שי שטארק עוזר ראש העיר רמי גרינברג בטור מיוחד

שי שטארק, עוזרו של ראש העיר רמי גרינברג - פרסם ביום שלישי האחרון טור מיוחד בעקבות ההתססה ברשתות החברתיות

בעקבות התססה אובססיבית ובלתי פוסקת שכל כולה מונעת מפוליטיקה קטנה ומנקמה אישית בלתי מוסברת…אני מוצא לנכון לפנות אליכם מכל הלב.

אני נותן לכם מילה של כבוד ואני לא מוכר כשקרן כזה גדול.. שבקרוב מאד כולכם תודו לראש העיר שלא פרסם נתונים בקבוצות וואצאפ פוליטיות.

חלק מהחברים הם עורכי דין שוודאי יבינו שיש דברים שאסור לפרסם לפני ההתדיינות בבית המשפט דווקא כדי להגן על המאבק ועל שלום התושבים.

ראש העיר חושב אך ורק על טובת המאבק והתושבים ולכן לא יכנע להתססה וההשמצות של גורמים כאלה ואחרים וימשיך להיות ממוקד באופן מקצועי לבצע את ההליך המשפטי באופן מקצועי ובהתאם להנחיות עורכי הדין.

אני נותן לכם מילה של כבוד שכולכם תבינו מדוע הנתונים לא פורסמו ומדוע נאלץ ראש העירייה לעמוד בלחצים הללו בגבורה, ושאלו המתסיסים יאכלו את כובעם ומטרותיהם האמיתיות שכל קשר בינן לבין טובת התושבים הנו מקרי לחלוטין…יחשפו במהרה.

שוב, כאמור ובעתיד הקרוב כולכם תבינו שאת ראש העירייה מעניין אך ורק טובת התושבים ויותר מזה אני מנוע מלציין בשלב הזה.

שוב, מבטיח שבעתיד הקרוב לא תשאר שאלה אחת שנשאלה בקבוצות ללא מענה שבטוח יניח את דעתכם.

האמינו לי כמי שיודע הכל, שאתם בידיים הכי טובות שיכולות להיות. בהזדמנות זו אני רוצה לפנות אליכם ולאחל לכולם ללא יוצא מן הכלל גמר חתימה טובה ואנחנו ממשיכים להיות פה בשבילכם ולמענכם ורואים אך ורק את טובתכם וטובת משפחותיכם לנגד עינינו ולא שום דבר אחר.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם