שקד וגרינברג הבוקר. צילום: דוברות עיריית פ"ת

שרת הפנים איילת שקד וראש העיר רמי גרינברג נועדו לפגישה מקצועית

לראשונה מאז כניסתה לתפקיד, לפני כחודש וחצי, שרת הפנים איילת שקד נועדה היום (ג') עם ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג לפגישה מקצועית בבניין העירייה.

בפגישה דנו השניים בתכנון התפתחות העיר וההשלכות התנועתיות. ראש העיר הביע את התנגדותו למיקום תחנת המטרו ברחוב בן גוריון בכפר גנים וכן ביקש את שינוי המיקום של הדפו שמתוכנן לקום בסמוך לשכונת חן הצפון. כמו כן, ראש העיר העלה את ביטול מינחת המסוקים בבילינסון – מה שיאפשר להעמיק את ההתחדשות בשכונת רמת ורבר, מתחם אנסקי וכל האזור. בנוגע לפרוייקטים בסירקין – ראש העיר הביא את התנגדות העירייה לפרוייקטים וציין כי ככל שהמדינה תתקדם בנושא יש להעצים את הפתרונות התחבורתיים לאזור, כולל החשיבות לשמור על צומת חזן ככל הניתן. כמו כן, מבוקש לאפשר לעירייה להמשיך ולקדם את אזורי העסקים וההייטק בעיר – מה שיאפשר לקלוט חברות גדולות נוספות ולתת לועדה המקומית לתכנון ובנייה סמכויות של ועדה עצמאית ועוד.

בנוסף, ראש העיר הציג בפני השרה את הפיתוח המתוכנן לעיר, לרבות קידום ההתחדשות העירונית במקביל ליצירת תשתיות חדישות ומותאמות להתפתחות הצפויה וכן את פעילות העירייה בנוגע למאבק בתחלואה.

שרת הפנים, איילת שקד “שמחתי לבקר היום יחד עם צוות משרדי את ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג ועובדי העירייה. שמעתי את הסוגיות הבוערות איתן העירייה מתמודדת והתחייבתי לבדוק את הנושאים לעומק ולפעול בהתאם. בשנה האחרונה היינו עדים להתנהלות של הרשויות המקומיות שעושות את עבודתן בצורה מופתית בכל הקשור לטיפול בנגיף ולכן אני מבקשת מראש העיר להמשיך במאמץ לעודד את בני ה60+ לצאת ולקבל את המנה השלישית לחיסון ואת בני הנוער לצאת ולהתחסן. באחריות כולנו לעצור את זה.”

ראש העיר, רמי גרינברג “שיתוף הפעולה בין העירייה למשרד הפנים הוא הדוק ומניב תוצאות רבות לרווחת התושבים. אני מודה לשרה על הביקור המקצועי ועל הסיוע בנושאים השונים שהועלו. פתח תקוה מתפתחת באופן מואץ וקידום הפרוייקטים שנמצאים היום על הפרק צפויים לשדרג את העיר באלפי מונים ולהפוך אותה למטרופולין החזק בישראל. לצד זאת, העירייה תמשיך את שיתוף הפעולה עם כלל הגורמים הרלוונטיים למאבק בתחלואה ובמניעת התפשטות המגיפה.”

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם