תיעוד מיוחד: השר לשירותי דת דוד אזולאי בסיור מיוחד בעיר פתח תקווה

השר לשירותי דת דוד אזולאי ערך השבוע (ג') לסיור מיוחד בעיר פתח תקווה ועמד מקרוב על צרכי הדת של תושבי העיר. סיקור מיוחד
השר דוד אזולאי - בתלמוד תורה שירת יוסף פתח תקווה - פתח תקוואי

סיור מיוחד של השר לשירותי דת דוד אזולאי מש”ס בעיר פתח תקווה בהשתתפות נציגי ש”ס בעירייה מ”מ הרב אוריאל בוסו, יו”ר אגף החינוך התורני הרב אליהו גינת ויו”ר אגף הרווחה הרב אשר שוקר.

את הסיור פתח השר במוסדות הלימוד של מעיין החינוך התורני בעיר פ”ת, תחילה בבית הספר לבנות ‘נאות מרגלית’  ואחר כך בת”ת ‘שירת יוסף’ שם השתתף השר בטקס מיוחד שמתקיים מידי חודש בת”ת של מצטייני החודש בו נבחר מצטיין אחד מכל כיתה והוריו מגיעים בהפתעה, מעניקים תעודה. השר אזולאי הביע בפני מנהל הת”ת הרב שאול בובליל, מנכ”ל רשת מעיין החינוך בפ”ת הרב יוסי בוסו וסמנכ”ל הרשת הרב שמואל יצחק את התפעלותו מהחינוך למצוינות בדרך התורה תוך שמירה על מורשתו של מרן אביר הרועים הרב עובדיה יוסף זצ”ל.

משם המשיך השר אל לשכתו של ראש העיר פ”ת איציק ברוורמן, שם שמע סקירה נרחבת על שיתוף הפעולה בין העירייה למועצה הדתית, נושא מצוקת קבורת השדה בעיר פתח תקווה עלה לדיון וסוכם כי יפעלו למציאת פתרון מוסכם על מנת לאפשר לאנשים להיקבר בכבוד בקבורת שדה.
לאחר מכן הגיע השר אל ביתו של הגאון הגדול  הרב אברהם חפוטא שליט”א ראש כולל מדרש רמב”ם. שר הדתות סיפר לרב שבכל עיר שהוא מגיע הוא פוגש בתלמידים של הרב מישיבת הרמב”ם המכהנים כרבני עיר, דיינים ורבני שכונות.

הרב הביע בפני השר את מצוקת המקוואות בעיר פ”ת, ומ”מ ראש העיר הרב אוריאל בוסו חשף כי בימים אלה בשיתוף עם המועצה הדתית נשלמות ההכנות לקראת בניית מקוואות חדשים בפריסה עירונית, וחידוש ישנים יגיעו לקיצן במהלך השנה הקרובה. המקוואות החדשים יבנו בשכונות כפר גנים, הדר גנים וכפר אברהם.

בהמשך עברה הפמליה למרכז התורני “מאור יהודה” שם התפללו תפילת מנחה וישבו סביב שולחנות ערוכים לסעודה עשירה בהשתתפות רבני העיר. נציגי ש”ס בעיר ניצלו את ההפוגה כדי לשאת דברים ולשבח את פעילותו של השר. הרב אוריאל בוסו שיבח את השר על עבודתו ומסירות ליבו למען עולם התורה. הרב אליהו גינת סיפר על העשייה הברוכה שנעשית בעיר בחסות תנועת ש”ס ושיבח את השר על פועלו ומסירותו למען צורכי הכלל. הרב אשר שוקר שיבח את מידותיו התרומיות של השר והתייחס לנושא המקוואות בעיר.

 

הסיור נחתם בפגישה רבת רושם שנערכה במשרדי המועצה הדתית בהשתתפות הצוות הניהולו ובראשם רב העיר הרב מיכה הלוי שליט”א. לאחר דברי תורה אקטואליים, רב העיר הודה לשר על פעילותו ועל כך שעומד מול “מלחמות רבות וקשות” בנושא הכשרות ובנושא הקבורה. שר הדתות הרב דוד אזולאי, שיבח את רב העיר על עמידתו בראש ועדה מיוחדת לבדיקת נושא הכשרות ואמר כי משרדו מחכה בקוצר רוח להמלצותיה של הוועדה כדי לבחון אפשרויות לשיפור מערך הכשרות בישראל.

שר הדתות אמר בדבריו כי פתח תקוה התברכה בנציגי ציבור מהמצוינים בישראל ומצליחים בפעילותם מעל ומעבר. “סוד ההצלחה של פתח תקווה הוא שיש כאן אחדות אמיתית בין כל נציגי הציבור”, אמר השר.

בתום הסיור, הרב אוריאל בוסו והרב אליהו גינת הודו לרבני העיר שעושים עבודתם קודש, לפעילים המסורים הדואגים יומם ולילה לרווחתם של תושבי העיר והודו לשר הדתות על הביקור בעיר תוך הבטחות להמשיך לעמוד בקשר הדוק ולהסתייע במשרדו לצורכי פיתוח וקידום שירותי הדת בעיר.

הרשמה חינם לקבלת עדכונים בוואסטפ


הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הטבות בלעדיות

השארת תגובה

הכירו את הרב מימון שושן מפ”ת שמוכר תשמישי קדושה בארץ ובתפוצות

הכירו את הרב מימון שושן מפ”ת שמוכר תשמישי קדושה בארץ ובתפוצות

הרב מימון שושן הבעלים של אתר האינטרנט "קודש נט" המרכז תחת קורת גג אחת את כל מה שצריכים שומרי המצוות. עם אפשרות לרכישת מוצרי קדושה ישירות מסופר סת"ם ובלי פערי תיווך, זה ללא ספק מיזם ששווה להכיר.

כל הפרטים>>
סוף סוף.. סוף עונה! החלה מכירת סוף העונה ברשת ברשקה

סוף סוף.. סוף עונה! החלה מכירת סוף העונה ברשת ברשקה

רשת חנויות Bershka, המונה 15 סניפים ברחבי הארץ, פותחת את מכירת סוף העונה של קולקציית חורף 2018, עם הנחות של עד 30% הנחה על מגוון עשיר של דגמים: מעילים, חולצות, שמלות, חצאיות, חליפות, ז’קטים, נעליים ועוד.מחירים לדוגמא שמלות– 129.90-59.90 חצאיות – 129.90-59.90 מעילים וג’קטים – 199-99.90 סריגים וקרדינגנים – 199-59.90

כל הפרטים>>
לבריאות: ראש העיר, רמי גרינברג ערך סיור בבית חולים השרון

לבריאות: ראש העיר, רמי גרינברג ערך סיור בבית חולים השרון

ראש העיר רמי גרינברג ערך הבוקר (יום ה׳) סיור הכרות במרכז רפואי השרון. בסיור השתתפו כל מנהלי המחלקות של בית החולים ובראשם מנהל המרכז, ד״ר אילן עוזרי

כל הפרטים>>
השר אלקין ידאג לתושבי פתח תקווה – סייר במפעלים בעיר ובאיזור התעשייה

השר אלקין ידאג לתושבי פתח תקווה – סייר במפעלים בעיר ובאיזור התעשייה

השר להגנת הסביבה זאב אלקין הגיע היום (ג') יחד עם צוות משרדו לביקור בעיר לפגישת עבודה בנושאי איכות הסביבה, בדגש על זיהום האוויר בצפון העיר, באזור התעשייה סגולה.

כל הפרטים>>
דואגים לתעסוקה: מ”מ ראש העיר ויו”ר האגף לשירותים חברתיים הגיעו לסיור במרכז מפתח

דואגים לתעסוקה: מ”מ ראש העיר ויו”ר האגף לשירותים חברתיים הגיעו לסיור במרכז מפתח

בסיור שערכו מ"מ ראש העיר הרב אוריאל בוסו וראש האגף לשירותים חברתיים הרב אשר שוקר במרכז מפתח סוכם על העמקת שיתוף הפעולה בין מרכז מפתח משרד העבודה, לבין עיריית פ"ת

כל הפרטים>>
בשורה לתושבי פ”ת: שיפורים ושינויים בתחבורה הציבורית בעיר

בשורה לתושבי פ”ת: שיפורים ושינויים בתחבורה הציבורית בעיר

בהמשך לפגישת ראש העיר רמי גרינברג עם שר התחבורה ישראל כץ ושיתוף הפעולה הפורה בין משרד התחבורה לעיריית פתח תקוה, ישודרגו שירותי התחבורה הציבורית בעיר. כל העדכונים על הקווים והמסלולים החדשים

כל הפרטים>>
לראשונה התכנסה ועדה אשר דנה במצוקת הסייעות בפ”ת

לראשונה התכנסה ועדה אשר דנה במצוקת הסייעות בפ”ת

אתמול (ב') התקיימה לראשונה פגישה של ועדה הדנה בנושא מצוקת הסייעות בגנים ובבתי הספר. בישיבה השתתפו ראש העיר רמי גרינברג, ראש מינהל החינוך מ"מ רה"ע רון כץ, רמי הופנברג מנהל מינהל החינוך ויו"ר הועדה, לאוניד סמוליאנוב סמנכ"ל משאבי אנוש ואנשי משרדו, מיכל אונגר מנהלת האגף לגני ילדים וסגניתה מאירה קרישבסקי,

כל הפרטים>>
גלילה לראש העמוד