צילום: עיריית פתח תקווה

שתי משפחות זכו בתואר שיאניות הקריאה של רשת הספריות העירוניות

שתי משפחות זכו בתואר שיאניות הקריאה של רשת הספריות העירוניות לשנת 2021. משפחת קולין שאלה במהלך השנה שחלפה 150 ספרים (!) בספריית הדר גנים, ומשפחת ישראלי שאלה 144 ספרים במהלך השנה, גם בספריית הדר גנים.

בטקס שנערך בשבוע שעבר ביום רביעי (9.2) במעמד ראש העיר רמי גרינברג הוענקו למשפחות הזוכות תעודות הערכה ושובר מתנה לרכישת ספרים.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את המשפחות ואמר “כוחה של המילה הכתובה לא פג מן העולם. הקריאה חושפת בפנינו עולמות דמיוניים שלא חלמנו עליהם קודם לכן. הקריאה מעשירה, מרתקת ובימי הקורונה היא אחת הפעילויות המרכזיות שנותרו לנו לעשות להנאה בשעות הפנאי. אני מברך את שתי המשפחות שזכו ומאחל המשך קריאה נעימה, להן ולכל אלפי המשפחות המנויות ברשת הספריות העירוניות שלנו. זוהי בהחלט חוויה משפחתית מהנה לשוחח על ספר ולחלוק חוויות לאחר הקריאה. תודה לצוות האגף בניהולו של חיים חלפון אשר פועל כל העת כדי לתת לתושבי העיר את השירות האיכותי והטוב ביותר “.

לציין כי עוד 12 משפחות בספריית הדר גנים, 7 משפחות בספרייה המרכזית ע”ש ספיר ושתי משפחות מספריית מנגינות בנווה גן – שאלו למעלה מ-120 ספרים במהלך שנת 2021.

הכותרים המבוקשים השנה הם:

המטופלת השקטה מאת אלכס מיכאלידיס בקרב המבוגרים, והארי פוטר ואבן החכמים, מאת ג’יי קיי רולינג, בקרב הילדים.

בעיר 12 ספריות, ו-31,937 קוראים פעילים. מוזמנים להגיע לספרייה הקרובה לביתכם וליהנות מאלפי ספרים חדשים, מעניינים ומרתקים.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם