שיתוף פעולה בין עיריית פתח תקוה לעיריית הוד השרון

ראש העיר הוד השרון, חי אדיב וראש העיר פתח תקוה, איציק ברוורמן, נפגשו בנודע לשיתוף פעולה. על סדר היום: קידום פתרונות תחבורה בצירי התנועה המשותפים לשתי הערים ומאבק משותף כנגד קיצוצי התקציב המוצעים על ידי המדינה וצפויים לפגוע בכלל הרשויות המקומיות בישראל

ביום חמישי האחרון נפגשו ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן וראש העיר הוד השרון חי אדיב, על מנת לבחון דרכים לשיתופי פעולה בין שתי הערים.

במסגרת הפגישה, דנו השניים בשלושה נושאים עיקריים העומדים על סדר היום ובהם: דרישת הערים לקידום הרחבת כביש 5 המשרת את הוד השרון ופתח תקוה וסובל מעומסי תנועה כבדים, קידום הקמת הנת”צ בכביש 402 בין אזורי התעסוקה סגולה בפתח תקוה ונווה נאמן בהוד השרון וכן חיבור ושדרוג כביש 5 בין הוד השרון לאזור התעשייה סגולה, לרבות החיבור לתחנת הרכבת, המשמשת את תושבי שתי הערים.

עוד דנו במסגרת הפגישה בקיצוצי התקציב המוצעים בימים אלו על ידי המדינה במסגרת חוק ההסדרים וצפויים לפגוע בכלל הרשויות המקומיות בישראל.

לדברי איציק ברוורמן: “חי ידידי ואני נפעל ביחד בכל המישורים הנוגעים לשתי הרשויות, כמו גם במאבק המשותף בקיצוצים המוצעים ע”י המדינה בחוק ההסדרים שיפגעו בכל הרשויות באופן ניכר ובעיקר בתחום החינוך” .

לדברי חי אדיב: “שיתוף הפעולה בין הרשויות המקומיות הכרחי למען קידומם של מגוון הפרויקטים השזורים זה בזה. אנו נמשיך בפעילותנו המשותפת, למען קידום פתרונות התחבורה הנדרשים לרווחת תושבי הערים וכנגד קיצוצי התקציב הצפויים העשויים להביא לפגיעה ממשית במערכת החינוך”.

איציק ברוורמן, הוד השרון, פתח תקוה, עירייה

הרשמה חינם לרשימת התפוצה שלנו

השארת תגובה

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

אל תפספסו: כל הקישורים לרכישת משחקים וצעצועים לילדים מאתרים בחו”ל

מחפשים משחקים וצעצועים לילדים? לפניכם מגוון משקחים וצעצועים מכל הקטגוריות: משחקים למחוץ לבית, משחקי בנייה, משחקי למידה, משחקים על שלט ועוד. התחילו להזמין משחקים וצעצועים מאתרים אלי אקספרס, איביי ואמזון ותחסכו הרבה כסף.

כל הפרטים>>
הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

הסוד נחשף: כך תמצאו את חופשת חלומותיכם מבלי לקרוע את הכיס!

חופש. מי לא מחכה כבר לחופש ושיהיה חלומי בבקשה! אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה במלון או בצימר בארץ או בחו"ל, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם בלי לקרוע את הכיס: כך תמצאו את הדיל הזול והמשתלם במלונות ובצימרים בארץ ובעולם. לפני קריאת הכתבה בדקו שהדרכון שלכם בתוקף

כל הפרטים>>
אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

אורי אהד: הגשתי תלונה בגין זיוף מסרונים שכביכול נשלחו בשמי

לקראת הבחירות המקומיות מקבלים תושבי העיר מסרונים שונים חלקם אנונימים עם מסרים משמיצים, היום הופצה הודעה בשם סיעת 'הביצועיסטים', ראש הרשימה הגיש תלונה במשטרה

כל הפרטים>>
שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד  מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

שניידר פ”ת: פרופ’ אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הודיעה על מינוי מנהל חדש למכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר לרפואת ילדים: פרופ' אברהם ביגלמן מונה לתפקיד מנהל מכון קיפר לאימנולוגיה ואלרגיה  במרכז שניידר ומחליף בתפקיד את ד"ר יעל לוי אשר פרשה לגמלאות.

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן