ברוורמן קרא למשתתפים הדיון לחשוב יחד כיצד ניתן להתמודד עם תופעות שכאלו “אמנם כבר כיום קיימת תוכנית לימודית העוסקת בתחומי האלכוהול והאלימות, נהיגה באופניים חשמליים וכו’ אבל יש מקום להעמיק את השיח. יש לי רק מילים טובות לומר על הפעילות של משטרת פתח תקוה בפיקודו של ברק שפועלת לא מעט במישור המניעתי”

ראש העיר הוסיף כי “לאחרונה, גם בזכות הלחץ שאנחנו הפעלנו, אושרו תקנים נוספים למשטרת פתח תקוה שכולם מיועדים לתגבור השיטור במרכז העיר ובאזורים נבחרים. כבר היום ניתן לראות לפחות עשרה שוטרים שמסתובבים במרכז העיר, אליהם יצטרפו בהמשך שוטרים נוספים, גם כאלה במסווה”

ברוורמן ציין כי “על פי נתוני המשטרה, למרות שהעיר פתח תקוה גדלה משנה לשנה, אירועי הפשיעה בה הלכו ופחתו בחמש השנים האחרונות וגם נתוני הלמ”ס מראים זאת”

צפו בתחקיר ‘ערוץ 10’: האם מרכז פתח תקווה הפך להארלם?

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

איזה ציון העניקו תושבי פתח תקווה לתחבורה הציבורית?

עמותת אור ירוק: "התחבורה הציבורית בישראל מוזנחת כבר שנים רבות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב להשקיע לייעול התחבורה הציבורית, זה ישרת את כל האזרחים במדינה. אם תהיה בישראל תחבורה ציבורית נוחה ויעילה רבים יבחרו להעדיף אותה על פני כלי הרכב הפרטיים ".

כל הפרטים>>
ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

ב.ד.ה: זאב ארנפלד תושב גני הדר בפ”ת, נפטר בפתאומיות מדום לב

זאב ארנפלד ז"ל, תושב השכונה החרדית גני הדר בפתח תקווה, הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 39 • הותיר אחריו רעייה מסורה ושני ילדים רכים

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן