רה"ע ברוורמן בדיון על גל הרציחות בפ"ת: כותרות העיתונים עשו עוול לעיר

בדיון חירום שכינס ברוורמן בעקבות גל הרציחות בפתח תקווה אמר ברוורמן "על פי נתוני המשטרה, למרות שהעיר פתח תקוה גדלה משנה לשנה, אירועי הפשיעה בה הלכו ופחתו בחמש השנים האחרונות וגם נתוני הלמ"ס מראים זאת"
צילום: דוברות עיריית פ
צילום: דוברות עיריית פ"ת

(צילום: דוברות עיריית פ"ת)

בעקבות הרצח של אריאל וואסי בסוף השבוע, כינס ראש העיר איציק ברוורמן באולם המועצה את בכירי העירייה מהאגפים השונים, כגון מינהל החינוך, עיר ללא אלימות, אגף חברה נוער וצעירים, לשכת בריאות הנפש, ביקור סדיר, המוקד העירוני, אגף הקליטה, השיטור העירוני ורבים אחרים ובהשתתפות סגני ראש העיר, מנכ"ל העירייה ומפקד משטרת פתח תקוה סנ"צ ברק מרדכי.

ברוורמן אמר במהלך הדיון "חווינו בחודש האחרון שורה של אירועי רצח נוראיים שהפכו את פתח תקוה למוקד בתקשורת ובציבור. רצף האירועים והמקבץ הוא בהחלט חריג"

לדברי ברוורמן "כותרות העיתונים עשו עוול לעיר. ברוב המעשים הקשים שהתרחשו בחודש האחרון בפתח תקוה מעורבים בגירים שאינם תושבי העיר והם מקריים ואינם מאפיינים את אורח חייה של העיר, אבל רצף האירועים הפכו את המקרים המצערים האלו לבעייתיים ופגעו שלא בצדק בתדמיתה של העיר."

עוד אמר ברוורמן בדיון "כינסתי אתכם למפגש ראשון בסדרת מפגשים שנקיים, כשהמהות היא לפעול במסגרות החינוכיות ובקרב בני הנוער במיגור השיח האלים ברשתות החברתיות ובכלל. גם כאן בישיבות המועצה כשהרוחות מתלהטות נאמרים דברים אישיים קשים ומתלהמים. דבר נוסף שמצריך חשיבה ופעולה הוא בשימוש הגובר באלכוהול גם בגילאים צעירים יותר וזו תופעה ארצית מדאיגה מאוד."

ברוורמן קרא למשתתפים הדיון לחשוב יחד כיצד ניתן להתמודד עם תופעות שכאלו "אמנם כבר כיום קיימת תוכנית לימודית העוסקת בתחומי האלכוהול והאלימות, נהיגה באופניים חשמליים וכו' אבל יש מקום להעמיק את השיח. יש לי רק מילים טובות לומר על הפעילות של משטרת פתח תקוה בפיקודו של ברק שפועלת לא מעט במישור המניעתי"

ראש העיר הוסיף כי "לאחרונה, גם בזכות הלחץ שאנחנו הפעלנו, אושרו תקנים נוספים למשטרת פתח תקוה שכולם מיועדים לתגבור השיטור במרכז העיר ובאזורים נבחרים. כבר היום ניתן לראות לפחות עשרה שוטרים שמסתובבים במרכז העיר, אליהם יצטרפו בהמשך שוטרים נוספים, גם כאלה במסווה"

ברוורמן ציין כי "על פי נתוני המשטרה, למרות שהעיר פתח תקוה גדלה משנה לשנה, אירועי הפשיעה בה הלכו ופחתו בחמש השנים האחרונות וגם נתוני הלמ"ס מראים זאת"

צפו בתחקיר 'ערוץ 10': האם מרכז פתח תקווה הפך להארלם?

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

שתף כתבה

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

השארת תגובה

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

איך לבחור אוזניות אלחוטיות באמת (TWS)?

המאמר הבא יסביר מה זה בדיוק TWS, איך לבחור את האוזניות הנכונות וגם כמה אופציות מציונות לרכישה בכל טווחי המחירים!

כל הפרטים>>
הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

הגדאג'טים של CES2019 בהנחות משמעותיות

איגדנו לכם שבעה מהמוצרים המסקרנים ביותר – ממקרן קומפקטי, דרך מנעול חכם ועד מחזיק לטלפון – וכדאי להזמין כבר בימים הקרובים כדי להנות מההנחות הגדולות

כל הפרטים>>
אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

אבטחה ניידת: שינויים במערך אבטחת גני הילדים בפתח תקווה

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון "אבטחה היקפית בגני הילדים היא האבטחה המתאימה ביותר לעיר גדולה כמו פתח תקווה. חילקנו את העיר לגזרות, ובכל גזרה יפעל צוות מאבטחים מיומן, נייד וחמוש, שייתן מענה איכותי ומקצועי

כל הפרטים>>
צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

צפו: בולען ענק נפער בכביש ז'בוטינסקי פתח תקווה

היום (ג') סמוך לשעה 14:00 בצהריים, בולען ענק נפער בנתיב לכיוון פתח תקווה בנס לא היו נפגעים

כל הפרטים>>
50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

50% הנחה בארנונה לצעירים שיעברו להתגורר במרכז העיר

ראש העיר רמי גרינברג "במסגרת המאמצים לפיתוח מרכז העיר ושינוי התדמית שלו, אנו מעוניינים למשוך ולעודד זוגות צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים, להעתיק את מקום מגוריהם למרכז העיר"

כל הפרטים>>
שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

שיתוף פעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול למש"קי השיטור העירוני

כחלק משיתוף הפעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעיריית פ"ת בניהולו של שלומי ערה, לבין תחנת משטרת פתח תקווה, התקיימה בשבוע שעבר פגישה בין מדריכי חבורת הרחוב של הרשות למש"קי השיטור הקהילתיים.

כל הפרטים>>
דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

דואגים לותיקי העיר: חניה חופשית לבעלי תו הזהב בפתח תקווה

ראש העיר רמי גרינברג "ותיקי העיר המחזיקים בתו זהב יהיו רשאים מעתה לחנות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ברחבי העיר

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד