שוב עיריית פ”ת לא זכתה בפרס שר הפנים על ניהול כספי תקין

שר הפנים, אריה דרעי, העניק לאחרונה בטקס בבנייני האומה תעודות הוקרה ל 107 רשויות מקומיות בגין ניהול כספי תקין ו8 רשויות את פרס האחריות חברתית. ומי לא קיבלה פרס גם השנה?

בטקס שנערך לפני כשבוע במעמד שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, אריה דרעי, השתתפו גם מנכ”ל משרד הפנים, מרדכי כהן,  יו”ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות, חיים ביבס, יו”ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית לב השרון, עמיר ריטוב, ראשי הרשויות, ונציגי המשרד. 107 רשויות קיבלו תעודות הוקרה לניהול כספי תקין לשנים 2016-2017 .

8 רשויות קיבלו את פרס האחריות החברתית: מועצה אזורית גזר, מועצה אזורית גני תקווה, מועצה אזורית טורעאן, מועצה אזורית משגב, עיריית אלעד, עיריית רמת השרון, עיריית תל אביב ועיריית כפר סבא.   פרס אחריות חברתית מוענק על מצוינות באחריות חברתית כגון: יזמות וחדשנות, שיתופיות ושקיפות, שירותיות והערכות לחירום.

מי שבולטת בהעדרה ברשימה היא עיריית פתח תקווה שגם השנה לא קיבלה את הפרס, כפי שדיווחנו כאן גם בשנת 2016 לא קיבלה את פרס שר הפנים על ניהול כספי תקין.

פרס שר הפנים לניהול כספי תקין ברשויות המקומיות ע”ש חיים קוברסקי ז”ל, לשנים 2016-2017 מוענק לאחר עמידה בקריטריונים הכוללים בין היתר: יעילות כספית וביצועי תקציב, סדרי עבודה ומינהל, ניהול תאגידים עירוניים , העסקת עובדים ניהול ההון האנושי ועוד.

תגובת דובר העירייה, חזי חקאק:

ההתנהלות הכספית של העירייה תקינה לחלוטין והנסיבות לאי קבלת התעודה הינה טכנית וקשורה לשינויים באיוש הדירקטורים בחברות העירוניות המצריכים את אישור משרד הפנים שטרם ניתן.

קונים באלי אקספרס, איביי, אמזון וחוסכים מאות שקלים בחודש:
משחקי ילדיםבגדי ילדיםבגדי נשיםבגדי גברים, סלולרגאדג’טים
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם